• 75009177 Narva Spordikool "Energia"
  • Võidu prospekt 4, Narva linn, Ida-Viru maakond
  • Andmed seisuga 01.12.2017
  • Spordikool (spordi harrastamine)
  • +372 3577780
  • spordikool.energia@neti.ee
  • Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond
  • Asutatud 1986
1057
74 mehed
26 naised
98 noored harrastajad
30
AERUTAMINE
78%
22%
94%
aerutamine
78%
22%
94%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Oleg GorohhVanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine1 rühm
Aleksandr DubrovinVanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine1 rühm
Andrei SolovjovVanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine1 rühm
JALGRATTASPORT
92%
8%
86%
maanteesõit
92%
8%
86%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Gennady AkimovVanemtreener: spetsialiseerumine jalgrattasport2 rühma
Liudmila KazakovaVanemtreener: spetsialiseerumine jalgrattasport3 rühma
JUDO
83%
17%
98%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Vladimir VoevodinTreener: spetsialiseerumine judo3 rühma
Ivan NovitskiMeistertreener: spetsialiseerumine judo3 rühma
Nikolai NovitskiVanemtreener: spetsialiseerumine judo
KORVPALL
100%
0%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Guzjalja GuljajevaVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall2 rühma
Sergei RozmanVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall3 rühma
LASKESUUSATAMINE
59%
41%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Jevgeni VšivtsevVanemtreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine2 rühma
Aljona JagudinaTreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine3 rühma
Vladimir VšivtsevTreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine2 rühma
Daria LissovskajaNooremtreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine
MOTOSPORT
100%
0%
92%
motokross
100%
0%
92%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Aleksei VinogradovNooremtreener: spetsialiseerumine mootorrattasport
POKS
95%
5%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Gennadi TolmatšovMeistertreener: spetsialiseerumine poks3 rühma
SÕUDMINE
85%
15%
95%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Valery OsmokeskuVanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine1 rühm
Sergei GluškoVanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine1 rühm
Tatiana DubinkoTreener: spetsialiseerumine sõudmine2 rühma
Mikhail LebedevTreener: spetsialiseerumine sõudmine2 rühma
UJUMINE
68%
32%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Sergei IzotovVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine3 rühma
Nadežda ZabolotnikovaTreener: spetsialiseerumine ujumine7 rühma
Jelena DmitrijevaTreener: spetsialiseerumine ujumine7 rühma
Natalja ZotinaNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (taotleb)
Igor PrussakovTreener: spetsialiseerumine ujumine3 rühma
Diana GvozdevaTreener: spetsialiseerumine ujumine3 rühma
VÕRKPALL
50%
50%
100%
võrkpall
50%
50%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Galina AlferovaVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall3 rühma
Aleksei BogdanovVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall3 rühma
Viktoria PrussakovaVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall3 rühma
Andrey MikhinVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall3 rühma