• 75009177 Narva Spordikool "Energia"
  • Võidu prospekt 4, Narva linn, Ida-Viru maakond
  • Andmed seisuga 02.05.2019
  • Spordikool
  • +372 3577780
  • Asutatud 1986
  • spordikool.energia@neti.ee
  • Munitsipaalomand
  • Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond
1103
74 mehed
26 naised
99 noored harrastajad
29
12
AERUTAMINE
79%
21%
95%
aerutamine
79%
21%
95%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Oleg GorohhVanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine
Aleksandr DubrovinVanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine
Andrei SolovjovVanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine
JALGRATTASPORT
91%
9%
91%
maanteesõit
91%
9%
91%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Gennady AkimovVanemtreener: spetsialiseerumine jalgrattasport
Liudmila KazakovaVanemtreener: spetsialiseerumine jalgrattasport
JUDO
84%
16%
99%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Vladimir VoevodinTreener: spetsialiseerumine judo
Ivan NovitskiMeistertreener: spetsialiseerumine judo
Nikolai NovitskiVanemtreener: spetsialiseerumine judo
KORVPALL
100%
0%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Sergei RozmanVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall
Mihhail ŠemarinAbitreener: spetsialiseerumine korvpall
LASKESUUSATAMINE
65%
35%
98%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Jevgeni VšivtsevVanemtreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine
Aljona JagudinaTreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine
Vladimir VšivtsevTreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine
Daria LissovskajaNooremtreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine
MOTOSPORT
100%
0%
93%
motokross
100%
0%
93%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Aleksei VinogradovNooremtreener: spetsialiseerumine mootorrattasport
POKS
100%
0%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Gennadi TolmatšovMeistertreener: spetsialiseerumine poks
SÕUDMINE
83%
17%
97%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Valery OsmokeskuVanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine
Sergei GluškoVanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine
Tatiana DubinkoTreener: spetsialiseerumine sõudmine
UJUMINE
66%
34%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Sergei IzotovVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Nadežda ZabolotnikovaTreener: spetsialiseerumine ujumine
Jelena DmitrijevaTreener: spetsialiseerumine ujumine
Igor PrussakovVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Diana GvozdevaTreener: spetsialiseerumine ujumine
Tatjana VainoAbitreener: spetsialiseerumine ujumine
VÕRKPALL
54%
46%
100%
võrkpall
54%
46%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Galina AlferovaVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Aleksei BogdanovVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Viktoria PrussakovaVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Andrey MikhinVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall