1143
46 men
54 women
99 youth
37
28
ATHLETICS
37%
63%
98%
Coaches and supervisors
NameLicense
Karin HausenbergTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Margit ThomsonTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Tiina ToodingAthletics (there is no corresponding professional qualification)
Liis TähisteTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Aigar KukkTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kersti ViruMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Ille KukkVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kädi PantAbitreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Katrin KlaupMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Heiti AnnusVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Jaan TiitsaarVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Mehis ViruMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Toomas HallisteTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Liina RemmelVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Toomas KlaupMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Linda KivistikTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
BASKETBALL
70%
30%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Priit PaamaVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall
Kaire AsiVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall
Kaiti VasiljevaNooremtreener: spetsialiseerumine korvpall
CHESS
84%
16%
96%
chess
84%
16%
96%
Coaches and supervisors
NameLicense
Andres KarbaTreener: spetsialiseerumine male
Aksel ReiMeistertreener: spetsialiseerumine male
Andre UibosChess (there is no corresponding professional qualification)
FENCING
16%
84%
96%
epee
16%
84%
96%
Coaches and supervisors
NameLicense
Natalja KotovaVanemtreener: spetsialiseerumine vehklemine
Julia BeljajevaFencing (there is no corresponding professional qualification)
GYMNASTICS
0%
100%
100%
rhytmic and aesthetic group gymnastics
0%
100%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Tiina TolmoffVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Maria TõnissaarTreener: spetsialiseerumine võimlemine
Christel LangellNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine (taotleb)
TABLE TENNIS
83%
17%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Svea OnnoVanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis
VOLLEYBALL
31%
69%
100%
volleyball
31%
69%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Margus PärsikNooremtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Riina KuuskVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Margit KööbiVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Maria RoosaluTreener: spetsialiseerumine võrkpall
Annika SeppaTreener: spetsialiseerumine võrkpall
WRESTLING
83%
17%
100%
greco-roman wrestling
100%
0%
100%
women`s wrestling
0%
100%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Kristjan PressVanemtreener: spetsialiseerumine maadlus
Voldemar PressVanemtreener: spetsialiseerumine maadlus
Ott TõnissaarTreener: spetsialiseerumine maadlus
Olav PuksonAbitreener: spetsialiseerumine maadlus
NameReg.noTypeActivities
Eesti Kabeliit80070233Sports federation
Eesti Kergejõustikuliit80079122Sports federation
Eesti Korvpalliliit80007140Sports federation
Eesti Lauatenniseliit80079180Sports federation
Eesti Maadlusliit80040381Sports federation
Eesti Maleliit80023498Sports federation
Eesti Petanque'i Klubide Liit80089215Sports federation
Eesti Vehklemisliit80044804Sports federation
Eesti Võrkpalli Liit80023481Sports federation
MTÜ Eesti Spordiselts Kalev80028946Sports association
MTÜ Eesti Võimlemisliit80036970Sports federation
Tartu Spordiliit80194113County sports union
Ühendus Sport Kõigile80064333Sports association