2618
56 mehed
44 naised
97 noored harrastajad
63
25
JUDO
92%
8%
97%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Aavo PõhjalaMeistertreener: spetsialiseerumine judo
Dmitri LeppTreener: spetsialiseerumine judo3 rühma
Künter RothbergTreener: spetsialiseerumine judo3 rühma
Vladimir StepanjanMeistertreener: spetsialiseerumine judo3 rühma
Julia ÕismaaTreener: spetsialiseerumine judo
Aliaksandr PashkevichTreener: spetsialiseerumine judo1 rühm
KERGEJÕUSTIK
57%
43%
94%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Kaire KaljustoNooremtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kristel LäätsVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Maile MangussonVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik1 rühm
Heiko VäätMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik4 rühma
Leonid BrjuhovVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik4 rühma
Kelly KvarnstromVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik2 rühma
Liivi EerikVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik4 rühma
Annette RohunurmTreener: spetsialiseerumine kergejõustik1 rühm
Ants KiisaMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik1 rühm
Sigrid SempelsonTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Huko LinnasKergejõustik (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Maie UudmäeVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik2 rühma
Jaak UudmäeMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik1 rühm
Toivo RuutVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik1 rühm
Sven AndresooVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik3 rühma
Valter EspeMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik1 rühm
Juhan ToimetVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik1 rühm
Kätlin TõllassonTreener: spetsialiseerumine kergejõustik2 rühma
Krista ViipsiTreener: spetsialiseerumine kergejõustik4 rühma
Mikk-Mihkel ArroVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik3 rühma
Grete UdrasTreener: spetsialiseerumine kergejõustik2 rühma
Hennit KüppasVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
KORVPALL
45%
55%
94%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Tair TennoTreener: spetsialiseerumine korvpall1 rühm
Merilin MetsaluTreener: spetsialiseerumine korvpall
Reet RausbergMeistertreener: spetsialiseerumine korvpall2 rühma
Kati RausbergTreener: spetsialiseerumine korvpall
Liana PiirsooTreener: spetsialiseerumine korvpall3 rühma
Andra ViirpaluTreener: spetsialiseerumine korvpall3 rühma
Rauno PehkaVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall1 rühm
Meelis SongeTreener: spetsialiseerumine korvpall1 rühm
Sixten TomingasTreener: spetsialiseerumine korvpall1 rühm
Erik MäeTreener: spetsialiseerumine korvpall1 rühm
Maia DorbekVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall3 rühma
Riho SoonikVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall1 rühm
MOODNE VIIEVÕISTLUS
67%
33%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Imre TiidemannTreener: spetsialiseerumine moodne viievõistlus2 rühma
Aili SempelsonMoodne viievõistlus (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
ORIENTEERUMINE
50%
50%
100%
orienteerumisjooks
50%
50%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Piibe TammemäeTreener: spetsialiseerumine orienteerumine1 rühm
TANTSUSPORT
10%
90%
100%
muud sportlikud tantsud
10%
90%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Johanna OravasMuud sportlikud tantsud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
TENNIS
47%
53%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Jelena LapimaaTreener: spetsialiseerumine tennis3 rühma
Villem LapimaaTennis (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Harri NeppiMeistertreener: spetsialiseerumine tennis3 rühma
UJUMINE
59%
41%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Kaja AljandVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine4 rühma
Aivi KullaVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine3 rühma
Pavel AnufrijevTreener: spetsialiseerumine ujumine4 rühma
Ave-Riin SeppNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Sirli LindorgNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Nonna SaranaTreener: spetsialiseerumine ujumine5 rühma
Mart MandelTreener: spetsialiseerumine ujumine4 rühma
Kalle LiivamägiVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine3 rühma
Margit ViilepVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine3 rühma
Siiri PõlluveerEliittreener: spetsialiseerumine ujumine2 rühma
Elke KaarTreener: spetsialiseerumine ujumine
Karl Johan LeichterNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
VÕIMLEMINE
30%
70%
100%
akrobaatiline võimlemine
30%
70%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Andre OrgTreener: spetsialiseerumine võimlemine2 rühma
Toivo PeegelNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kristiin RaudseppAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine
Viktor SaaronMeistertreener: spetsialiseerumine võimlemine2 rühma
Organisatsiooni nimiRegistrikoodLiikTegevusalad
Eesti Judoliit80056457Spordialaliit
Eesti Kergejõustikuliit80079122Spordialaliit
Eesti Korvpalliliit80007140Spordialaliit
Eesti Laskurliit80059094Spordialaliit
Eesti Moodsa Viievõistluse Liit80071758Spordialaliit
Eesti Ujumisliit80086145Spordialaliit
MTÜ Eesti Ju-Jutsu Liit80269182Spordiühendus
MTÜ Eesti Tennise Liit80064221Spordialaliit
MTÜ Eesti Võimlemisliit80036970Spordialaliit
Tallinna Spordiliit80163383Maakonna spordiliit