1297
57 men
43 women
99 youth
27
9
SWIMMING
58%
42%
99%
Affiliated organizations

Otepää vald

43%
57%
100%

Põlva vald

55%
45%
100%

Tartu linn

60%
40%
99%

Valga vald

52%
48%
100%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetableAffiliated organization
Krislin LavingTreener: spetsialiseerumine ujumine3 groupsTartu linn
Eric RootsVanemtreener: spetsialiseerumine ujumineTartu linn
Merli NurmelaNooremtreener: spetsialiseerumine ujumineTartu linn
Nadežda MaksimovaAbitreener: spetsialiseerumine ujumineTartu linn
Janno JürgensonVanemtreener: spetsialiseerumine ujumineTartu linn
Mihhail StrungarVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine1 groupTartu linn
Marko TiidlaSwimming (there is no corresponding professional qualification)Tartu linn
Jaana SvätskiTreener: spetsialiseerumine ujumine2 groupsTartu linn
Maria KamsNooremtreener: spetsialiseerumine ujumineTartu linn
Marge KõrkjasTreener: spetsialiseerumine ujumine1 groupTartu linn
Uku KamsSwimming (there is no corresponding professional qualification)Tartu linn
Elena Kristin KäenNooremtreener: spetsialiseerumine ujumineTartu linn
Karel ViigipuuSwimming (there is no corresponding professional qualification)Tartu linn
Merle Sirje TaelAbitreener: spetsialiseerumine ujumineTartu linn
Sigrid LeetsiSwimming (there is no corresponding professional qualification)Tartu linn
Heinar KullTreener: spetsialiseerumine ujumine1 groupTartu linn
Anette ZukkerSwimming (there is no corresponding professional qualification)Tartu linn
Kätlin NukkaAbitreener: spetsialiseerumine ujumineValga vald
Hanna-Lisett LubiAbitreener: spetsialiseerumine ujumineTartu linn
Mariliis PaasTreener: spetsialiseerumine ujumineOtepää vald
Kirke ReivartNooremtreener: spetsialiseerumine ujumineTartu linn
Karel SeliSwimming (there is no corresponding professional qualification)Tartu linn
Olev ReinmägiAbitreener: spetsialiseerumine ujuminePõlva vald
Alisa GorbatševSwimming (there is no corresponding professional qualification)Tartu linn
Diana KirsAbitreener: spetsialiseerumine ujumineTartu linn
Maige MuidreAbitreener: spetsialiseerumine ujumineTartu linn
Tatjana MannimaSwimming (there is no corresponding professional qualification)Tartu linn
TRIATHLON
54%
46%
92%
Coaches and supervisors
NameLicenseTimetable
Karel ViigipuuVanemtreener: spetsialiseerumine triatlon
Anette ZukkerTreener: spetsialiseerumine triatlon
NameReg.noTypeActivities
Eesti Puuetega Inimeste Ujumisliit80349627Sports association
Eesti Triatloni Liit80075839Sports federation
Eesti Ujumisliit80086145Sports federation
Tartu Spordiliit80194113County sports union
Tartumaa Spordiliit80046022County sports union