2282
49 men
51 women
97 youth
58
24
ATHLETICS
46%
54%
94%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Kaire KaljustoNooremtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kristel LäätsAthletics (there is no corresponding professional qualification)
Maile MangussonVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik1 group
Heiko VäätMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik5 groups
Leonid BrjuhovVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik4 groups
Kelly KvarnstromVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik2 groups
Liivi EerikVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik4 groups
Annette RohunurmTreener: spetsialiseerumine kergejõustik1 group
Ants KiisaMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik1 group
Sigrid SempelsonTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Maie UudmäeVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik2 groups
Jaak UudmäeMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Toivo RuutVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik1 group
Sven AndresooVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik3 groups
Valter EspeMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Juhan ToimetVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik1 group
Kätlin TõllassonTreener: spetsialiseerumine kergejõustik3 groups
Krista ViipsiTreener: spetsialiseerumine kergejõustik4 groups
Mikk-Mihkel ArroVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik1 group
Grete UdrasVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik2 groups
Hennit KüppasVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik2 groups
Natalia KonkinaTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
BASKETBALL
55%
45%
96%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Tair TennoTreener: spetsialiseerumine korvpall2 groups
Merilin MetsaluTreener: spetsialiseerumine korvpall
Reet RausbergMeistertreener: spetsialiseerumine korvpall2 groups
Kati RausbergTreener: spetsialiseerumine korvpall
Liana PiirsooTreener: spetsialiseerumine korvpall3 groups
Andra ViirpaluTreener: spetsialiseerumine korvpall3 groups
Rauno PehkaVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall1 group
Meelis SongeTreener: spetsialiseerumine korvpall1 group
Sixten TomingasTreener: spetsialiseerumine korvpall1 group
Erik MäeTreener: spetsialiseerumine korvpall1 group
Maia DorbekVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall3 groups
GYMNASTICS
35%
65%
100%
acrobatics
35%
65%
100%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Andre OrgTreener: spetsialiseerumine võimlemine3 groups
Toivo PeegelNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kristiin RaudseppNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Viktor SaaronMeistertreener: spetsialiseerumine võimlemine2 groups
JUDO
90%
10%
97%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Aavo PõhjalaMeistertreener: spetsialiseerumine judo
Dmitri LeppTreener: spetsialiseerumine judo3 groups
Künter RothbergTreener: spetsialiseerumine judo3 groups
Vladimir StepanjanMeistertreener: spetsialiseerumine judo3 groups
Julia ÕismaaTreener: spetsialiseerumine judo
Aliaksandr PashkevichTreener: spetsialiseerumine judo1 group
MODERN PENTATHLON
58%
42%
96%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Imre TiidemannTreener: spetsialiseerumine moodne viievõistlus2 groups
Aili SempelsonModern pentathlon (there is no corresponding professional qualification)
ORIENTEERING
67%
33%
100%
foot orienteering
67%
33%
100%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Piibe TammemäeTreener: spetsialiseerumine orienteerumine1 group
SWIMMING
42%
58%
99%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Kaja AljandVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine4 groups
Aivi KullaVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine3 groups
Ave-Riin SeppNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Nonna SaranaTreener: spetsialiseerumine ujumine5 groups
Kalle LiivamägiVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine3 groups
Margit ViilepVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine3 groups
Siiri PõlluveerEliittreener: spetsialiseerumine ujumine2 groups
Karl Johan LeichterNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Sirli LindorgTreener: spetsialiseerumine ujumine4 groups
TENNIS
55%
45%
100%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Jelena LapimaaTreener: spetsialiseerumine tennis3 groups
Villem LapimaaTennis (there is no corresponding professional qualification)
Harri NeppiMeistertreener: spetsialiseerumine tennis3 groups
NameReg.noTypeActivities
Eesti Judoliit80056457Sports federation
Eesti Kergejõustikuliit80079122Sports federation
Eesti Korvpalliliit80007140Sports federation
Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit80031345Sports federation
Eesti Moodsa Viievõistluse Liit80071758Sports federation
Eesti Triatloni Liit80075839Sports federation
Eesti Ujumisliit80086145Sports federation
MTÜ Eesti Ju-Jutsu Liit80269182Sports association
MTÜ Eesti Tennise Liit80064221Sports federation
MTÜ Eesti Võimlemisliit80036970Sports federation
Tallinna Spordiliit80163383County sports union