• 80287895 MTÜ Spordiklubi Nord
  • Sõjakooli tn 10, Kristiine linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond 11316
  • Andmed seisuga 26.10.2018
  • Spordiklubi (spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine, muu spordialane tegevus (laagri pidamine))
  • +372 56212484

  • Asutatud 2009
  • info@sknord.ee; tarmo@sknord.ee
974
48 mehed
52 naised
100 noored harrastajad
28
24
JUDO
87%
13%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Jevgeni TširkinVanemtreener: spetsialiseerumine judo
KORVPALL
71%
29%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Kaspar RätsepNooremtreener: spetsialiseerumine korvpall
Alex TalisainenNooremtreener: spetsialiseerumine korvpall
Allar RaamatTreener: spetsialiseerumine korvpall3 rühma
Arp PressraudVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall5 rühma
Georg MurakasTreener: spetsialiseerumine korvpall3 rühma
Aksel EritTreener: spetsialiseerumine korvpall5 rühma
Martin RausbergTreener: spetsialiseerumine korvpall3 rühma
Mart UuehendrikTreener: spetsialiseerumine korvpall4 rühma
Tiit SokkMeistertreener: spetsialiseerumine korvpall1 rühm
Raiko MatsaluTreener: spetsialiseerumine korvpall
Marko SaviTreener: spetsialiseerumine korvpall2 rühma
Markkus Lauri LindmannKorvpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Marta Liisa SuitsleppKorvpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Hendrik Erik HeinlaKorvpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
TANTSUSPORT
30%
70%
100%
võistlustants
30%
70%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Veldo TimmVanemtreener: spetsialiseerumine võistlustants4 rühma
Artjom SmirnovTreener: spetsialiseerumine võistlustants
Irina KruglovaVõistlustants (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
UJUMINE
41%
59%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Andres OlvikTreener: spetsialiseerumine ujumine2 rühma
Ave-Riin SeppNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Eveli KurgTreener: spetsialiseerumine ujumine (taotleb)
Julia KurbatTreener: spetsialiseerumine ujumine
VÕIMLEMINE
5%
95%
100%
aeroobika ja rühmatreeningud
5%
95%
100%
akrobaatiline võimlemine
9%
91%
100%
ilu- ja rühmvõimlemine
3%
97%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Regina LillebergNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Nadežda StjopkinaTreener: spetsialiseerumine võimlemine2 rühma
Natalja BestšastnajaMeistertreener: spetsialiseerumine võimlemine1 rühm
Natalja MaltšenkoMeistertreener: spetsialiseerumine võimlemine3 rühma
Irina StadnikVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine4 rühma
Evgeniya FilippovaAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine
Organisatsiooni nimiRegistrikoodLiikTegevusalad
Eesti Judoliit80056457Spordialaliit
Eesti Korvpalliliit80007140Spordialaliit
Eesti Tantsuspordi Liit80088821Spordialaliit
Eesti Ujumisliit80086145Spordialaliit
MTÜ Eesti Võimlemisliit80036970Spordialaliit
Tallinna Spordiliit80163383Maakonna spordiliit