• 90014106 Audentese Spordikool
  • Tondi tn 84, Kristiine linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
  • Date of data 14.10.2020
  • Sports school
  • +372 6996591
  • Established 2000
  • spordigymnaasium@audentes.ee
  • Private ownership
  • Audentese Koolide Sihtasutus
158
65 men
35 women
9 youth
19
14
ATHLETICS
70%
30%
6%
Coaches and supervisors
NameLicense
Andrei NazarovVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Tõnu KaukisVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Mikk-Mihkel ArroVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
BASKETBALL
63%
37%
8%
basketball
63%
37%
8%
Coaches and supervisors
NameLicense
Marko ParkonenVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall
Martin RausbergVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall
Aivar KuusmaaVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall
HANDBALL
100%
0%
0%
Coaches and supervisors
NameLicense
Martin NoodlaMeistertreener: spetsialiseerumine käsipall
JUDO
71%
29%
14%
Coaches and supervisors
NameLicense
Dmitri LeppVanemtreener: spetsialiseerumine judo
SHOOTING
0%
100%
0%
shooting
0%
100%
0%
Coaches and supervisors
NameLicense
Ain MuruVanemtreener: spetsialiseerumine laskmine
SKIING
100%
0%
0%
nordic combined
100%
0%
0%
ski jumping
100%
0%
0%
Coaches and supervisors
NameLicense
Margus UiboVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Kalju OjasteMeistertreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Kalju OjasteSki jumping and nordic combined (there is no corresponding professional qualification)
Margus UiboSki jumping and nordic combined (there is no corresponding professional qualification)
Tambet PikkorVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, kahevõistlus ja suusahüpped
Tambet PikkorCross country skiing (there is no corresponding professional qualification)
Kaarel GrünbergVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, mäesuusatamine
SWIMMING
60%
40%
0%
Coaches and supervisors
NameLicense
Peter MankočTreener: spetsialiseerumine ujumine
TENNIS
57%
43%
29%
Coaches and supervisors
NameLicense
Andrei LuzginVanemtreener: spetsialiseerumine tennis
VOLLEYBALL
48%
52%
15%
volleyball
48%
52%
15%
Coaches and supervisors
NameLicense
Raul ReiterMeistertreener: spetsialiseerumine võrkpall
Andrei OjametsMeistertreener: spetsialiseerumine võrkpall
WRESTLING
100%
0%
0%
greco-roman wrestling
100%
0%
0%
Coaches and supervisors
NameLicense
Ivar KotkasMeistertreener: spetsialiseerumine maadlus
Arvi AavikMeistertreener: spetsialiseerumine maadlus