Federation

RegionSports organisationsParticipantsSports schoolsCoachesSports facilities
Harjumaa6196233
Tallinn117786162
Hiiumaa411531
Ida-Virumaa2414
Jõgevamaa
Järvamaa
Lääne-Virumaa1
Läänemaa126132
Põlvamaa
Pärnumaa3352161
Raplamaa
Saaremaa3232141
Tartumaa210011
Tartu linn3132
Valgamaa128
Viljandimaa
Võrumaa11
Total:25
TüüpKohtNimedVõistlusalaKuupäevInd
Vst
OM
om
M
MM1Raigo Piho (Võsu Surfikool)
Purisuusatamine: Lohede GPS kiirussõit14.02.2020IndM
MM1Boris Ljubtšenko (Black Team Estonia)
Purisuusatamine: Purjelauakelkude GPS kiirussõi..14.02.2020IndM
MJ1Raul Mihkel Anton (NYCS)
Purisuusatamine: Purjelauakelkude slaalom14.02.2020IndM
MJ1Rasmus Maalinn (Pärnu JK)
Jääpurjetamine: DN20.02.2020IndM
MN1Kaur Säärits (NYCS)
Purisuusatamine: Purjelauakelkude slaalom (U-17..14.02.2020IndM
EJ1Rasmus Maalinn (Pärnu JK)
Jääpurjetamine: DN20.02.2020IndM
EN1Andrias Sepp (Pärnu JK)
Jääpurjetamine: Ice-Optimist20.02.2020IndM
MM2Liisa Aasma (Black Team Estonia)
Purisuusatamine: N Purjelauakelkude slaalom14.02.2020IndM
MM2Raul Mihkel Anton (NYCS)
Purisuusatamine: Purjelauakelkude maraton15.02.2020IndM
MJ2Taavi Valter Taveter (Pärnu JK)
Finn21.08.2020IndOM
MJ2Joonas Väär (NYCS)
Purisuusatamine: Purjelauakelkude kursisõit14.02.2020IndM
MJ2Joonas Väär (NYCS)
Purisuusatamine: Purjelauakelkude slaalom14.02.2020IndM
EM2Ants Haavel (SMS)
Andres Laul (ESS Kalevi JK)
Jääpurjetamine: Monotüüp-XV14.02.2020VstM
EJ2Kevin Melvin Aasav (Tallinna JK)
Jääpurjetamine: DN20.02.2020IndM
MM3Boris Ljubtšenko (Black Team Estonia)
Purisuusatamine: Purjelauakelkude slaalom14.02.2020IndM
MM3Tõnis Salong
Purisuusatamine: Purjelauakelkude GPS kiirussõi..14.02.2020IndM
MM3Boris Ljubtšenko (Black Team Estonia)
Purisuusatamine: Purjelauakelkude kursisõit14.02.2020IndM
MJ3Raul Mihkel Anton (NYCS)
Purisuusatamine: Purjelauakelkude kursisõit14.02.2020IndM
MJ3Ekke Madis Tombu (NYCS)
Purisuusatamine: Purjelauakelkude slaalom14.02.2020IndM
MJ3Kevin Melvin Aasav (Tallinna JK)
Jääpurjetamine: DN20.02.2020IndM
MN3Marta Arete Sokk (NYCS)
Purisuusatamine: Purjelauakelkude slaalom (U-17..14.02.2020IndM
MN3Andrias Sepp (Pärnu JK)
Jääpurjetamine: Ice-Optimist20.02.2020IndM
EM3Ott Kolk (SMS)
Juhan Kolk (SMS)
Jääpurjetamine: Monotüüp-XV14.02.2020VstM
EM3Indrek Aavik (SMS)
Siim Valgre (SMS)
Jääpurjetamine: Monotüüp-XV14.02.2020VstM
EJ3Taavi Valter Taveter (Pärnu JK)
Finn06.09.2020IndOM