Basketball
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
BASKETBALL549549408141
     -   basketball549549408141
Coaches and supervisors
NameLicense
Allar RaamatTreener: spetsialiseerumine korvpall
Arp PressraudVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall
Georg MurakasTreener: spetsialiseerumine korvpall
Aksel EritTreener: spetsialiseerumine korvpall
Mart UuehendrikTreener: spetsialiseerumine korvpall
Marko SaviTreener: spetsialiseerumine korvpall (taotleb)
Karl ReismannAbitreener: spetsialiseerumine korvpall
Hendrik Erik HeinlaBasketball (there is no corresponding professional qualification)
Marta Liisa SuitsleppBasketball (there is no corresponding professional qualification)
Marek KoitlaVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall
Alar VarrakMeistertreener: spetsialiseerumine korvpall
Žilvinas StrazdasVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall
Patrik PeremeesBasketball (there is no corresponding professional qualification)
Renato LindmetsBasketball (there is no corresponding professional qualification)
Elo HeinasteBasketball (there is no corresponding professional qualification)
Sports facilities
Sports facilityAddress
Nord Cramo spordihooneTervise tn 21, Mustamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Pelgulinna Gümnaasiumi võimla ja tantsuklassMulla tn 7, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Tallinna Mustamäe Gümnaasiumi võimlaKeskuse tn 18, Mustamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Tallinna Nõmme Gümnaasiumi spordisaalRaudtee tn 55, Nõmme linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Tallinna Pääsküla Kooli spordisaalidVikerkaare tn 10, Nõmme linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Tallinna Rahumäe Põhikooli spordisaalidVabaduse pst 50, Nõmme linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Tallinna Saksa Gümnaasiumi võimla ja jõusaalJ. Sütiste tee 20, Mustamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Tallinna Tehnikagümnaasiumi spordisaalSõpruse pst 187, Mustamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Dancing sports
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
DANCING SPORTS4343538
     -   other sports dances4343538
Coaches and supervisors
NameLicense
Veldo TimmVanemtreener: spetsialiseerumine võistlustants
Irina KruglovaDancesport (there is no corresponding professional qualification)
Artjom SmirnovDancesport (there is no corresponding professional qualification)
Sports facilities
Sports facilityAddress
Lindakivi kultuurikeskuse Huviringide MajaKalevipoja 10
My Way Dance StudioPunane 18d
Põhja-Tallinna linnaosa Sõle tn 40 spordisaalSõle tn 40, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Tallinna 32. Keskkooli spordisaalidKiili tn 10, Mustamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Tallinna Kirsike LasteaedPaekare 76
Tallinna Raadiku LasteaedMahtra 13. Tallinn
Tallinna Suur-Pae LasteaedPunane 29, Tallinn
Gymnastics
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
GYMNASTICS1751759166
     -   acrobatics3535431
     -   aerobics and group trainings4444539
     -   rhytmic and aesthetic group gymnastics969696
Coaches and supervisors
NameLicense
Regina LillebergNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Nadežda StjopkinaTreener: spetsialiseerumine võimlemine
Natalja BestšastnajaMeistertreener: spetsialiseerumine võimlemine
Natalja MaltšenkoMeistertreener: spetsialiseerumine võimlemine
Irina StadnikVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Evgeniya AinsaluAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine
Diana TimohovaAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine
Sports facilities
Sports facilityAddress
Haabersti Vaba Aja Keskuse spordisaalEhitajate tee 109a/2, Haabersti linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Metallist AS spordikompleksPeterburi tee 53
Põhja SpordihooneKopli tn 98, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Tallinna Järveotsa LasteadJärveotsa tee 15
Tallinna Tähekese LasteaedEhitajate tee 50, Tallinn
Judo
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
JUDO2323194
Coaches and supervisors
NameLicense
Jevgeni TširkinVanemtreener: spetsialiseerumine judo
Sports facilities
Sports facilityAddress
Kristiine SpordimajaKännu tn 86, Kristiine linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Swimming
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
SWIMMING1621628181
Coaches and supervisors
NameLicense
Liilian JaanisteTreener: spetsialiseerumine ujumine
Andres OlvikTreener: spetsialiseerumine ujumine
Ave-Riin SeppNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine
Julia KurbatTreener: spetsialiseerumine ujumine
Liilian JaanisteTreener: spetsialiseerumine ujumine
Silva EhasaluAbitreener: spetsialiseerumine ujumine
Piret NuutAbitreener: spetsialiseerumine ujumine
Ellen MassalskiAbitreener: spetsialiseerumine ujumine
Lisanne NurkAbitreener: spetsialiseerumine ujumine
Sports facilities
Sports facilityAddress
Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse spordisaal ja ujulaAstangu tn 27, Haabersti linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Õismäe UjulaEhitajate tee 109a/2, Haabersti linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Tallinna Arte Gümnaasiumi ujulaE. Vilde tee 62, Mustamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
NameReg.noTypeActivities
Eesti Judoliit80056457Sports federation
Eesti Korvpalliliit80007140Sports federation
Eesti Tantsuspordi Liit80088821Sports federation
Eesti Ujumisliit80086145Sports federation
MTÜ Eesti Võimlemisliit80036970Sports federation
Tallinna Spordiliit80163383County sports union