3744
49 mehed
51 naised
53 noored harrastajad
76
18
CHEERLEADING
0%
100%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Andre OrgTreener: spetsialiseerumine cheerleading
JUDO
97%
3%
99%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Dmitri LeppVanemtreener: spetsialiseerumine judo
Künter RothbergVanemtreener: spetsialiseerumine judo
Vladimir StepanjanMeistertreener: spetsialiseerumine judo
Julia ÕismaaTreener: spetsialiseerumine judo
Aliaksandr PashkevichTreener: spetsialiseerumine judo
KERGEJÕUSTIK
63%
37%
92%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Kaire KaljustoNooremtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (taotleb)
Kristel LäätsKergejõustik (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Maile MangussonVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Heiko VäätMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Leonid BrjuhovVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kelly KvarnstromVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Liivi EerikMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Annette RohunurmTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Ants KiisaMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Sigrid SempelsonTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Toivo RuutVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Sven AndresooVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Valter EspeMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Juhan ToimetMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Krista ViipsiVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Mikk-Mihkel ArroVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Grete UdrasVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Hennit KüppasVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Natalia KonkinaTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Sören JõõrasKergejõustik (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Katri KarindiAbitreener: spetsialiseerumine kergejõustik
KORVPALL
46%
54%
95%
korvpall
46%
54%
95%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Tair TennoTreener: spetsialiseerumine korvpall
Merilin MetsaluTreener: spetsialiseerumine korvpall
Reet RausbergMeistertreener: spetsialiseerumine korvpall
Kati RausbergTreener: spetsialiseerumine korvpall
Liana PiirsooTreener: spetsialiseerumine korvpall
Andra ViirpaluTreener: spetsialiseerumine korvpall
Rauno PehkaVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall
Meelis SongeTreener: spetsialiseerumine korvpall
Sixten TomingasTreener: spetsialiseerumine korvpall
Erik MäeTreener: spetsialiseerumine korvpall
Maia DorbekMeistertreener: spetsialiseerumine korvpall
KULTURISM JA FITNESS
60%
40%
0%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Katrin HiiepuuAbitreener: spetsialiseerumine fitness
Janika Koch-MäeTreener: spetsialiseerumine fitness ja kulturism
Heidy LjadovAbitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
MOODNE VIIEVÕISTLUS
47%
53%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Imre TiidemannTreener: spetsialiseerumine moodne viievõistlus
ORIENTEERUMINE
53%
47%
100%
orienteerumisjooks
53%
47%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Piibe TammemäeTreener: spetsialiseerumine orienteerumine
TENNIS
57%
43%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Jelena LapimaaTreener: spetsialiseerumine tennis
Villem LapimaaTennis (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Harri NeppiMeistertreener: spetsialiseerumine tennis
Kersti OrekTreener: spetsialiseerumine tennis
Elin PõiklikTreener: spetsialiseerumine tennis
UJUMINE
42%
58%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Kaja AljandVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Aivi KullaVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Ave-Riin SeppNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Nonna SaranaTreener: spetsialiseerumine ujumine
Kalle LiivamägiVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Margit ViilepVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Siiri PõlluveerEliittreener: spetsialiseerumine ujumine
Karl Johan LeichterNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Sirli LindorgTreener: spetsialiseerumine ujumine
VÕIMLEMINE
10%
90%
35%
aeroobika ja rühmatreeningud
0%
100%
0%
akrobaatiline võimlemine
30%
70%
100%
vesiaeroobika
0%
100%
0%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Andre OrgTreener: spetsialiseerumine võimlemine
Toivo PeegelNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kristiin RaudseppTreener: spetsialiseerumine võimlemine
Viktor SaaronMeistertreener: spetsialiseerumine võimlemine
Laura HerneRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Ave-Riin SeppVesiaeroobika (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Julianna VasilišinRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kai-Riin BachmannRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Katrin HiiepuuRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Lenne Allandi-VäliRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Pilleriin RaudamRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Riina KajariMeistertreener: spetsialiseerumine rühmatreeningud
Triin KibarRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Anu RuutuRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Janika Koch-MäeTreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud
Kaja TuiskRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Maris BenitaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Rain KarlsonRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Tiina MöllVanemtreener: spetsialiseerumine vesiaeroobika
Stig PajuNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kirsi Mari LepikVõimlemine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Gratšik StepanjanTreener: spetsialiseerumine võimlemine
Nadežda TšudakovaAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine
Organisatsiooni nimiRegistrikoodLiikTegevusalad
Eesti Cheerleadingu Liit80551323Spordialaliit
Eesti Judoliit80056457Spordialaliit
Eesti Kergejõustikuliit80079122Spordialaliit
Eesti Korvpalliliit80007140Spordialaliit
Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit80031345Spordialaliit
Eesti Moodsa Viievõistluse Liit80071758Spordialaliit
Eesti Triatloni Liit80075839Spordialaliit
Eesti Ujumisliit80086145Spordialaliit
MTÜ Eesti Ju-Jutsu Liit80269182Spordiühendus
MTÜ Eesti Tennise Liit80064221Spordialaliit
MTÜ Eesti Võimlemisliit80036970Spordialaliit
Tallinna Spordiliit80163383Maakonna spordiliit