952
55 mehed
45 naised
100 noored harrastajad
32
24
JUDO
83%
17%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Jevgeni TširkinVanemtreener: spetsialiseerumine judo
KORVPALL
74%
26%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Allar RaamatTreener: spetsialiseerumine korvpall3 rühma
Arp PressraudVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall5 rühma
Georg MurakasTreener: spetsialiseerumine korvpall4 rühma
Aksel EritTreener: spetsialiseerumine korvpall4 rühma
Mart UuehendrikTreener: spetsialiseerumine korvpall3 rühma
Marko SaviKorvpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)1 rühm
Karl ReismannAbitreener: spetsialiseerumine korvpall
Hendrik Erik HeinlaKorvpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Marta Liisa SuitsleppKorvpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Marek KoitlaVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall
Alar VarrakMeistertreener: spetsialiseerumine korvpall3 rühma
Žilvinas StrazdasVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall2 rühma
Karri KuusKorvpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Patrik PeremeesKorvpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Renato LindmetsKorvpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Elo HeinasteKorvpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
TANTSUSPORT
12%
88%
100%
muud sportlikud tantsud
12%
88%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Veldo TimmVanemtreener: spetsialiseerumine võistlustants2 rühma
Irina KruglovaVõistlustants (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Artjom SmirnovVõistlustants (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
UJUMINE
50%
50%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Liilian JaanisteTreener: spetsialiseerumine ujumine4 rühma
Andres OlvikTreener: spetsialiseerumine ujumine
Ave-Riin SeppNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Julia KurbatTreener: spetsialiseerumine ujumine
Liilian JaanisteTreener: spetsialiseerumine ujumine4 rühma
Silva EhasaluAbitreener: spetsialiseerumine ujumine
Piret NuutAbitreener: spetsialiseerumine ujumine
VÕIMLEMINE
5%
95%
100%
aeroobika ja rühmatreeningud
11%
89%
100%
akrobaatiline võimlemine
11%
89%
100%
ilu- ja rühmvõimlemine
0%
100%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Regina LillebergNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Nadežda StjopkinaTreener: spetsialiseerumine võimlemine2 rühma
Natalja BestšastnajaMeistertreener: spetsialiseerumine võimlemine1 rühm
Natalja MaltšenkoMeistertreener: spetsialiseerumine võimlemine3 rühma
Irina StadnikVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine4 rühma
Evgeniya AinsaluAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine
Organisatsiooni nimiRegistrikoodLiikTegevusalad
Eesti Judoliit80056457Spordialaliit
Eesti Korvpalliliit80007140Spordialaliit
Eesti Tantsuspordi Liit80088821Spordialaliit
Eesti Ujumisliit80086145Spordialaliit
MTÜ Eesti Võimlemisliit80036970Spordialaliit
Tallinna Spordiliit80163383Maakonna spordiliit