• 75009177 Narva Spordikool "Energia"
  • Võidu prospekt 4, Narva linn, Ida-Viru maakond
  • Date of data 02.05.2022
  • Sports school
  • +372 3577780
  • Established 1986
  • info@skenergia.ee
  • Municipal ownership
  • Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond
882
70 men
30 women
99 youth
27
16
BASKETBALL
100%
0%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Sergei RozmanVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall
BIATHLON
58%
42%
96%
Coaches and supervisors
NameLicense
Aljona JagudinaTreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine
Vladimir VšivtsevTreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine
Aleksei AdzhigitovTreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine
BOXING
97%
3%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Gennadi TolmatšovMeistertreener: spetsialiseerumine poks
CANOEING
79%
21%
100%
canoe/kayak flatwater
79%
21%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Oleg GorohhVanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine
Aleksandr DubrovinVanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine
Andrei SolovjovVanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine
CYCLING SPORT
91%
9%
98%
road cycling
91%
9%
98%
Coaches and supervisors
NameLicense
Gennady AkimovVanemtreener: spetsialiseerumine jalgrattasport
Liudmila KazakovaVanemtreener: spetsialiseerumine jalgrattasport
JUDO
80%
20%
99%
Coaches and supervisors
NameLicense
Vladimir VoevodinTreener: spetsialiseerumine judo
Ivan NovitskiMeistertreener: spetsialiseerumine judo
Nikolai NovitskiMeistertreener: spetsialiseerumine judo
MOTORCYCLE SPORT
83%
17%
92%
motocross
83%
17%
92%
Coaches and supervisors
NameLicense
Aleksei VinogradovNooremtreener: spetsialiseerumine mootorrattasport
ROWING
77%
23%
98%
Coaches and supervisors
NameLicense
Valery OsmokeskuVanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine
Sergei GluškoVanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine
Tatiana DubinkoTreener: spetsialiseerumine sõudmine
SWIMMING
62%
38%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Sergei IzotovVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Jelena DmitrijevaTreener: spetsialiseerumine ujumine
Nadežda ZabolotnikovaTreener: spetsialiseerumine ujumine
Igor PrussakovVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Diana GvozdevaTreener: spetsialiseerumine ujumine
Tatjana VainoTreener: spetsialiseerumine ujumine
VOLLEYBALL
53%
47%
100%
volleyball
53%
47%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Galina AlferovaVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Aleksei BogdanovVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Viktoria PrussakovaVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Andrey MikhinVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall