• 75000383 Pärnu Spordikool
  • Riia mnt 129, Pärnu linn, Pärnu linn, Pärnu maakond
  • Andmed seisuga 09.04.2024
  • Spordikool
  • +372 4431143
  • Asutatud 1946
  • info@spordikool.parnu.ee
  • Munitsipaalomand
  • Pärnu Linnavalitsus
1030
49 mehed
51 naised
100 noored harrastajad
35
22
AERUTAMINE
43%
57%
95%
aerutamine
43%
57%
95%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Uko KõrgeVanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine
Maarja TammaiAerutamine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Tiina HodakovMeistertreener: spetsialiseerumine aerutamine
KERGEJÕUSTIK
39%
61%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Eva KuningasVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Romet MihkelsVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Rauno KirschbaumVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Reili KaljundTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Maarja TammaiKergejõustik (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Anete SimanAbitreener: spetsialiseerumine kergejõustik
KORVPALL
50%
50%
99%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Katrin KallitVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall
Kalle KollinVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall
Maarja TammaiKorvpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
LAUATENNIS
93%
7%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Andres KullVanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis
Andres KudisiimNooremtreener: spetsialiseerumine lauatennis
Maarja TammaiLauatennis (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
MALE
100%
0%
96%
male
100%
0%
96%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Eiki LehemetsVanemtreener: spetsialiseerumine male
Maarja TammaiMale (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Hendrik OldeMeistertreener: spetsialiseerumine male
MUUD SPORDIALAD
61%
39%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Tiina HodakovÜldkehaline ettevalmistus (Üke) (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Maarja Palu-TeearuÜldkehaline ettevalmistus (Üke) (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
ORIENTEERUMINE
37%
63%
100%
orienteerumisjooks
37%
63%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Ilme PaluOrienteerumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Maarja Palu-TeearuNooremtreener: spetsialiseerumine orienteerumine
Maarja TammaiOrienteerumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
SÕUDMINE
84%
16%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Reet Palm-KillingMeistertreener: spetsialiseerumine sõudmine
Ulvi LutoškinVanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine
Koidu KillingSõudmine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Matti KillingEliittreener: spetsialiseerumine sõudmine
Maarja TammaiSõudmine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
SULGPALL
43%
57%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Anneli KõrgeVanemtreener: spetsialiseerumine sulgpall
Maarja TammaiSulgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Mark KuuskNooremtreener: spetsialiseerumine sulgpall
UJUMINE
61%
39%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Marika TikkerbärVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Eve LeppikUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Artur TikkerbärVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Katrin TammikAbitreener: spetsialiseerumine ujumine
Rita SoovikUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Maarja TammaiUjumine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Taavi TammikTreener: spetsialiseerumine ujumine
VÕRKPALL
28%
72%
100%
rannavõrkpall
28%
72%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Helju SuttVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Peeter KaisVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Egon EdoVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Riina ErnitsVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Kaisa AasaTreener: spetsialiseerumine võrkpall
Maarja TammaiVõrkpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Raul ReiterMeistertreener: spetsialiseerumine võrkpall
Karl LillesVõrkpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)