• 75000383 Pärnu Spordikool
  • Riia maantee 129, Pärnu linn, Pärnu linn, Pärnu maakond
  • Date of data 30.03.2021
  • Sports school
  • +372 4431143
  • Established 1946
  • spordi.kool@mail.ee
  • Municipal ownership
  • Pärnu Linnavalitsus
923
52 men
48 women
100 youth
28
18
ATHLETICS
49%
51%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Eva KuningasVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Romet MihkelsVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Rauno KirschbaumTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Reili KaljundTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
BADMINTON
37%
63%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Anneli KõrgeVanemtreener: spetsialiseerumine sulgpall
BASKETBALL
2%
98%
100%
basketball
2%
98%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Katrin KallitVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall
Kalle KollinVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall
CANOEING
62%
38%
92%
canoe/kayak flatwater
62%
38%
92%
Coaches and supervisors
NameLicense
Uko KõrgeVanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine
CHESS
100%
0%
100%
chess
100%
0%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Eiki LehemetsVanemtreener: spetsialiseerumine male
ORIENTEERING
24%
76%
100%
foot orienteering
24%
76%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Ilme PaluNooremtreener: spetsialiseerumine orienteerumine
Maarja Palu-TeearuAbitreener: spetsialiseerumine orienteerumine
ROWING
67%
33%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Reet Palm-KillingMeistertreener: spetsialiseerumine sõudmine
Ulvi LutoškinVanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine
Koidu KillingTreener: spetsialiseerumine sõudmine
Matti KillingEliittreener: spetsialiseerumine sõudmine
SWIMMING
62%
38%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Marika TikkerbärVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Eve LeppikSwimming (there is no corresponding professional qualification)
Artur TikkerbärVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Katrin TammikAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (taotleb)
Rita SoovikSwimming (there is no corresponding professional qualification)
TABLE TENNIS
80%
20%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Andres KullVanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis
Andres KudisiimNooremtreener: spetsialiseerumine lauatennis (taotleb)
VOLLEYBALL
46%
54%
100%
beach volleyball
46%
54%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Toomas JasminVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Helju SuttVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Peeter KaisVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Egon EdoVolleyball (there is no corresponding professional qualification)
Riina ErnitsVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Kaisa KirikalTreener: spetsialiseerumine võrkpall