• 80287895 MTÜ Spordiklubi Nord
  • Tervise tn 21, Mustamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond 11316
  • Date of data 30.09.2021
  • Sports club (organising of sports activities, spordiürituste korraldamine, muu spordialane tegevus (laagri pidamine))
  • +372 56212484

  • Established 2009
  • info@sknord.ee; tarmo@sknord.ee
820
65 men
35 women
98 youth
31
21
BASKETBALL
84%
16%
96%
basketball
84%
16%
96%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Allar RaamatTreener: spetsialiseerumine korvpall3 groups
Arp PressraudVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall5 groups
Georg MurakasTreener: spetsialiseerumine korvpall4 groups
Aksel EritTreener: spetsialiseerumine korvpall5 groups
Mart UuehendrikTreener: spetsialiseerumine korvpall4 groups
Marko SaviTreener: spetsialiseerumine korvpall3 groups
Karl ReismannNooremtreener: spetsialiseerumine korvpall
Hendrik Erik HeinlaBasketball (there is no corresponding professional qualification)
Marta Liisa SuitsleppBasketball (there is no corresponding professional qualification)
Alar VarrakMeistertreener: spetsialiseerumine korvpall
Žilvinas StrazdasVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall4 groups
Patrik PeremeesBasketball (there is no corresponding professional qualification)
Renato LindmetsBasketball (there is no corresponding professional qualification)
Elo HeinasteBasketball (there is no corresponding professional qualification)
DANCING SPORTS
50%
50%
100%
dancesport
50%
50%
100%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Irina KruglovaDancesport (there is no corresponding professional qualification)
GYMNASTICS
7%
93%
100%
acrobatics
5%
95%
100%
aerobics and group trainings
16%
84%
100%
rhytmic and aesthetic group gymnastics
0%
100%
100%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Regina LillebergNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Nadežda StjopkinaTreener: spetsialiseerumine võimlemine
Natalja BestšastnajaMeistertreener: spetsialiseerumine võimlemine1 group
Natalja MaltšenkoMeistertreener: spetsialiseerumine võimlemine3 groups
Irina StadnikVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Maria SusiAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine
JUDO
91%
9%
100%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Jevgeni TširkinVanemtreener: spetsialiseerumine judo
Mark TširkinJudo (there is no corresponding professional qualification)
SWIMMING
53%
47%
100%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Andres OlvikTreener: spetsialiseerumine ujumine5 groups
Silva EhasaluAbitreener: spetsialiseerumine ujumine
Lisanne NurkAbitreener: spetsialiseerumine ujumine
Cevin Anders SiimAbitreener: spetsialiseerumine ujumine
Anneli MetsamaaAbitreener: spetsialiseerumine ujumine
Taavi AinvereAbitreener: spetsialiseerumine ujumine
Eili PaapAbitreener: spetsialiseerumine ujumine
Kelly KalmTreener: spetsialiseerumine ujumine (taotleb)
NameReg.noTypeActivities
Eesti Judoliit80056457Sports federation
Eesti Korvpalliliit80007140Sports federation
Eesti Tantsuspordi Liit80088821Sports federation
Eesti Ujumisliit80086145Sports federation
MTÜ Eesti Võimlemisliit80036970Sports federation
Tallinna Spordiliit80163383County sports union