2400
54 mehed
46 naised
20 noored harrastajad
46
6
JALGRATTASPORT
70%
30%
0%
maanteesõit
100%
0%
0%
maastikusõit
57%
43%
0%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Allan AulikJalgrattasport (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Priit ProusJalgrattasport (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
JÕUTÕSTMINE
76%
24%
10%
jõutõstmine
76%
24%
10%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Margus SilbaumJõutõstmine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Tõnis HolmbergNooremtreener: spetsialiseerumine jõutõstmine
KERGEJÕUSTIK
49%
51%
48%
Filiaalid

Saku vald

45%
55%
100%

Tallinn

50%
50%
33%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaanFiliaal
Ahto TatterTreener: spetsialiseerumine kergejõustikTallinn
Toomas TarmTreener: spetsialiseerumine kergejõustik2 rühmaSaku vald
Maile MangussonVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik2 rühmaSaku vald
Maris KajariTreener: spetsialiseerumine kergejõustik1 rühmTallinn
Marius UntTreener: spetsialiseerumine kergejõustik2 rühmaTallinn
Roland JaamuAbitreener: spetsialiseerumine kergejõustikTallinn
KULTURISM JA FITNESS
52%
48%
14%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Oleg AnissimovFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Sten PõldsammVanemtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Argo AderVanemtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness3 rühma
Janika Koch-MäeTreener: spetsialiseerumine fitness ja kulturism
Marek MorozovVanemtreener: spetsialiseerumine fitness ja kulturism
Jekaterina Remets-MorozovaAbitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Tatjana HolmFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Regina TselikNooremtreener: spetsialiseerumine fitness
Andrei KožinAbitreener: spetsialiseerumine fitness
Ott KiivikasFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Eleri ReinartAbitreener: spetsialiseerumine fitness ja kulturism
Peep ReinartNooremtreener: spetsialiseerumine fitness
Vitaliya DmitrievaFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Raigo KuusnõmmNooremtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Siim KelnerMeistertreener: spetsialiseerumine fitness ja kulturism3 rühma
Indrek OtsusMeistertreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness2 rühma
POKS
64%
36%
0%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Mikk PärnasteAbitreener: spetsialiseerumine poks
SAALIHOKI
81%
19%
43%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Liina JõgisuSaalihoki (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Merli SüvariSaalihoki (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Argo KunglaSaalihoki (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Tõnu SaviVanemtreener: spetsialiseerumine saalihoki2 rühma
SUUSASPORT
51%
49%
2%
murdmaasuusatamine
50%
50%
0%
mäesuusatamine
100%
0%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Jaanus TeppanMeistertreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Eiko ToomTreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Raul OlleTreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Raidar MesilaTreener: spetsialiseerumine suusatamine, mäesuusatamine
TÕSTESPORT
71%
29%
21%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Alar SeimMeistertreener: spetsialiseerumine tõstesport
Erik KuningasTreener: spetsialiseerumine tõstesport
VÕIMLEMINE
6%
94%
0%
aeroobika ja rühmatreeningud
6%
94%
0%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Maris KajariRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)1 rühm
Riina KajariMeistertreener: spetsialiseerumine rühmatreeningud
Janika Koch-MäeTreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud
Kristi VaherRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kadi KuuskRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Indrek VerroRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Signe VentRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Tiina MikkRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kristel MoorusVanemtreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud
Evelin TaltsVanemtreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud
Kristel TamminRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Organisatsiooni nimiRegistrikoodLiikTegevusalad
Eesti Jõutõsteliit80057617Spordialaliit
Eesti Kergejõustikuliit80079122Spordialaliit
Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit80031345Spordialaliit
Eesti Saalihoki Liit80089971Spordialaliit
Eesti Suusaliit80071971Spordialaliit
Eesti Tõstespordiliit80039619Spordialaliit
Tallinna Spordiliit80163383Maakonna spordiliit
Ühendus Sport Kõigile80064333Spordiühendus