2618
56 men
44 women
97 youth
63
25
ATHLETICS
57%
43%
94%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Kaire KaljustoNooremtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kristel LäätsVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (taotleb)
Maile MangussonVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik1 group
Heiko VäätMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik4 groups
Leonid BrjuhovVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik4 groups
Kelly KvarnstromVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik2 groups
Liivi EerikVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik4 groups
Annette RohunurmTreener: spetsialiseerumine kergejõustik1 group
Ants KiisaMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik1 group
Sigrid SempelsonTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Huko LinnasAthletics (there is no corresponding professional qualification)
Maie UudmäeVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik2 groups
Jaak UudmäeMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik1 group
Toivo RuutVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik1 group
Sven AndresooVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik3 groups
Valter EspeMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik1 group
Juhan ToimetVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik1 group
Kätlin TõllassonTreener: spetsialiseerumine kergejõustik2 groups
Krista ViipsiTreener: spetsialiseerumine kergejõustik4 groups
Mikk-Mihkel ArroVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik3 groups
Grete UdrasTreener: spetsialiseerumine kergejõustik2 groups
Hennit KüppasVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
BASKETBALL
45%
55%
94%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Tair TennoTreener: spetsialiseerumine korvpall1 group
Merilin MetsaluTreener: spetsialiseerumine korvpall
Reet RausbergMeistertreener: spetsialiseerumine korvpall2 groups
Kati RausbergTreener: spetsialiseerumine korvpall
Liana PiirsooTreener: spetsialiseerumine korvpall3 groups
Andra ViirpaluTreener: spetsialiseerumine korvpall3 groups
Rauno PehkaVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall1 group
Meelis SongeTreener: spetsialiseerumine korvpall1 group
Sixten TomingasTreener: spetsialiseerumine korvpall1 group
Erik MäeTreener: spetsialiseerumine korvpall1 group
Maia DorbekVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall3 groups
Riho SoonikVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall1 group
DANCING SPORTS
10%
90%
100%
other sports dances
10%
90%
100%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Johanna OravasOther sports dances (there is no corresponding professional qualification)
GYMNASTICS
30%
70%
100%
acrobatics
30%
70%
100%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Andre OrgTreener: spetsialiseerumine võimlemine2 groups
Toivo PeegelNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kristiin RaudseppNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Viktor SaaronMeistertreener: spetsialiseerumine võimlemine2 groups
JUDO
92%
8%
97%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Aavo PõhjalaMeistertreener: spetsialiseerumine judo
Dmitri LeppTreener: spetsialiseerumine judo2 groups
Künter RothbergTreener: spetsialiseerumine judo3 groups
Vladimir StepanjanMeistertreener: spetsialiseerumine judo3 groups
Julia ÕismaaTreener: spetsialiseerumine judo
Aliaksandr PashkevichTreener: spetsialiseerumine judo1 group
MODERN PENTATHLON
67%
33%
100%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Imre TiidemannTreener: spetsialiseerumine moodne viievõistlus2 groups
Aili SempelsonModern pentathlon (there is no corresponding professional qualification)
ORIENTEERING
50%
50%
100%
foot orienteering
50%
50%
100%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Piibe TammemäeTreener: spetsialiseerumine orienteerumine1 group
SWIMMING
59%
41%
100%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Kaja AljandVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine4 groups
Aivi KullaVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine3 groups
Pavel AnufrijevTreener: spetsialiseerumine ujumine4 groups
Ave-Riin SeppNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Sirli LindorgNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Nonna SaranaTreener: spetsialiseerumine ujumine5 groups
Mart MandelTreener: spetsialiseerumine ujumine4 groups
Kalle LiivamägiVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine3 groups
Margit ViilepVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine3 groups
Siiri PõlluveerEliittreener: spetsialiseerumine ujumine2 groups
Elke KaarTreener: spetsialiseerumine ujumine
Karl Johan LeichterNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
TENNIS
47%
53%
100%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Jelena LapimaaTreener: spetsialiseerumine tennis3 groups
Villem LapimaaTennis (there is no corresponding professional qualification)
Harri NeppiMeistertreener: spetsialiseerumine tennis3 groups
NameReg.noTypeActivities
Eesti Judoliit80056457Sports federation
Eesti Kergejõustikuliit80079122Sports federation
Eesti Korvpalliliit80007140Sports federation
Eesti Moodsa Viievõistluse Liit80071758Sports federation
Eesti Triatloni Liit80075839Sports federation
Eesti Ujumisliit80086145Sports federation
MTÜ Eesti Ju-Jutsu Liit80269182Sports association
MTÜ Eesti Tennise Liit80064221Sports federation
MTÜ Eesti Võimlemisliit80036970Sports federation
Tallinna Spordiliit80163383County sports union