• 75024449 Narva Paemurru Spordikool
  • 26. Juuli tn 4, Narva linn, Ida-Viru maakond
  • Andmed seisuga 06.09.2019
  • Spordikool
  • +372 3566183
  • Asutatud 1992
  • npsk@hot.ee
  • Munitsipaalomand
  • Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond
904
48 mehed
52 naised
97 noored harrastajad
31
10
JÄÄHOKI
100%
0%
94%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Aleksandr KolpakovVanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki
Aleksandr ŠljapnikovVanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki
Igor OssipenkovVanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki
Raiss DavletkildejevVanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki
Vladimir TsiprovskiyVanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki
Ilya IlinNooremtreener: spetsialiseerumine jäähoki
KERGEJÕUSTIK
41%
59%
98%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Boriss IvanovVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Oleg KadyrovVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Natalia KonkinaTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
KORVPALL
0%
100%
99%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Svetlana LavrovaTreener: spetsialiseerumine korvpall
Irina PtitsõnaVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall
LASKMINE
64%
36%
90%
laskmine
64%
36%
90%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Andrei MihhailovVanemtreener: spetsialiseerumine laskmine
Marina SemkinaVanemtreener: spetsialiseerumine laskmine
Aleksandr MakarovMeistertreener: spetsialiseerumine laskmine
Svetlana NemtsovaVanemtreener: spetsialiseerumine laskmine
LAUATENNIS
63%
37%
99%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Vladimir PetrovVanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis
Liidia AndreevaAbitreener: spetsialiseerumine lauatennis
Anastasia AndreevaLauatennis (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
POKS
85%
15%
97%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Vassili PanovVanemtreener: spetsialiseerumine poks
Andrey KostenkovVanemtreener: spetsialiseerumine poks
UISUTAMINE
4%
96%
100%
iluuisutamine
4%
96%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Natalja RõssevaMeistertreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine
Viktoriya SpelmanVanemtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine
Olga PortyankoVanemtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine
Elena LosevaIluuisutamine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
VÕIMLEMINE
0%
100%
100%
ilu- ja rühmvõimlemine
0%
100%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Ljudmila JunussovaVõimlemine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Nadežda ZahharenkovaMeistertreener: spetsialiseerumine võimlemine
Diana FedossenkoVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Olga SonnikovaTreener: spetsialiseerumine võimlemine
Nadežda ZabornikovaVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Irina SeletskajaVõimlemine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Valeria VetoškinaVõimlemine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)