Browse

Pick region
Pick sports

New coaches

NameSportEQFIssuedQualification
Ranek KoniAlpine skiing319.06.2018Abitreener: spetsialiseerumine suusatamine, mäesuusatamine, kutsenimetus
Alar MozolevAlpine skiing319.06.2018Abitreener: spetsialiseerumine suusatamine, mäesuusatamine, kutsenimetus
Sergey KoortAthletics415.06.2018Nooremtreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Xenia IgnatjevaAthletics315.06.2018Abitreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Ille KukkAthletics615.06.2018Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Jaan TiitsaarAthletics615.06.2018Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Jaak VettikAthletics615.06.2018Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Oleg KadyrovAthletics615.06.2018Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Boriss IvanovAthletics615.06.2018Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
5 treeneritAthletics515.06.2018Treener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Heiti AnnusAthletics615.06.2018Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
7 treeneritSailing312.06.2018Abitreener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Priit RüütelSailing512.06.2018Treener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Alari LagleSailing412.06.2018Nooremtreener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Isabella GlušauskaiteSailing412.06.2018Nooremtreener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
8 treeneritBodybuilding and fitness302.06.2018Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness, kutsenimetus
Karin HalliskBodybuilding and fitness502.06.2018Treener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness, kutsenimetus
Ivar MikkBodybuilding and fitness502.06.2018Treener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness, kutsenimetus
Kristina KoroljakBodybuilding and fitness402.06.2018Nooremtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness, kutsenimetus
Vello KadeBoxing701.06.2018Meistertreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus
Elo SaueOrienteering701.06.2018Meistertreener: spetsialiseerumine orienteerumine, kutsenimetus
Siim SavisaarBodybuilding and fitness501.06.2018Treener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness, kutsenimetus
Elmu KoppelmannHandball701.06.2018Meistertreener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Jaanus TeppanCross country skiing701.06.2018Meistertreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine, kutsenimetus
Kersti ViruAthletics701.06.2018Meistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Kaido KaabermaFencing601.06.2018Vanemtreener: spetsialiseerumine vehklemine, kutsenimetus
Andres HiiemäeHiking601.06.2018Vanemtreener: spetsialiseerumine matkasport, alpinism, kutsenimetus
Margit KööbiVolleyball601.06.2018Vanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Jaan LutsarJudo701.06.2018Meistertreener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Vaido RegoBasketball701.06.2018Meistertreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Raul ReiterVolleyball701.06.2018Meistertreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Katrin KlaupAthletics701.06.2018Meistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Rein MölderBowling401.06.2018Nooremtreener: spetsialiseerumine veeremängud, bowling, kutsenimetus
Tiit RäniFencing601.06.2018Vanemtreener: spetsialiseerumine vehklemine, kutsenimetus
Grigori KisseljovWushu501.06.2018Treener: spetsialiseerumine wu-shu, kutsenimetus
Ardo OksBMX322.05.2018Abitreener: spetsialiseerumine jalgrattasport, BMX, kutsenimetus
Tõnu ArrakCycling322.05.2018Abitreener: spetsialiseerumine jalgrattasport, kutsenimetus
Aleksandr RodionovCycling322.05.2018Abitreener: spetsialiseerumine jalgrattasport, kutsenimetus
Sigvard KukkCycling322.05.2018Abitreener: spetsialiseerumine jalgrattasport, kutsenimetus
Iti-Kärt KiivitCycling322.05.2018Abitreener: spetsialiseerumine jalgrattasport, kutsenimetus