1439
50 men
50 women
94 youth
41
26
ATHLETICS
52%
48%
94%
Affiliated organizations

Otepää vald

58%
43%
100%

Tartu linn

52%
48%
94%
Coaches and supervisors
NameLicenseAffiliated organization
Karin HausenbergTreener: spetsialiseerumine kergejõustikTartu linn
Tiina ToodingAthletics (there is no corresponding professional qualification)Tartu linn
Liis TähisteTreener: spetsialiseerumine kergejõustikTartu linn
Aigar KukkTreener: spetsialiseerumine kergejõustikTartu linn
Kersti ViruMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustikTartu linn
Ille KukkVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustikTartu linn
Kädi PantAbitreener: spetsialiseerumine kergejõustikTartu linn
Katrin KlaupMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustikTartu linn
Heiti AnnusVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustikTartu linn
Jaan TiitsaarVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustikTartu linn
Mehis ViruMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustikTartu linn
Toomas HallisteTreener: spetsialiseerumine kergejõustikTartu linn
Liina RemmelVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustikTartu linn
Toomas KlaupMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustikTartu linn
Alis LaanTreener: spetsialiseerumine kergejõustikTartu linn
Linda KivistikTreener: spetsialiseerumine kergejõustikTartu linn
Madis PajuTreener: spetsialiseerumine kergejõustikTartu linn
Reeta PartsAbitreener: spetsialiseerumine kergejõustikTartu linn
BASKETBALL
55%
45%
97%
basketball
55%
45%
97%
Coaches and supervisors
NameLicense
Priit PaamaVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall
Kaire AsiVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall
Joosep KivimäeTreener: spetsialiseerumine korvpall
Kaiti VasiljevaTreener: spetsialiseerumine korvpall
BRIDGE
87%
13%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Lauri NaberTreener: spetsialiseerumine turniiribridž
CHESS
78%
22%
100%
chess
78%
22%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Andres KarbaTreener: spetsialiseerumine male
Aksel ReiMeistertreener: spetsialiseerumine male
Andre UibosChess (there is no corresponding professional qualification)
FENCING
24%
76%
98%
epee
24%
76%
98%
Coaches and supervisors
NameLicense
Natalja KotovaVanemtreener: spetsialiseerumine vehklemine
Julia BeljajevaFencing (there is no corresponding professional qualification)
GYMNASTICS
0%
100%
100%
rhytmic and aesthetic group gymnastics
0%
100%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Tiina TolmoffVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Maria TõnissaarTreener: spetsialiseerumine võimlemine
Christel LangellNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine (taotleb)
TABLE TENNIS
86%
14%
49%
Coaches and supervisors
NameLicense
Svea OnnoVanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis
VOLLEYBALL
38%
62%
100%
volleyball
38%
62%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Margus PärsikNooremtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Riina KuuskVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Margit KööbiVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Maria RoosaluTreener: spetsialiseerumine võrkpall
Annika SeppaTreener: spetsialiseerumine võrkpall
WRESTLING
79%
21%
100%
greco-roman wrestling
100%
0%
100%
women`s wrestling
0%
100%
100%
Coaches and supervisors
NameLicense
Kristjan PressVanemtreener: spetsialiseerumine maadlus
Voldemar PressWrestling (there is no corresponding professional qualification)
Ott TõnissaarTreener: spetsialiseerumine maadlus
Olav PuksonAbitreener: spetsialiseerumine maadlus
NameReg.noTypeActivities
Eesti Kabeliit80070233Sports federation
Eesti Kergejõustikuliit80079122Sports federation
Eesti Korvpalliliit80007140Sports federation
Eesti Lauatenniseliit80079180Sports federation
Eesti Maadlusliit80040381Sports federation
Eesti Maleliit80023498Sports federation
Eesti Petanque'i Klubide Liit80089215Sports federation
Eesti Turniiribridžiliit80088457Sports federation
Eesti Vehklemisliit80044804Sports federation
Eesti Võrkpalli Liit80023481Sports federation
MTÜ Eesti Spordiselts Kalev80028946Sports association
MTÜ Eesti Võimlemisliit80036970Sports federation
Tartu Spordiliit80194113County sports union
Tartumaa Spordiliit80046022County sports union
Ühendus Sport Kõigile80064333Sports association