1226
48 mehed
52 naised
96 noored harrastajad
37
23
JALGPALL
95%
5%
100%
jalgpall
95%
5%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Kalmer KaasikTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Imre SarvTreener: spetsialiseerumine jalgpall
KERGEJÕUSTIK
28%
72%
95%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Karin HausenbergTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Margit ThomsonTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Tiina ToodingKergejõustik (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Liis TähisteTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Aigar KukkTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kersti ViruMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Ille KukkVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kädi PantAbitreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Katrin KlaupMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Heiti AnnusVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Jaan TiitsaarVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Mehis ViruMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Toomas HallisteTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Linda KivistikTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Toomas KlaupMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Liina RemmelVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
KORVPALL
67%
33%
94%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Gerli OdruskKorvpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Priit PaamaVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall
Kaire AsiVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall
Margus NurjaKorvpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kaiti VasiljevaAbitreener: spetsialiseerumine korvpall
LAUATENNIS
72%
28%
96%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Svea OnnoVanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis
Jaak ParkelTreener: spetsialiseerumine lauatennis
MAADLUS
86%
14%
97%
kreeka-rooma maadlus
86%
14%
97%
naistemaadlus
0%
100%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Kristjan PressTreener: spetsialiseerumine maadlus
Voldemar PressVanemtreener: spetsialiseerumine maadlus
MALE
71%
29%
92%
male
71%
29%
92%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Aksel ReiMeistertreener: spetsialiseerumine male
Andres KarbaTreener: spetsialiseerumine male
VEHKLEMINE
41%
59%
96%
epee
41%
59%
96%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Natalja KotovaVanemtreener: spetsialiseerumine vehklemine
VÕIMLEMINE
0%
100%
100%
ilu- ja rühmvõimlemine
0%
100%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Tiina TolmoffVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Maria TõnissaarTreener: spetsialiseerumine võimlemine
Christel LangellAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine
VÕRKPALL
44%
56%
100%
võrkpall
44%
56%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Margus PärsikNooremtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Riina KuuskVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Margit KööbiVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Maria RoosaluTreener: spetsialiseerumine võrkpall
Organisatsiooni nimiRegistrikoodLiikTegevusalad
Eesti Kabeliit80070233Spordialaliit
Eesti Kergejõustikuliit80079122Spordialaliit
Eesti Korvpalliliit80007140Spordialaliit
Eesti Lauatenniseliit80079180Spordialaliit
Eesti Maadlusliit80040381Spordialaliit
Eesti Maleliit80023498Spordialaliit
Eesti Petanque'i Klubide Liit80089215Spordialaliit
Eesti Sulgpalliliit80079091Spordialaliit
Eesti Vehklemisliit80044804Spordialaliit
Eesti Võrkpalli Liit80023481Spordialaliit
MTÜ Eesti Spordiselts Kalev80028946Spordiühendus
MTÜ Eesti Võimlemisliit80036970Spordialaliit
Tartu Spordiliit80194113Maakonna spordiliit
Ühendus Sport Kõigile80064333Spordiühendus