746
49 men
51 women
93 youth
24
16
ATHLETICS
46%
54%
96%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Olga KovaljovaTreener: spetsialiseerumine kergejõustik2 groups
Ljubov KrongauzTreener: spetsialiseerumine kergejõustik1 group
Vello PalmMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Ene ValgeTreener: spetsialiseerumine kergejõustik3 groups
Mati UusmaaTreener: spetsialiseerumine kergejõustik2 groups
Harry SeinbergMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik2 groups
Iryna MihhejevaTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Sulev LepikTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Maria LeoskTreener: spetsialiseerumine kergejõustik1 group
Rebecca LambergAthletics (there is no corresponding professional qualification)
Pavel KovalTreener: spetsialiseerumine kergejõustik4 groups
Keit Mariet JürgensTreener: spetsialiseerumine kergejõustik1 group
FOOTBALL
47%
53%
100%
football
47%
53%
100%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Vahur KiisVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall1 group
GYMNASTICS
0%
100%
0%
gymnastics for all
0%
100%
0%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Riina VoolpriitGymnastics (there is no corresponding professional qualification)
TENNIS
60%
40%
100%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Valdur AksimTreener: spetsialiseerumine tennis1 group
Kaja KirspuuTreener: spetsialiseerumine tennis3 groups
Kalev SuitsleppTreener: spetsialiseerumine tennis2 groups
VOLLEYBALL
58%
42%
100%
volleyball
58%
42%
100%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Arvo LiivamägiVolleyball (there is no corresponding professional qualification)
Raini StammMeistertreener: spetsialiseerumine võrkpall1 group
Anatoli KuprijanovitšVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall1 group
Tatjana IllarionovaTreener: spetsialiseerumine võrkpall1 group
Karmen StammTreener: spetsialiseerumine võrkpall1 group
WRESTLING
60%
40%
100%
greco-roman wrestling
100%
0%
100%
women`s wrestling
0%
100%
100%
Affiliated organizations

Saue vald

57%
43%
100%

Tallinn

63%
38%
100%

Viimsi vald

100%
0%
100%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetableAffiliated organization
Meelis MäekalleVanemtreener: spetsialiseerumine maadlus2 groupsTallinn
Andrei JevsejevVanemtreener: spetsialiseerumine maadlus1 groupTallinn
NameReg.noTypeActivities
Eesti Kergejõustikuliit80079122Sports federation
Eesti Maadlusliit80040381Sports federation
Eesti Saalihoki Liit80089971Sports federation
Eesti Sulgpalliliit80079091Sports federation
Eesti Võrkpalli Liit80023481Sports federation
MTÜ Eesti Spordiselts Kalev80028946Sports association
MTÜ Eesti Tennise Liit80064221Sports federation
Tallinna Spordiliit80163383County sports union