• 75024449 Narva Paemurru Spordikool
  • 26. Juuli tn 4, Narva linn, Ida-Viru maakond
  • Date of data 01.11.2019
  • Sports school
  • +372 3566183
  • Established 1992
  • npsk@hot.ee
  • Municipal ownership
  • Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond
904
48 men
52 women
97 youth
31
10
ATHLETICS
41%
59%
98%
Coaches and supervisors
NameLicense
Boriss IvanovVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Oleg KadyrovVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Natalia KonkinaTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
BASKETBALL
0%
100%
99%
Coaches and supervisors
NameLicense
Svetlana LavrovaTreener: spetsialiseerumine korvpall
Irina PtitsõnaVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall
BOXING
85%
15%
97%
Coaches and supervisors
NameLicense
Vassili PanovVanemtreener: spetsialiseerumine poks
Andrey KostenkovVanemtreener: spetsialiseerumine poks
GYMNASTICS
0%
100%
100%
rhytmic and aesthetic group gymnastics
0%
100%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Ljudmila JunussovaGymnastics (there is no corresponding professional qualification)
Nadežda ZahharenkovaMeistertreener: spetsialiseerumine võimlemine
Diana FedossenkoVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Olga SonnikovaTreener: spetsialiseerumine võimlemine
Nadežda ZabornikovaVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Irina SeletskajaGymnastics (there is no corresponding professional qualification)
Valeria VetoškinaGymnastics (there is no corresponding professional qualification)
ICE HOCKEY
100%
0%
94%
Coaches and supervisors
NameLicense
Aleksandr KolpakovVanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki
Aleksandr ŠljapnikovVanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki
Igor OssipenkovVanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki
Raiss DavletkildejevVanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki
Vladimir TsiprovskiyVanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki
Ilya IlinNooremtreener: spetsialiseerumine jäähoki
SHOOTING
64%
36%
90%
shooting
64%
36%
90%
Coaches and supervisors
NameLicense
Andrei MihhailovVanemtreener: spetsialiseerumine laskmine
Marina SemkinaVanemtreener: spetsialiseerumine laskmine
Aleksandr MakarovMeistertreener: spetsialiseerumine laskmine
Svetlana NemtsovaVanemtreener: spetsialiseerumine laskmine
SKATING
4%
96%
100%
figure skating
4%
96%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Natalja RõssevaMeistertreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine
Viktoriya SpelmanVanemtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine
Olga PortyankoVanemtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine
Elena LosevaFigure skating (there is no corresponding professional qualification)
TABLE TENNIS
63%
37%
99%
Coaches and supervisors
NameLicense
Vladimir PetrovVanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis
Liidia AndreevaAbitreener: spetsialiseerumine lauatennis
Anastasia AndreevaTable tennis (there is no corresponding professional qualification)