Spordialaliit

PiirkondSpordiorganisatsioonidHarrastajad spordiklubidesSpordikoolidTreenerikutsedSpordiobjektid
Harjumaa52676
Tallinn53895132
Hiiumaa
Ida-Virumaa1201
Jõgevamaa
Järvamaa
Lääne-Virumaa
Läänemaa
Põlvamaa
Pärnumaa
Raplamaa
Saaremaa
Tartumaa
Tartu linn
Valgamaa
Viljandimaa
Võrumaa
Kokku:33
TüüpKohtNimedVõistlusalaKuupäevInd
Vst
OM
om
M
MN1Polina Ikkonen
Sportsukeldumine: N 100 m kombineeritud ujumine07.06.2022IndM
MN1Denis Savin
Toomas Ruul
Sportsukeldumine: M octopus07.06.2022VstM
MN1Toomas Ruul
Pauline Tanis
Sportsukeldumine: Octopus07.06.2022VstM
MN1Polina Ikkonen
Sportsukeldumine: N 100 m torpeedo07.06.2022IndM
MN1Polina Ikkonen
Sportsukeldumine: N 100 m takistusrada08.06.2022IndM
MN1Toomas Ruul
Sportsukeldumine: M raskustõste09.06.2022IndM
MN1Denis Savin
Toomas Ruul
Sportsukeldumine: M 100 m paaristakistusrada09.06.2022VstM
MN1Denis Savin
Polina Ikkonen
Sportsukeldumine: 100 m paaristakistusrada09.06.2022VstM
EJ1Carmel Uibopuu (SK Fortuna)
Allveeorienteerumine: N tsooniujumine01.09.2022IndM
MM2Tatjana Ikkonen
Sportsukeldumine: N raskustõste09.06.2022IndM
MM2Georgii Taranenko
Sportsukeldumine: M 100 m torpeedo09.06.2022IndM
MN2Denis Savin
Sportsukeldumine: M 100 m kombineeritud ujumine07.06.2022IndM
MN2Pauline Tanis
Sportsukeldumine: N 100 m torpeedo07.06.2022IndM
MN2Pauline Tanis
Sportsukeldumine: N 100 m takistusrada08.06.2022IndM
MN2Oskar Drozdov
Dmitri Tronev
Sportsukeldumine: M 100 m octopus09.06.2022VstM
MN2Toomas Ruul
Pauline Tanis
Sportsukeldumine: 100 m octopus09.06.2022VstM
MN2Pauline Tanis
Sportsukeldumine: N raskustõste09.06.2022IndM
MN2Toomas Ruul
Pauline Tanis
Sportsukeldumine: 100 m paaristakistusrada09.06.2022VstM
EJ2Carmel Uibopuu (SK Fortuna)
Allveeorienteerumine: N täheujumine30.08.2022IndM
EJ2Carmel Uibopuu (SK Fortuna)
Allveeorienteerumine: N poiujumine31.08.2022IndM
EJ2Carmel Uibopuu (SK Fortuna)
Allveeorienteerumine: N paralleelharjutus02.09.2022IndM
EN2Angelika Izosina (SK Fortuna)
Kiirusalad: N 400 m lestadega22.06.2022IndM
EN2Angelika Izosina (SK Fortuna)
Kiirusalad: N 800 m lestadega25.06.2022IndM
MM3Artjom Kovaljov
Sportsukeldumine: M 100 m kombineeritud ujumine07.06.2022IndM
MM3Artjom Kovaljov
Sportsukeldumine: M 100 m torpeedo09.06.2022IndM
MM3Tatjana Ikkonen
Sportsukeldumine: N 100 m torpeedo09.06.2022IndM
MN3Pauline Tanis
Sportsukeldumine: N 100 m kombineeritud ujumine07.06.2022IndM
MN3Denis Savin
Sportsukeldumine: M 100 m torpeedo07.06.2022IndM
MN3Toomas Ruul
Sportsukeldumine: M 100 m takistusrada08.06.2022IndM
MN3Denis Savin
Polina Ikkonen
Sportsukeldumine: 100 m octopus09.06.2022VstM
MN3Polina Ikkonen
Sportsukeldumine: N raskustõste09.06.2022IndM
EM3Vladimir Kunitsõn (SK Fortuna)
Allveeorienteerumine: M paralleelharjutus02.09.2022IndM
EN3Angelika Izosina (SK Fortuna)
Kiirusalad: N 1500 m lestadega23.06.2022IndM