950
64 mehed
36 naised
93 noored harrastajad
35
23
ALLVEESPORT
75%
25%
100%
lestaujumine
75%
25%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Margarita BereževskajaVanemtreener: spetsialiseerumine allveesport1 rühm
JUDO
81%
19%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Jevgeni TširkinVanemtreener: spetsialiseerumine judo
Kenner SaarJudo (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Mark TširkinNooremtreener: spetsialiseerumine judo
Tanner SaarTreener: spetsialiseerumine judo
Jaak TungelAbitreener: spetsialiseerumine judo
KERGEJÕUSTIK
66%
34%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Grete UdrasVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik2 rühma
KORVPALL
93%
7%
100%
korvpall
93%
7%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Arp PressraudVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall5 rühma
Karl ReismannNooremtreener: spetsialiseerumine korvpall
Alar VarrakMeistertreener: spetsialiseerumine korvpall
Georg KaskKorvpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Henri Elmar LeetmaKorvpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
MUUD SPORDIALAD
65%
35%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Irina KruglovaMuud spordialad (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Andres OlvikMuud spordialad (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Karl ReismannMuud spordialad (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Arp PressraudMuud spordialad (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)5 rühma
Rauno LiitmäeMuud spordialad (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Mark TširkinMuud spordialad (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Tanner SaarMuud spordialad (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Grete UdrasMuud spordialad (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)2 rühma
Kenner SaarMuud spordialad (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Eliise AllikMuud spordialad (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
UJUMINE
57%
43%
84%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Andres OlvikTreener: spetsialiseerumine ujumine
Silva EhasaluAbitreener: spetsialiseerumine ujumine
Eili PaapNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Ingrid KrimmUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Raul RändlaUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Sander PaavoUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Aleks HokkanenUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Alisa SolominaUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Brenda TilkAbitreener: spetsialiseerumine ujumine
Paul Hendrik MaimikUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Margarita BereževskajaUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)1 rühm
Mairo MuidreUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Marko-Matteus LangelUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Grete Maria SavitschUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Hanna-Liisa VärikUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Eliise AllikUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Laura VitsutUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Jan Joonas ViirpuuUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
VÕIMLEMINE
2%
98%
100%
aeroobika ja rühmatreeningud
3%
97%
100%
akrobaatiline võimlemine
0%
100%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Natalja BestšastnajaMeistertreener: spetsialiseerumine võimlemine
Natalja MaltšenkoMeistertreener: spetsialiseerumine võimlemine3 rühma
Regina LillebergTreener: spetsialiseerumine võimlemine
Maria SusiTreener: spetsialiseerumine võimlemine
Organisatsiooni nimiRegistrikoodLiikTegevusalad
Eesti Allveeliit80088109Spordialaliit
Eesti Judoliit80056457Spordialaliit
Eesti Korvpalliliit80007140Spordialaliit
Eesti Ujumisliit80086145Spordialaliit
MTÜ Eesti Kepikõnni Liit80208430Spordiühendus
MTÜ Eesti Võimlemisliit80036970Spordialaliit
Tallinna Spordiliit80163383Maakonna spordiliit