County sports union

County sports union

KOVSports organisationsParticipantsSports schoolsCoachesSports facilities
Alutaguse vald102651731
Jõhvi vald37140923319
Kohtla-Järve linn6933395643
Lüganuse vald1249711133
Narva linn87506878967
Narva-Jõesuu linn9142611
Sillamäe linn18100912721
Toila vald828311228
SportTäiskasvanud (kuld-hõbe-pronks)Noored ja juuniorid (kuld-hõbe-pronks)
Kergejõustik2-2-22-4-1
Laskesport2-2-2
Murdmaasuusatamine2-0-20-1-1
Laskesuusatamine2-8-2