2303
54 mehed
46 naised
19 noored harrastajad
30
6
JALGRATTASPORT
70%
30%
0%
maanteesõit
100%
0%
0%
maastikusõit
57%
43%
0%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Allan AulikJalgrattasport (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Priit ProusJalgrattasport (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
JÕUTÕSTMINE
76%
24%
0%
jõutõstmine
76%
24%
0%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Margus SilbaumJõutõstmine (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
KERGEJÕUSTIK
49%
51%
48%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Ahto TatterTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Toomas TarmTreener: spetsialiseerumine kergejõustik3 rühma
Maile MangussonVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik2 rühma
Maris KajariTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Marius UntTreener: spetsialiseerumine kergejõustik2 rühma
KULTURISM JA FITNESS
55%
45%
13%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Raigo KuusnõmmNooremtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Oleg AnissimovAbitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Sten PõldsammVanemtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness2 rühma
Argo AderVanemtreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness3 rühma
Janika Koch-MäeTreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
SAALIHOKI
81%
19%
43%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Liina JõgisuNooremtreener: spetsialiseerumine saalihoki
Merli SüvariSaalihoki (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Argo KunglaVanemtreener: spetsialiseerumine saalihoki1 rühm
Tõnu SaviVanemtreener: spetsialiseerumine saalihoki1 rühm
SUUSASPORT
50%
50%
0%
murdmaasuusatamine
50%
50%
0%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Jaanus TeppanMeistertreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Eiko ToomTreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Raul OlleTreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
TÕSTESPORT
80%
20%
23%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Alar SeimMeistertreener: spetsialiseerumine tõstesport
VÕIMLEMINE
6%
94%
0%
aeroobika ja rühmatreeningud
6%
94%
0%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Maris KajariRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Riina KajariMeistertreener: spetsialiseerumine rühmatreeningud (taotleb)
Janika Koch-MäeTreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud
Kristi VaherRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kadi KuuskRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Indrek VerroRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Signe VentRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Tiina MikkRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kristel MoorusVanemtreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud
Evelin TaltsVanemtreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud
Kristel TamminRühmatreeningud (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Organisatsiooni nimiRegistrikoodLiikTegevusalad
Eesti Jõutõsteliit80057617Spordialaliit
Eesti Kergejõustikuliit80079122Spordialaliit
Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit80031345Spordialaliit
Eesti Saalihoki Liit80089971Spordialaliit
Eesti Suusaliit80071971Spordialaliit
Eesti Tõstespordiliit80039619Spordialaliit
Tallinna Spordiliit80163383Maakonna spordiliit
Ühendus Sport Kõigile80064333Spordiühendus