• 80287895 MTÜ Spordiklubi Nord
  • Tervise tn, Kristiine linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond 11316
  • Date of data 23.03.2021
  • Sports club (organising of sports activities, spordiürituste korraldamine, muu spordialane tegevus (laagri pidamine))
  • +372 56212484

  • Established 2009
  • info@sknord.ee; tarmo@sknord.ee
952
55 men
45 women
100 youth
33
24
BASKETBALL
74%
26%
100%
basketball
74%
26%
100%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Allar RaamatTreener: spetsialiseerumine korvpall3 groups
Arp PressraudVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall5 groups
Georg MurakasTreener: spetsialiseerumine korvpall4 groups
Aksel EritTreener: spetsialiseerumine korvpall4 groups
Mart UuehendrikTreener: spetsialiseerumine korvpall3 groups
Marko SaviTreener: spetsialiseerumine korvpall (taotleb)
Karl ReismannNooremtreener: spetsialiseerumine korvpall
Hendrik Erik HeinlaBasketball (there is no corresponding professional qualification)
Marta Liisa SuitsleppBasketball (there is no corresponding professional qualification)
Alar VarrakMeistertreener: spetsialiseerumine korvpall3 groups
Žilvinas StrazdasVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall3 groups
Patrik PeremeesBasketball (there is no corresponding professional qualification)
Renato LindmetsBasketball (there is no corresponding professional qualification)
Elo HeinasteBasketball (there is no corresponding professional qualification)
DANCING SPORTS
12%
88%
100%
other sports dances
12%
88%
100%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Veldo TimmVanemtreener: spetsialiseerumine võistlustants
Irina KruglovaDancesport (there is no corresponding professional qualification)
Artjom SmirnovDancesport (there is no corresponding professional qualification)
GYMNASTICS
5%
95%
100%
acrobatics
11%
89%
100%
aerobics and group trainings
11%
89%
100%
rhytmic and aesthetic group gymnastics
0%
100%
100%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Regina LillebergNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Nadežda StjopkinaTreener: spetsialiseerumine võimlemine2 groups
Natalja BestšastnajaMeistertreener: spetsialiseerumine võimlemine1 group
Natalja MaltšenkoMeistertreener: spetsialiseerumine võimlemine3 groups
Irina StadnikVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Evgeniya AinsaluAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine
Diana TimohovaAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine
JUDO
83%
17%
100%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Jevgeni TširkinVanemtreener: spetsialiseerumine judo
SWIMMING
50%
50%
100%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Liilian JaanisteTreener: spetsialiseerumine ujumine4 groups
Andres OlvikTreener: spetsialiseerumine ujumine2 groups
Ave-Riin SeppNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Julia KurbatTreener: spetsialiseerumine ujumine
Liilian JaanisteTreener: spetsialiseerumine ujumine4 groups
Silva EhasaluAbitreener: spetsialiseerumine ujumine
Piret NuutAbitreener: spetsialiseerumine ujumine
Ellen MassalskiAbitreener: spetsialiseerumine ujumine
Lisanne NurkAbitreener: spetsialiseerumine ujumine
NameReg.noTypeActivities
Eesti Judoliit80056457Sports federation
Eesti Korvpalliliit80007140Sports federation
Eesti Tantsuspordi Liit80088821Sports federation
Eesti Ujumisliit80086145Sports federation
MTÜ Eesti Võimlemisliit80036970Sports federation
Tallinna Spordiliit80163383County sports union