2971
42 men
58 women
45 youth
60
10
ATHLETICS
46%
54%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Annette RohunurmTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Ants KiisaMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Sigrid AndersonTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Mikk-Mihkel ArroVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Hennit KüppasVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Natalia KonkinaTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Sören JõõrasAthletics (there is no corresponding professional qualification)
Marielle KleemeierTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (taotleb)
Ksenija BaltaNooremtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Karl Robert SaluriAbitreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Laura IkaunieceAthletics (there is no corresponding professional qualification)
Liiljan NeerotAthletics (there is no corresponding professional qualification)
Julian Ernesto Gonzalez ZuluagaTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
BASKETBALL
54%
46%
90%
basketball
54%
46%
90%
Coaches and supervisors
NameLicense
Reet RausbergMeistertreener: spetsialiseerumine korvpall
Kati RausbergTreener: spetsialiseerumine korvpall
Ksenija LebedevaAbitreener: spetsialiseerumine korvpall
Merike AndersonNooremtreener: spetsialiseerumine korvpall
Coaches and supervisors
NameLicense
Katrin HiiepuuAbitreener: spetsialiseerumine fitness
Janika Koch-MäeTreener: spetsialiseerumine fitness ja kulturism
Heidy LjadovNooremtreener: spetsialiseerumine fitness
CHEERLEADING
0%
100%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Andre OrgTreener: spetsialiseerumine cheerleading
GYMNASTICS
12%
88%
31%
acrobatics
37%
63%
100%
aerobics and group trainings
0%
100%
0%
water aerobics
0%
100%
0%
Coaches and supervisors
NameLicense
Andre OrgTreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kristiin RaudseppTreener: spetsialiseerumine võimlemine
Viktor SaaronMeistertreener: spetsialiseerumine võimlemine
Laura HerneAerobics and group trainings (there is no corresponding professional qualification)
Ave-Riin SeppWater aerobics (there is no corresponding professional qualification)
Julianna VasilišinAerobics and group trainings (there is no corresponding professional qualification)
Kai-Riin BachmannAerobics and group trainings (there is no corresponding professional qualification)
Katrin HiiepuuAerobics and group trainings (there is no corresponding professional qualification)
Lenne Allandi-VäliAerobics and group trainings (there is no corresponding professional qualification)
Pilleriin RaudamAerobics and group trainings (there is no corresponding professional qualification)
Riina KajariMeistertreener: spetsialiseerumine rühmatreeningud
Triin KibarAerobics and group trainings (there is no corresponding professional qualification)
Anu RuutuAerobics and group trainings (there is no corresponding professional qualification)
Janika Koch-MäeTreener: spetsialiseerumine rühmatreeningud
Kaja TuiskAerobics and group trainings (there is no corresponding professional qualification)
Maris BenitaAerobics and group trainings (there is no corresponding professional qualification)
Rain KarlsonAerobics and group trainings (there is no corresponding professional qualification)
Tiina MöllMeistertreener: spetsialiseerumine vesiaeroobika
Stig PajuTreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kirsi Mari LaanGymnastics (there is no corresponding professional qualification)
Gratšik StepanjanTreener: spetsialiseerumine võimlemine
Nadežda TšudakovaAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine
JUDO
100%
0%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Dmitri LeppVanemtreener: spetsialiseerumine judo
MODERN PENTATHLON
75%
25%
95%
Coaches and supervisors
NameLicense
Imre TiidemannTreener: spetsialiseerumine moodne viievõistlus
ORIENTEERING
49%
51%
100%
foot orienteering
49%
51%
100%
mountain bike orienteering
49%
51%
100%
rogaining
49%
51%
100%
ski orienteering
49%
51%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Piibe TammemäeVanemtreener: spetsialiseerumine orienteerumine
Teele TšobaAbitreener: spetsialiseerumine orienteerumine
SWIMMING
57%
43%
99%
Coaches and supervisors
NameLicense
Kaja AljandVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Aivi KullaVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Ave-Riin SeppNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Nonna SaranaTreener: spetsialiseerumine ujumine
Kalle LiivamägiVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Margit ViilepVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Siiri PõlluveerEliittreener: spetsialiseerumine ujumine
Sirli LindorgTreener: spetsialiseerumine ujumine
Garita-Beth PuuseppSwimming (there is no corresponding professional qualification)
Karin PisaSwimming (there is no corresponding professional qualification)
Elin ViiaskAbitreener: spetsialiseerumine ujumine
Piret TääkerAbitreener: spetsialiseerumine ujumine
TENNIS
44%
56%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Jelena LapimaaTreener: spetsialiseerumine tennis
Villem LapimaaTennis (there is no corresponding professional qualification)
Harri NeppiMeistertreener: spetsialiseerumine tennis
Kersti OrekTreener: spetsialiseerumine tennis
Elin PõiklikTreener: spetsialiseerumine tennis
NameReg.noTypeActivities
Eesti Cheerleadingu Liit80551323Sports federation
Eesti Judoliit80056457Sports federation
Eesti Kergejõustikuliit80079122Sports federation
Eesti Korvpalliliit80007140Sports federation
Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit80031345Sports federation
Eesti Moodsa Viievõistluse Liit80071758Sports federation
Eesti Triatloni Liit80075839Sports federation
Eesti Ujumisliit80086145Sports federation
MTÜ Eesti Ju-Jutsu Liit80269182Sports association
MTÜ Eesti Tennise Liit80064221Sports federation
MTÜ Eesti Võimlemisliit80036970Sports federation
Tallinna Spordiliit80163383County sports union