Browse

Pick region
Pick sports

New coaches

NameSportEQFIssuedQualification
Ruslan IltšikKickboxing614.05.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine kickboxing, kutsenimetus
Vadim PoljakovKickboxing514.05.2022Treener: spetsialiseerumine kickboxing, kutsenimetus
Sergei MakejevKickboxing314.05.2022Abitreener: spetsialiseerumine kickboxing, kutsenimetus
Sergei OhhotnikovKickboxing614.05.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine kickboxing, kutsenimetus
Aleksander PopovKickboxing614.05.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine kickboxing, kutsenimetus
Radion TazatkinKickboxing614.05.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine kickboxing, kutsenimetus
Vallot VainulaTable tennis613.05.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
Anastassija MelnikovaTable tennis313.05.2022Abitreener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
Eduard BrokTable tennis513.05.2022Treener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus
Eliise SimansonTennis411.05.2022Nooremtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Jakov TširkinTennis411.05.2022Nooremtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Katrin TammaruTennis511.05.2022Treener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Inga DrobetTennis511.05.2022Treener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Jelena LapimaaTennis511.05.2022Treener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Helena LuikTennis511.05.2022Treener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Grete Maria IvanovTennis311.05.2022Abitreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Gajane VageTennis311.05.2022Abitreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Steven TensingTennis311.05.2022Abitreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Katrin ZaitsevaTriathlon510.05.2022Treener: spetsialiseerumine triatlon, kutsenimetus
Laura SalmTriathlon310.05.2022Abitreener: spetsialiseerumine triatlon, kutsenimetus
Kirill KotšegarovTriathlon310.05.2022Abitreener: spetsialiseerumine triatlon, kutsenimetus
Aili TiidemannTriathlon410.05.2022Nooremtreener: spetsialiseerumine triatlon, kutsenimetus
5 treeneritWrestling503.05.2022Treener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
Aksel ArnaWrestling303.05.2022Abitreener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
Simmo SääritsWrestling303.05.2022Abitreener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
Kermo KüünWrestling303.05.2022Abitreener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
Ksenija GrabovaWrestling403.05.2022Nooremtreener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
Vallo HannusWrestling403.05.2022Nooremtreener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
Randel UiboWrestling403.05.2022Nooremtreener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
Olha NarepekhaWrestling603.05.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
Lembit KalterWrestling603.05.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
Ahto RaskaWrestling603.05.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
Tõnu LaineWrestling603.05.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
Aimur SääritsWrestling603.05.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
Ilya IlinIce hockey502.05.2022Treener: spetsialiseerumine jäähoki, kutsenimetus
Andrei BedniakovIce hockey502.05.2022Treener: spetsialiseerumine jäähoki, kutsenimetus
Christin LaukIce hockey302.05.2022Abitreener: spetsialiseerumine jäähoki, kutsenimetus
Anatoly DubkovIce hockey302.05.2022Abitreener: spetsialiseerumine jäähoki, kutsenimetus
Sergei KonõševIce hockey602.05.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki, kutsenimetus
Alexander SmetaninIce hockey602.05.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki, kutsenimetus
5 treeneritWeightlifting325.04.2022Abitreener: spetsialiseerumine tõstesport, kutsenimetus
Igor BaškirovWeightlifting625.04.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine tõstesport, kutsenimetus
Marija TsvetkovaFigure skating325.04.2022Abitreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus