746
49 mehed
51 naised
93 noored harrastajad
24
16
JALGPALL
47%
53%
100%
jalgpall
47%
53%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Vahur KiisVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall1 rühm
KERGEJÕUSTIK
46%
54%
96%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Olga KovaljovaTreener: spetsialiseerumine kergejõustik2 rühma
Ljubov KrongauzTreener: spetsialiseerumine kergejõustik1 rühm
Vello PalmMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Ene ValgeTreener: spetsialiseerumine kergejõustik3 rühma
Mati UusmaaTreener: spetsialiseerumine kergejõustik2 rühma
Harry SeinbergMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik2 rühma
Iryna MihhejevaTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Sulev LepikTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Maria LeoskTreener: spetsialiseerumine kergejõustik1 rühm
Rebecca LambergKergejõustik (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Pavel KovalTreener: spetsialiseerumine kergejõustik4 rühma
Keit Mariet JürgensTreener: spetsialiseerumine kergejõustik1 rühm
MAADLUS
60%
40%
100%
kreeka-rooma maadlus
100%
0%
100%
naistemaadlus
0%
100%
100%
Filiaalid

Saue vald

57%
43%
100%

Tallinn

63%
38%
100%

Viimsi vald

100%
0%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaanFiliaal
Meelis MäekalleVanemtreener: spetsialiseerumine maadlus2 rühmaTallinn
Andrei JevsejevVanemtreener: spetsialiseerumine maadlus1 rühmTallinn
TENNIS
60%
40%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Valdur AksimTreener: spetsialiseerumine tennis1 rühm
Kaja KirspuuTreener: spetsialiseerumine tennis3 rühma
Kalev SuitsleppTreener: spetsialiseerumine tennis2 rühma
VÕIMLEMINE
0%
100%
0%
harrastusvõimlemine
0%
100%
0%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Riina VoolpriitVõimlemine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
VÕRKPALL
58%
42%
100%
võrkpall
58%
42%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Arvo LiivamägiVõrkpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Raini StammMeistertreener: spetsialiseerumine võrkpall1 rühm
Anatoli KuprijanovitšVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall1 rühm
Tatjana IllarionovaTreener: spetsialiseerumine võrkpall1 rühm
Karmen StammTreener: spetsialiseerumine võrkpall1 rühm
Organisatsiooni nimiRegistrikoodLiikTegevusalad
Eesti Kergejõustikuliit80079122Spordialaliit
Eesti Maadlusliit80040381Spordialaliit
Eesti Saalihoki Liit80089971Spordialaliit
Eesti Sulgpalliliit80079091Spordialaliit
Eesti Võrkpalli Liit80023481Spordialaliit
MTÜ Eesti Spordiselts Kalev80028946Spordiühendus
MTÜ Eesti Tennise Liit80064221Spordialaliit
Tallinna Spordiliit80163383Maakonna spordiliit