Sirvi

Vali piirkond
Vali spordiala

Uued kutsed

NimiSpordialaEKRVäljastatudKutsenimetus
Hanna TopolVõimlemine610.10.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Valeria TšernomorovaVõimlemine510.10.2019Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Imre LiivakVõimlemine510.10.2019Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Igor AndriushchenkoJäähoki509.10.2019Treener: spetsialiseerumine jäähoki, kutsenimetus
Petar ŠešlijaKorvpall507.10.2019Treener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Kaur HeinaruKorvpall507.10.2019Treener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Juris UmbraškoKorvpall507.10.2019Treener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Aleksandr KasjantšukTaekwon-do505.10.2019Treener: spetsialiseerumine taekwon-do, kutsenimetus
Maksim DmitrijevTaekwon-do505.10.2019Treener: spetsialiseerumine taekwon-do, kutsenimetus
Karin ToomVõimlemine303.10.2019Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Annika-Karmen NoormetsAeroobika ja rühmatreeningud403.10.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud, kutsenimetus
Jaan RummiVõrkpall503.10.2019Treener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Aivo OjassaluTennis601.10.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Aron VoolaTennis501.10.2019Treener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Tiiu LoormanVõrkpall530.09.2019Treener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Janeli VantsiVõrkpall530.09.2019Treener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Oleksii LubninJäähoki630.09.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki, kutsenimetus
Anni RätsepPurjetamine330.09.2019Abitreener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Boris LjubtšenkoPurjetamine330.09.2019Abitreener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Tõnis KaskPurjetamine330.09.2019Abitreener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Julia ÕismaaJudo530.09.2019Treener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Dmitri LeppJudo530.09.2019Treener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Andrei HmelnitskiJudo530.09.2019Treener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Tevol TammJudo630.09.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Svetlana KazantsevaJudo330.09.2019Abitreener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Marek PihlakJudo330.09.2019Abitreener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Kersti LeokVõrkpall630.09.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Lenart KivistikPurjetamine530.09.2019Treener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Dmitri KiselevitšJäähoki530.09.2019Treener: spetsialiseerumine jäähoki, kutsenimetus
Dmitrij MedvedevJäähoki530.09.2019Treener: spetsialiseerumine jäähoki, kutsenimetus
Roman PotšinokJäähoki530.09.2019Treener: spetsialiseerumine jäähoki, kutsenimetus
Kauri MittMaadlus530.09.2019Treener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
Erika TerrasVõimlemine327.09.2019Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Diana DambajevaVõimlemine327.09.2019Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Jelena PopušinaVõimlemine327.09.2019Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Maria PopovVõimlemine327.09.2019Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
8 treeneritSulgpall527.09.2019Treener: spetsialiseerumine sulgpall, kutsenimetus
Kaie AndersonVõimlemine627.09.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Helin KülmSulgpall427.09.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine sulgpall, kutsenimetus
6 treeneritVõimlemine527.09.2019Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Anu MölderVõimlemine627.09.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Eliise AbelAeroobika ja rühmatreeningud327.09.2019Abitreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud, kutsenimetus
Aili SaarAeroobika ja rühmatreeningud327.09.2019Abitreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud, kutsenimetus
Kadri RidasteVõimlemine627.09.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Janne KaskVõimlemine427.09.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Alfred KivisaarSulgpall627.09.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine sulgpall, kutsenimetus
Aron JaanisKäsipall526.09.2019Treener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Mihkel-Matteus LuikKäsipall526.09.2019Treener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Henri SillasteKäsipall526.09.2019Treener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Raigo ToompuuKergejõustik526.09.2019Treener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Rauno PehkaKorvpall626.09.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Daniil SteptšenkoMurdmaasuusatamine526.09.2019Treener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine, kutsenimetus
Kaiti VasiljevaKorvpall426.09.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Kelly KvarnstromKergejõustik626.09.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Aleksandr HvorõhhKergejõustik626.09.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Anabel AunverVõistlustants426.09.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine võistlustants, kutsenimetus
Heiki LindVõistlustants426.09.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine võistlustants, kutsenimetus
Ekke-Kaur VosmanJalgrattasport525.09.2019Treener: spetsialiseerumine jalgrattasport, kutsenimetus
Tanel EinasteKorvpall625.09.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Ahti RoostaluKorvpall425.09.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Margo TaliKorvpall425.09.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Tony LiivakKorvpall425.09.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
9 treeneritKorvpall525.09.2019Treener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Steven PuhmJalgrattasport625.09.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgrattasport, kutsenimetus
Maarja JaanovitsVõimlemine725.09.2019Meistertreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Darja PuntsulKorvpall325.09.2019Abitreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Kristo DanilsonKorvpall325.09.2019Abitreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Victoria Ida VähiKorvpall325.09.2019Abitreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Härmo LambutKorvpall325.09.2019Abitreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Andri LebedevJalgrattasport625.09.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgrattasport, kutsenimetus
Toomas AnnukKorvpall625.09.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Paavo RussakKorvpall625.09.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Lea KriibiVõimlemine725.09.2019Meistertreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Merle KeerutajaVõrkpall725.09.2019Meistertreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Reimo TaaramäeJalgrattasport325.09.2019Abitreener: spetsialiseerumine jalgrattasport, kutsenimetus
Kalju OjasteMurdmaasuusatamine725.09.2019Meistertreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine, kutsenimetus
Kirte Katrin SarevetMurdmaasuusatamine325.09.2019Abitreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine, kutsenimetus
Katrin EndVõistlustants324.09.2019Abitreener: spetsialiseerumine võistlustants, kutsenimetus
Valeriy SavitskiyKarate623.09.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine karate, kutsenimetus
8 treeneritRatsutamine322.09.2019Abitreener: spetsialiseerumine ratsutamine, kutsenimetus
6 treeneritUjumine522.09.2019Treener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Janek KõlametsUjumine322.09.2019Abitreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Laur NappusUjumine322.09.2019Abitreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Jüri PaavelUjumine322.09.2019Abitreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
8 treeneritRatsutamine522.09.2019Treener: spetsialiseerumine ratsutamine, kutsenimetus
Agnes KutsarRatsutamine422.09.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine ratsutamine, kutsenimetus
Merle MännikRatsutamine622.09.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine ratsutamine, kutsenimetus
Eddy LeitsarKäsipall720.09.2019Meistertreener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Silja SillerAeroobika ja rühmatreeningud720.09.2019Meistertreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud, kutsenimetus
Aleksandr JürgensTennis720.09.2019Meistertreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Ivo KappetVõistlustants620.09.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine võistlustants, kutsenimetus
Andrus IlvesSuusahüpped ja kahevõistlus620.09.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, kahevõistlus ja suusahüpped, kutsenimetus
Karin UudevaldRulluisutamine620.09.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine rulluisutamine, kutsenimetus
Urmas KirsJalgpall720.09.2019Meistertreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Gea SimsonAeroobika ja rühmatreeningud720.09.2019Meistertreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud, kutsenimetus
Rene BuschTennis720.09.2019Meistertreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Jan HarendJalgpall620.09.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Peeter SiimMäesuusatamine520.09.2019Treener: spetsialiseerumine suusatamine, mäesuusatamine, kutsenimetus
Tatjana GnezdilovaAllveesport720.09.2019Meistertreener: spetsialiseerumine allveesport, kutsenimetus
Mart MarkusRulluisutamine620.09.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine rulluisutamine, kutsenimetus
Aleksei BudõlinJudo720.09.2019Meistertreener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Igor NeemreKarate620.09.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine karate, kutsenimetus
Erki NoolKergejõustik720.09.2019Meistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Indrek ReinbokKorvpall720.09.2019Meistertreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Harry SeinbergKergejõustik720.09.2019Meistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Ingrid VõsuSõudmine519.09.2019Treener: spetsialiseerumine sõudmine, kutsenimetus
18 treeneritKergejõustik519.09.2019Treener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Indrek IlvesSõudmine319.09.2019Abitreener: spetsialiseerumine sõudmine, kutsenimetus
Siim SchvedeSõudmine419.09.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine sõudmine, kutsenimetus
Mikk-Mihkel ArroKergejõustik619.09.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Mairo Tänav (Tänak)Kergejõustik619.09.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Siim SaarikVõistlustants419.09.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine võistlustants, kutsenimetus
Gunnar UsinLauatennis318.09.2019Abitreener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
Pille PataLauatennis518.09.2019Treener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
8 treeneritJalgpall316.09.2019Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
11 treeneritJalgpall516.09.2019Treener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
6 treeneritJalgpall416.09.2019Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Svjatoslav JuškovVõistlustants616.09.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine võistlustants, kutsenimetus
Erika KappetVõistlustants616.09.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine võistlustants, kutsenimetus
Zaur MaharramovJalgpall616.09.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Julia TepljašinaVõistlustants316.09.2019Abitreener: spetsialiseerumine võistlustants, kutsenimetus
Aivar PriidelJalgpall616.09.2019Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus