01.11.2019
75024449
Narva Paemurru Spordikool
Sports school
1992
Municipal ownership
75024260
Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond
Entity of local government
Entered in the register
26. Juuli tn 4, Narva linn, Ida-Viru maakond
Ida-Viru maakond, Narva linn, 26. Juuli tn 4
+372 3566183
npsk@hot.ee
,
Curriculum's codeCurriculum's title
82732Hoki
83016Ilu- ja rühmvõimlemine
82854Iluuisutamine
82741Kergejõustik
82747Korvpall
82744Laskesport
82857Lauatennis
82739Poks
Athletics
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
ATHLETICS1002984159
Coaches and supervisors
NameLicense
Boriss IvanovVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Oleg KadyrovVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Natalia KonkinaTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Sports facilities
Sports facilityAddress
Narva Paemurru Spordikooli Kreenholmi staadion26. Juuli tn 4, Narva linn, Ida-Viru maakond
Narva SpordikeskusRakvere tn 22d, Narva linn, Ida-Viru maakond
Basketball
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
BASKETBALL7016970
Coaches and supervisors
NameLicense
Svetlana LavrovaTreener: spetsialiseerumine korvpall
Irina PtitsõnaVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall
Sports facilities
Sports facilityAddress
Narva Keeltelütseumi võimlaKangelaste prospekt 32, Narva linn, Ida-Viru maakond
Narva Kreenholmi Gümnaasiumi spordisaalidV. Gerassimovi tn 2, Narva linn, Ida-Viru maakond
Narva Kreenholmi tn 25 spordisaalKreenholmi tn 25, Narva linn, Ida-Viru maakond
Narva SpordikeskusRakvere tn 22d, Narva linn, Ida-Viru maakond
Boxing
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
BOXING782766612
Coaches and supervisors
NameLicense
Vassili PanovVanemtreener: spetsialiseerumine poks
Andrey KostenkovVanemtreener: spetsialiseerumine poks
Sports facilities
Sports facilityAddress
Narva Paemurru Spordikooli poksihoone26. Juuli tn 4, Narva linn, Ida-Viru maakond
Gymnastics
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
GYMNASTICS161161161
     -   rhytmic and aesthetic group gymnastics161161161
Coaches and supervisors
NameLicense
Ljudmila JunussovaGymnastics (there is no corresponding professional qualification)
Nadežda ZahharenkovaMeistertreener: spetsialiseerumine võimlemine
Diana FedossenkoVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Olga SonnikovaTreener: spetsialiseerumine võimlemine
Nadežda ZabornikovaVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Irina SeletskajaGymnastics (there is no corresponding professional qualification)
Valeria VetoškinaGymnastics (there is no corresponding professional qualification)
Sports facilities
Sports facilityAddress
Narva SpordikeskusRakvere tn 22d, Narva linn, Ida-Viru maakond
Ice hockey
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
ICE HOCKEY19811187198
Coaches and supervisors
NameLicense
Aleksandr KolpakovVanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki
Aleksandr ŠljapnikovVanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki
Igor OssipenkovVanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki
Raiss DavletkildejevVanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki
Vladimir TsiprovskiyVanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki
Ilya IlinNooremtreener: spetsialiseerumine jäähoki
Sports facilities
Sports facilityAddress
Narva Kreenholmi Gümnaasiumi spordisaalidV. Gerassimovi tn 2, Narva linn, Ida-Viru maakond
Narva Kreenholmi tn 25 spordisaalKreenholmi tn 25, Narva linn, Ida-Viru maakond
Narva Paemurru Spordikooli jäähall26. Juuli tn 4, Narva linn, Ida-Viru maakond
Shooting
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
SHOOTING778694928
     -   shooting778694928
Coaches and supervisors
NameLicense
Andrei MihhailovVanemtreener: spetsialiseerumine laskmine
Marina SemkinaVanemtreener: spetsialiseerumine laskmine
Aleksandr MakarovMeistertreener: spetsialiseerumine laskmine
Svetlana NemtsovaVanemtreener: spetsialiseerumine laskmine
Sports facilities
Sports facilityAddress
Narva Paemurru Spordikooli lasketiirFama tn 4, Narva linn, Ida-Viru maakond
Skating
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
SKATING1041044100
     -   figure skating1041044100
Coaches and supervisors
NameLicense
Natalja RõssevaMeistertreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine
Viktoriya SpelmanVanemtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine
Olga PortyankoVanemtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine
Elena LosevaFigure skating (there is no corresponding professional qualification)
Sports facilities
Sports facilityAddress
Narva Kreenholmi Gümnaasiumi spordisaalidV. Gerassimovi tn 2, Narva linn, Ida-Viru maakond
Narva Muusikakooli spordisaal26. Juuli tn 9, Narva linn, Ida-Viru maakond
Narva Paemurru Spordikooli jäähall26. Juuli tn 4, Narva linn, Ida-Viru maakond
Table tennis
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
TABLE TENNIS11611157343
Coaches and supervisors
NameLicense
Vladimir PetrovVanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis
Liidia AndreevaAbitreener: spetsialiseerumine lauatennis
Anastasia AndreevaTable tennis (there is no corresponding professional qualification)
Sports facilities
Sports facilityAddress
Narva Paemurru Spordikooli lauatennisehallFama tn 2, Narva linn, Ida-Viru maakond