Spordialaliit

PiirkondSpordiorganisatsioonidHarrastajad spordiklubidesSpordikoolidTreenerikutsedSpordiobjektid
Harjumaa72251163
Tallinn129395122
Hiiumaa3111131
Ida-Virumaa34614
Jõgevamaa
Järvamaa
Lääne-Virumaa124
Läänemaa38322
Põlvamaa
Pärnumaa2394171
Raplamaa
Saaremaa2150141
Tartumaa12011
Tartu linn1101
Valgamaa
Viljandimaa
Võrumaa11
Kokku:26
TüüpKohtNimedVõistlusalaKuupäevInd
Vst
OM
om
M
MM1Ranno Rumm (Kite Team Estonia)
Purisuusatamine: Lohede kursisõit15.03.2024IndM
MM1Karl Henrik Loik (NYCS)
Purisuusatamine: Purjelauakelkude lühirajaslaal..16.03.2024IndM
MM1Johanna Lukk (NYCS)
Purisuusatamine: N Purjelauakelkude lühirajasla..16.03.2024IndM
MJ1Karl Henrik Loik (NYCS)
Purisuusatamine: Purjelauakelkude kursisõit15.03.2024IndM
MN1Johanna Lukk (NYCS)
Purisuusatamine: Purjelauakelkude kursisõit15.03.2024IndM
MN1Johanna Lukk (NYCS)
Purisuusatamine: Purjelauakelkude lühirajaslaal..16.03.2024IndM
MN1Aron Poolma (Pärnu JK)
Jääpurjetamine: Ice-Optimist07.02.2024IndM
EJ1Angus Aarna Ant (Pärnu JK)
Jääpurjetamine: DN10.02.2024IndM
EN1Remo Maripuu (Pärnu JK)
Jääpurjetamine: Ice-Optimist09.02.2024IndM
EN1Eva Mägi (Saaremaa MS)
Jääpurjetamine: N Ice-Optimist09.02.2024IndM
MN2Remo Maripuu (Pärnu JK)
Jääpurjetamine: Ice-Optimist07.02.2024IndM
EJ2Karl Ader (Saaremaa MS)
Jääpurjetamine: DN10.02.2024IndM
EN2Mia Maria Lipsmäe (Uku Kuusk PSK)
Zoom830.03.2024Indom
EN2Trinette Välisson (Saaremaa MS)
Jääpurjetamine: N Ice-Optimist09.02.2024IndM
MM3Joonas Kiisler (JK Dago)
Jääpurjetamine: DN07.02.2024IndM
MM3Lisbeth Taggu (Pärnu JK)
Jääpurjetamine: N DN07.02.2024IndM
MM3Johanna Lukk (NYCS)
Purisuusatamine: N Purjelauakelkude kursisõit15.03.2024IndM
MM3Helena Jõepere (NYCS)
Purisuusatamine: N Purjelauakelkude lühirajasla..16.03.2024IndM
MM3Martti Ainola (Laulasmaa Surfiklubi)
Purisuusatamine: Täispuhutavate tiibade lühiraj..16.03.2024IndM
MJ3Angus Aarna Ant (Pärnu JK)
Jääpurjetamine: DN07.02.2024IndM
MN3Pärt Evald Kullerkupp (NYCS)
Purisuusatamine: Purjelauakelkude kursisõit15.03.2024IndM
MN3Trinette Välisson (Saaremaa MS)
Jääpurjetamine: Ice-Optimist07.02.2024IndM
EM3Joosep Laus (Saaremaa MS)
Karl Lember (Saaremaa MS)
Jääpurjetamine: Monotüüp-XV06.02.2024VstM
EM3Lisbeth Taggu (Pärnu JK)
Jääpurjetamine: N DN10.02.2024IndM
EN3Aron Poolma (Pärnu JK)
Jääpurjetamine: Ice-Optimist09.02.2024IndM
EN3Anni Kubjas (Saaremaa MS)
Jääpurjetamine: N Ice-Optimist09.02.2024IndM