Federation

RegionSports organisationsParticipantsSports schoolsCoachesSports facilities
Harjumaa72411233
Tallinn119555183
Hiiumaa4116131
Ida-Virumaa2424
Jõgevamaa
Järvamaa
Lääne-Virumaa
Läänemaa129132
Põlvamaa
Pärnumaa4385161
Raplamaa
Saaremaa2200131
Tartumaa15011
Tartu linn3291
Valgamaa132
Viljandimaa
Võrumaa12
Total:45
TüüpKohtNimedVõistlusalaKuupäevInd
Vst
OM
om
M
MM1Liisbeth Orav
Purisuusatamine: N Purjelauakelkude lühirajasla..16.02.2022IndM
MM1Raido Ruse
Purisuusatamine: Täispuhutavate tiibade kursisõ..18.02.2022IndM
MM1Raigo Piho
Purisuusatamine: Pumbatavate lohede kursisõit18.02.2022IndM
MM1Raigo Piho
Purisuusatamine: Lohede GPS kiirussõit19.02.2022IndM
MJ1Kaur Säärits
Purisuusatamine: Purjelauakelkude lühirajaslaal..16.02.2022IndM
MJ1Kaur Säärits
Purisuusatamine: Purjelauakelkude kursisõit18.02.2022IndM
MN1Marta Arete Sokk
Purisuusatamine: Purjelauakelkude lühirajaslaal..16.02.2022IndM
MN1Aron Poolma (Pärnu JK)
Jääpurjetamine: Ice-Optimist08.03.2022IndM
MN1Anni Kubjas (Saaremaa MS)
Jääpurjetamine: N Ice-Optimist08.03.2022IndM
EN1Aron Poolma (Pärnu JK)
Jääpurjetamine: Ice-Optimist09.03.2022IndM
EN1Leene Väliste (Pärnu JK)
Jääpurjetamine: N Ice-Optimist09.03.2022IndM
MM2Raigo Piho
Purisuusatamine: Lohelumelaua freestyle15.02.2022IndM
MM2Marta Arete Sokk
Purisuusatamine: N Purjelauakelkude lühirajasla..16.02.2022IndM
MM2Raido Ruse
Purisuusatamine: Täispuhutavate tiibade lühiraj..16.02.2022IndM
MM2Taho-Jaan Truus
Purisuusatamine: Lohede GPS kiirussõit19.02.2022IndM
MJ2Jakob Heinrich Tuubel
Purisuusatamine: Purjelauakelkude lühirajaslaal..16.02.2022IndM
MJ2Jakob Heinrich Tuubel
Purisuusatamine: Purjelauakelkude kursisõit18.02.2022IndM
MJ2Rasmus Maalinn (Pärnu JK)
Jääpurjetamine: DN08.03.2022IndM
MJ2Lisbeth Taggu (Pärnu JK)
Jääpurjetamine: N DN08.03.2022IndM
MN2Saskia Põldmaa
Purisuusatamine: Purjelauakelkude lühirajaslaal..16.02.2022IndM
MN2Anni Kubjas (Saaremaa MS)
Jääpurjetamine: Ice-Optimist08.03.2022IndM
MN2Leene Väliste (Pärnu JK)
Jääpurjetamine: N Ice-Optimist08.03.2022IndM
EM2Ants Haavel (ESS Kalevi JK)
Andres Laul (ESS Kalevi JK)
Jääpurjetamine: Monotüüp-XV08.02.2022VstM
EJ2Lisbeth Taggu (Pärnu JK)
Jääpurjetamine: N DN09.03.2022IndM
EN2Rasmus Randmäe (R.Ottosoni PSpK)
M Zoom816.04.2022Indom
EN2Leene Väliste (Pärnu JK)
Jääpurjetamine: Ice-Optimist09.03.2022IndM
EN2Emma Mia Kaar (Pärnu JK)
Jääpurjetamine: N Ice-Optimist09.03.2022IndM
MM3Triina Trei
Purisuusatamine: Lohelumelaua freestyle15.02.2022IndM
MM3Karolina Radevall
Purisuusatamine: N Tiibade lühirajaslaalom16.02.2022IndM
MM3Tõnis Salong
Purisuusatamine: Purjelauakelkude kursisõit18.02.2022IndM
MM3Liisbeth Orav
Purisuusatamine: N Purjelauakelkude kursisõit18.02.2022IndM
MM3Ingel Elisabet Erm
Purisuusatamine: N Tiibade kursisõit18.02.2022IndM
MM3Taho-Jaan Truus
Purisuusatamine: Pumbatavate lohede kursisõit18.02.2022IndM
MM3Ranno Rumm
Purisuusatamine: Lohede GPS kiirussõit19.02.2022IndM
MJ3Ekke Madis Tombu
Purisuusatamine: Purjelauakelkude lühirajaslaal..16.02.2022IndM
MJ3Liise Väliste (Pärnu JK)
Jääpurjetamine: N DN08.03.2022IndM
MN3Johanna Lukk
Purisuusatamine: Purjelauakelkude lühirajaslaal..16.02.2022IndM
MN3Marta Arete Sokk
Purisuusatamine: Purjelauakelkude kursisõit18.02.2022IndM
MN3Leene Väliste (Pärnu JK)
Jääpurjetamine: Ice-Optimist08.03.2022IndM
MN3Trinette Välisson (Saaremaa MS)
Jääpurjetamine: N Ice-Optimist08.03.2022IndM
EJ3Rasmus Maalinn (Pärnu JK)
Jääpurjetamine: DN09.03.2022IndM
EJ3Liise Väliste (Pärnu JK)
Jääpurjetamine: N DN09.03.2022IndM
EN3Kaito Haamer (Uku Kuusk PSK)
M Zoom816.04.2022Indom
EN3Emma Mia Kaar (Pärnu JK)
Jääpurjetamine: Ice-Optimist09.03.2022IndM
EN3Trinette Välisson (Saaremaa MS)
Jääpurjetamine: N Ice-Optimist09.03.2022IndM