Spordialaliit

PiirkondSpordiorganisatsioonidHarrastajad spordiklubidesSpordikoolidTreenerikutsedSpordiobjektid
Harjumaa317
Tallinn3371
Hiiumaa
Ida-Virumaa118
Jõgevamaa2301
Järvamaa14
Lääne-Virumaa41513
Läänemaa12
Põlvamaa
Pärnumaa1101
Raplamaa129
Saaremaa
Tartumaa
Tartu linn15
Valgamaa211
Viljandimaa
Võrumaa
Kokku:43
TüüpKohtNimedVõistlusalaKuupäevInd
Vst
OM
om
M
EJ1Kai Pähkel (SK Nipi)
N üle 80 kg02.09.2022IndM
EJ1Kai Pähkel (SK Nipi)
N Absoluutkategooria02.09.2022IndM
EN1Marcus-Evert Uhtjärv (SK 1Piir)
M kuni 85 kg08.10.2022IndM
EN1Roosmarii Roost (MK Juhan)
N kuni 45 kg08.10.2022IndM
EN1Kai Kliiman (MK Juhan)
Merily Väster (SK Nipi)
Henrietta Lippus (SK Barra)
Gudrun Roosiõis (RJK Ramm)
Naiskonnad08.10.2022VstM
EJ2Romel Seemann (SK Eesti Karud)
M kuni 92 kg02.09.2022IndM
EJ2Nele Nisumaa (MK Juhan)
N kuni 55 kg02.09.2022IndM
EJ2Kai Pähkel (SK Nipi)
Mariette Liigend (MK Juhan)
Kärolin Tammre (SK Eesti Karud)
Nele Nisumaa (MK Juhan)
Naiskonnad02.09.2022VstM
EJ2Nele Nisumaa (MK Juhan)
N kuni 55 kg01.09.2022IndM
EJ2Kai Pähkel (SK Nipi)
N Absoluutkategooria01.09.2022IndM
EN2Joel Henry Visnapuu (Väike-Maarja RSK)
M kuni 70 kg09.10.2022IndM
EN2Mariette Liigend (MK Juhan)
N üle 75 kg09.10.2022IndM
EN2Rainis Väät (SK Barra)
Marcus-Evert Uhtjärv (SK 1Piir)
Marten Kuus (SK Nipi)
Anatoli Zadorožnõi (SK Eesti Karud)
Meeskonnad08.10.2022VstM
EN2Anu-Liis Raudsepp (Väike-Maarja RSK)
N kuni 50 kg08.10.2022IndM
EN2Gudrun Roosiõis (RJK Ramm)
N kuni 70 kg08.10.2022IndM
EN2Kai Kliiman (MK Juhan)
N üle 70 kg08.10.2022IndM
EJ3Xsander Solbaja (SK Sumotori)
M üle 115 kg02.09.2022IndM
EJ3Kärolin Tammre (SK Eesti Karud)
N kuni 80 kg02.09.2022IndM
EJ3Mariette Liigend (MK Juhan)
N üle 80 kg02.09.2022IndM
EJ3Mariette Liigend (MK Juhan)
N Absoluutkategooria02.09.2022IndM
EJ3Kennet Künnarpuu (MK Järvamaa Matimehed)
M kuni 100 kg01.09.2022IndM
EJ3Xsander Solbaja (SK Sumotori)
M üle 115 kg01.09.2022IndM
EJ3Kai Pähkel (SK Nipi)
Mariette Liigend (MK Juhan)
Kärolin Tammre (SK Eesti Karud)
Nele Nisumaa (MK Juhan)
Naiskonnad01.09.2022VstM
EJ3Kärolin Tammre (SK Eesti Karud)
N kuni 80 kg01.09.2022IndM
EJ3Kai Pähkel (SK Nipi)
N üle 80 kg01.09.2022IndM
EN3Artturi Eemeli Reinio (Aberg)
M kuni 55 kg09.10.2022IndM
EN3Rasmus Talts (SK Ookami)
M kuni 80 kg09.10.2022IndM
EN3Olavi Reilent (SK Nipi)
M Absoluutkategooria09.10.2022IndM
EN3Olavi Reilent (SK Nipi)
M üle 100 kg09.10.2022IndM
EN3Olavi Reilent (SK Nipi)
Alonso Gonzalez Margalef (SK Eesti Karud)
Rasmus Talts (SK Ookami)
Marten Vingisaar (SK Ookami)
Meeskonnad09.10.2022VstM
EN3Anu-Liis Raudsepp (Väike-Maarja RSK)
N kuni 50 kg09.10.2022IndM
EN3Rebecca Laidna (MK Juhan)
N kuni 55 kg09.10.2022IndM
EN3Eva-Maria Raudsepp (EMÜ SK)
N kuni 60 kg09.10.2022IndM
EN3Kai Kliiman (MK Juhan)
N üle 75 kg09.10.2022IndM
EN3Mariette Liigend (MK Juhan)
N Absoluutkategooria09.10.2022IndM
EN3Mariette Liigend (MK Juhan)
Kai Kliiman (MK Juhan)
Kärolin Tammre (SK Eesti Karud)
Agnes Tammre (SK Eesti Karud)
Naiskonnad09.10.2022VstM
EN3Taarjon Väärtnõu (Aberg)
M kuni 50 kg08.10.2022IndM
EN3Artturi Eemeli Reinio (Aberg)
M kuni 55 kg08.10.2022IndM
EN3Marcus-Evert Uhtjärv (SK 1Piir)
M Absoluutkategooria08.10.2022IndM
EN3Kärol Tamson (RJK Ramm)
N kuni 50 kg08.10.2022IndM
EN3Henrietta Lippus (SK Barra)
N kuni 65 kg08.10.2022IndM
EN3Henrietta Lippus (SK Barra)
N Absoluutkategooria08.10.2022IndM
EN3Kai Kliiman (MK Juhan)
N Absoluutkategooria08.10.2022IndM