• 75000383 Pärnu Spordikool
  • Riia maantee 129, Pärnu linn, Pärnu linn, Pärnu maakond
  • Date of data 07.06.2019
  • Sports school
  • +372 4431143
  • Established 1946
  • spordi.kool@mail.ee
  • Municipal ownership
  • Pärnu Linnavalitsus
910
54 men
46 women
100 youth
29
14
ATHLETICS
49%
51%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Ando PalginõmmMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Eva KuningasVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Romet MihkelsVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Rauno KirschbaumTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Reili KaljundTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
BADMINTON
44%
56%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Anneli KõrgeVanemtreener: spetsialiseerumine sulgpall
BASKETBALL
0%
100%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Riinu VeberTreener: spetsialiseerumine korvpall
Katrin KallitVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall
CANOEING
38%
63%
100%
canoe/kayak flatwater
38%
63%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Uko KõrgeVanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine
CHESS
93%
7%
100%
chess
93%
7%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Eiki LehemetsTreener: spetsialiseerumine male
ORIENTEERING
50%
50%
100%
foot orienteering
50%
50%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Ilme PaluOrienteering (there is no corresponding professional qualification)
Maarja Palu-TeearuAbitreener: spetsialiseerumine orienteerumine
ROWING
65%
35%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Reet Palm-KillingMeistertreener: spetsialiseerumine sõudmine
Rita MaierVanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine
Ulvi LutoškinVanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine
Raini LelleVanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine
Koidu KillingTreener: spetsialiseerumine sõudmine
SWIMMING
61%
39%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Marika TikkerbärVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Eve LeppikSwimming (there is no corresponding professional qualification)
Artur TikkerbärVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Katrin TammikSwimming (there is no corresponding professional qualification)
TABLE TENNIS
78%
22%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Peeter SumreVanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis
Andres KullVanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis
VOLLEYBALL
52%
48%
100%
beach volleyball
52%
48%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Toomas JasminVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Helju SuttVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Peeter KaisVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Egon EdoTreener: spetsialiseerumine võrkpall
Riina ErnitsVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Marja-Liisa KirschbaumTreener: spetsialiseerumine võrkpall