2709
50 mehed
50 naised
29 noored harrastajad
46
7
JALGRATTASPORT
68%
32%
0%
maanteesõit
88%
13%
0%
maastikusõit
60%
40%
0%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Allan AulikJalgrattasport (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Priit ProusJalgrattasport (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
JÕUTÕSTMINE
69%
31%
12%
jõutõstmine
69%
31%
12%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Margus SilbaumJõutõstmine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Tõnis HolmbergNooremtreener: spetsialiseerumine jõutõstmine
KERGEJÕUSTIK
46%
54%
51%
Filiaalid

Saku vald

42%
58%
90%

Tallinn

48%
52%
32%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaanFiliaal
Ahto TatterTreener: spetsialiseerumine kergejõustikTallinn
Toomas TarmTreener: spetsialiseerumine kergejõustik2 rühmaSaku vald
Maile MangussonVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik3 rühmaSaku vald
Maris KajariTreener: spetsialiseerumine kergejõustikTallinn
Marius UntTreener: spetsialiseerumine kergejõustik2 rühmaTallinn
Roland JaamuAbitreener: spetsialiseerumine kergejõustikTallinn
KULTURISM JA FITNESS
46%
54%
28%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Oleg AnissimovFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Argo AderVanemtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness3 rühma
Marek MorozovVanemtreener: spetsialiseerumine fitness ja kulturism
Jekaterina Remets-MorozovaAbitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Regina TselikNooremtreener: spetsialiseerumine fitness
Andrei KožinAbitreener: spetsialiseerumine fitness
Ott KiivikasFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Eleri ReinartTreener: spetsialiseerumine fitness ja kulturism
Peep ReinartNooremtreener: spetsialiseerumine fitness
Vitaliya KimFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Siim KelnerMeistertreener: spetsialiseerumine fitness ja kulturism3 rühma
Indrek OtsusMeistertreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness1 rühm
Sten PõldsammFitness ja kulturism (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
LASKESUUSATAMINE
57%
43%
86%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Anti KuulmataVanemtreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine2 rühma
Daniil SteptšenkoTreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine2 rühma
POKS
80%
20%
9%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Mikk PärnasteNooremtreener: spetsialiseerumine poks
SAALIHOKI
79%
21%
42%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Liina JõgisuSaalihoki (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Merli SüvariSaalihoki (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Tõnu SaviVanemtreener: spetsialiseerumine saalihoki2 rühma
Rasmus TalvisteAbitreener: spetsialiseerumine saalihoki
Argo KunglaSaalihoki (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kati KütisaarSaalihoki (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
SUUSASPORT
57%
43%
7%
murdmaasuusatamine
56%
44%
3%
mäesuusatamine
75%
25%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Eiko ToomTreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Raul OlleMurdmaasuusatamine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Raidar MesilaTreener: spetsialiseerumine suusatamine, mäesuusatamine
Anti KuulmataVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine2 rühma
Daniil SteptšenkoMurdmaasuusatamine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)2 rühma
TÕSTESPORT
68%
32%
18%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Alar SeimMeistertreener: spetsialiseerumine tõstesport
Erik KuningasTreener: spetsialiseerumine tõstesport
Mart SeimAbitreener: spetsialiseerumine tõstesport
VÕIMLEMINE
7%
93%
0%
aeroobika ja rühmatreeningud
7%
93%
0%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Maris KajariRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Riina KajariMeistertreener: spetsialiseerumine rühmatreeningud
Janika Koch-MäeTreener: spetsialiseerumine rühmatreeningud
Kadi KuuskRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Signe VentRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Tiina MikkRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Evelin TaltsRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Fjodor DunikRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Angelina DolgopolajaRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Organisatsiooni nimiRegistrikoodLiikTegevusalad
Eesti Jõutõsteliit80057617Spordialaliit
Eesti Kergejõustikuliit80079122Spordialaliit
Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit80031345Spordialaliit
Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon80086033Spordialaliit
Eesti Saalihoki Liit80089971Spordialaliit
Eesti Suusaliit80071971Spordialaliit
Eesti Tõstespordiliit80039619Spordialaliit
Tallinna Spordiliit80163383Maakonna spordiliit