02.05.2020
75033477
Tapa valla Spordikool
Sports school
2018
Municipal ownership
75033477
Tapa Vallavalitsus
Entity of local government
Entered in the register
Pargi tn 12, Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Viru maakond
Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Tapa linn, Pikk tn 15
,
Curriculum's codeCurriculum's title
201145Jalpalli õppekava
201170Käsipalli õppekava
201171Maadluse õppekava
201174Orienteerumise õppekava
201173Saalihoki õppekava
201178Suusatamise õppekava
201176Ujumise õppekava
201280Üldkehalise ettevalmistuse õppekava
Floorball
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
FLOORBALL3939318
Coaches and supervisors
NameLicense
Tõnu SalmVanemtreener: spetsialiseerumine saalihoki
Grete KruusmannFloorball (there is no corresponding professional qualification)
Juhan TomingasFloorball (there is no corresponding professional qualification)
Sports facilities
Sports facilityAddress
Jäneda spordihooneSpordihoone, Jäneda küla, Tapa vald, Lääne-Viru maakond
Tapa SpordikeskusPargi tn 12, Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Viru maakond
Football
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
FOOTBALL4646397
     -   football4646397
Coaches and supervisors
NameLicense
Aivar VoodVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Lenno KütismaaTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Sports facilities
Sports facilityAddress
Tamsalu Spordikompleksi spordisaalidTehnika tn 2a, Tamsalu linn, Tapa vald, Lääne-Viru maakond
Tapa Vene Põhikooli spordisaalidNooruse tn 2, Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Viru maakond
Handball
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
HANDBALL1251257352
Coaches and supervisors
NameLicense
Mare NepsVanemtreener: spetsialiseerumine käsipall
Elmu KoppelmannMeistertreener: spetsialiseerumine käsipall
Aron JaanisTreener: spetsialiseerumine käsipall
Sports facilities
Sports facilityAddress
Tapa Gümnaasiumi spordisaalidPargi tn 12, Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Viru maakond
Tapa SpordikeskusPargi tn 12, Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Viru maakond
Orienteering
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
ORIENTEERING1717107
     -   foot orienteering1717107
Coaches and supervisors
NameLicense
Raili RoobaVanemtreener: spetsialiseerumine orienteerumine
Sports facilities
Sports facilityAddress
Tapa SpordikeskusPargi tn 12, Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Viru maakond
Other sports
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
OTHER SPORTS2020614
Skiing
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
SKIING181899
     -   cross country skiing181899
Coaches and supervisors
NameLicense
Kaili OtsVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Evelyn HimmaNooremtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Sports facilities
Sports facilityAddress
Tamsalu Spordikompleksi tervise- ja suusarajadToome tn 20, Tamsalu linn, Tapa vald, Lääne-Viru maakond
Swimming
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
SWIMMING2020911
Coaches and supervisors
NameLicense
Mare JärvVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Sports facilities
Sports facilityAddress
Tamsalu Spordikompleksi ujulaTehnika tn 2a, Tamsalu linn, Tapa vald, Lääne-Viru maakond
Wrestling
Participants
SportParticipantsAdultYouthincl menincl women
WRESTLING4646406
     -   freestyle wrestling404040
     -   women`s wrestling666
Coaches and supervisors
NameLicense
Martin PiksarTreener: spetsialiseerumine maadlus
Allan VinterTreener: spetsialiseerumine maadlus
Sergei SahnoTreener: spetsialiseerumine maadlus
Sports facilities
Sports facilityAddress
Tapa SpordikeskusPargi tn 12, Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Viru maakond