Curriculum's codeCurriculum's title
201145Jalpalli õppekava
201172Kergejõustiku õppekava
201170Käsipalli õppekava
201171Maadluse õppekava
201174Orienteerumise õppekava
201173Saalihoki õppekava
201178Suusatamise õppekava
201176Ujumise õppekava
201280Üldkehalise ettevalmistuse õppekava
Athletics
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
ATHLETICS2626521
Coaches and supervisors
NameLicense
Tiiu HeinsooAbitreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Floorball
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
FLOORBALL2323914
Coaches and supervisors
NameLicense
Grete KruusmannAbitreener: spetsialiseerumine saalihoki
Juhan TomingasAbitreener: spetsialiseerumine saalihoki
Sports facilities
Sports facilityAddress
Jäneda spordihooneSpordihoone, Jäneda küla, Tapa vald, Lääne-Viru maakond
Tapa SpordikeskusPargi tn 12, Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Viru maakond
Football
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
FOOTBALL272727
     -   football272727
Coaches and supervisors
NameLicense
Lenno KütismaaTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Sports facilities
Sports facilityAddress
Tapa SpordikeskusPargi tn 12, Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Viru maakond
Tamsalu Spordikompleksi spordisaalidTehnika tn 2a, Tamsalu linn, Tapa vald, Lääne-Viru maakond
Tapa Gümnaasiumi spordisaalidPargi tn 12, Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Viru maakond
Tapa SpordikeskusPargi tn 12, Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Viru maakond
Handball
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
HANDBALL99996237
Coaches and supervisors
NameLicense
Mare NepsVanemtreener: spetsialiseerumine käsipall
Elmu KoppelmannMeistertreener: spetsialiseerumine käsipall
Aron JaanisTreener: spetsialiseerumine käsipall
Marjette Maie MüntserAbitreener: spetsialiseerumine käsipall
Sports facilities
Sports facilityAddress
Tapa Gümnaasiumi spordisaalidPargi tn 12, Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Viru maakond
Tapa Gümnaasiumi spordisaalidPargi tn 12, Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Viru maakond
Tapa SpordikeskusPargi tn 12, Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Viru maakond
Orienteering
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
ORIENTEERING141495
     -   foot orienteering141495
Coaches and supervisors
NameLicense
Raili RoobaVanemtreener: spetsialiseerumine orienteerumine
Sports facilities
Sports facilityAddress
Tapa SpordikeskusPargi tn 12, Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Viru maakond
Skiing
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
SKIING141495
     -   cross country skiing141495
Coaches and supervisors
NameLicense
Kaili OtsVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Sports facilities
Sports facilityAddress
Tamsalu Spordikompleksi spordisaalidTehnika tn 2a, Tamsalu linn, Tapa vald, Lääne-Viru maakond
Tamsalu Spordikompleksi tervise- ja suusarajadToome tn 20, Tamsalu linn, Tapa vald, Lääne-Viru maakond
Tapa Gümnaasiumi spordisaalidPargi tn 12, Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Viru maakond
Swimming
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
SWIMMING1818711
Coaches and supervisors
NameLicense
Mare JärvVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Sports facilities
Sports facilityAddress
Tamsalu Spordikompleksi ujulaTehnika tn 2a, Tamsalu linn, Tapa vald, Lääne-Viru maakond
Wrestling
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
WRESTLING4545369
     -   freestyle wrestling363636
     -   women`s wrestling999
Coaches and supervisors
NameLicense
Martin PiksarVanemtreener: spetsialiseerumine maadlus
Allan VinterTreener: spetsialiseerumine maadlus
Sergei SahnoTreener: spetsialiseerumine maadlus
Sports facilities
Sports facilityAddress
Tapa SpordikeskusPargi tn 12, Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Viru maakond