Sirvi

Vali piirkond
Vali spordiala

Uued kutsed

NimiSpordialaEKRVäljastatudKutsenimetus
Inger FridolinJalgpall422.06.2022Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Igor DenissovJalgpall422.06.2022Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Mart BornJalgpall422.06.2022Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
20 treeneritJalgpall522.06.2022Treener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Kaido-Meinhard KukliJalgpall622.06.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Dmitry SkiperskiyJalgpall622.06.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Merily ToomJalgpall322.06.2022Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Mirjam AruleppJalgpall322.06.2022Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Ander AavikuJalgpall622.06.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Urmas HepnerJalgpall622.06.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Enn LäänmäeJalgpall622.06.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Gert OleskJalgpall622.06.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Vjatšeslav SmirnovJalgpall622.06.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Oleg GorohhAerutamine621.06.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine, kutsenimetus
Kristiina KresmerLaskesuusatamine321.06.2022Abitreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine, kutsenimetus
Alina BotštarjovaLaskesuusatamine321.06.2022Abitreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine, kutsenimetus
Oleg SedletskiAerutamine621.06.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine, kutsenimetus
Kristo SeppAerutamine521.06.2022Treener: spetsialiseerumine aerutamine, kutsenimetus
Olena KapinosAerutamine521.06.2022Treener: spetsialiseerumine aerutamine, kutsenimetus
Uko KõrgeAerutamine621.06.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine, kutsenimetus
Natalja OšlakovaAerutamine621.06.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine, kutsenimetus
Lavren OšlakovAerutamine621.06.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine, kutsenimetus
9 treeneritKergejõustik520.06.2022Treener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Ksenija BaltaKergejõustik420.06.2022Nooremtreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Kirke AitsenKergejõustik620.06.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Hanna VäätKergejõustik320.06.2022Abitreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Grete BerendsenKergejõustik320.06.2022Abitreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Deniss KošelevKergejõustik320.06.2022Abitreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Toomas HolmbergAlpinism620.06.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine matkasport, alpinism, kutsenimetus
11 treeneritVõrkpall317.06.2022Abitreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Meelis NukkiVõrkpall417.06.2022Nooremtreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Andra AavikVõrkpall417.06.2022Nooremtreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Reimo AlasVõrkpall417.06.2022Nooremtreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Mailis PajumägiVõrkpall517.06.2022Treener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Marek PihlakVõrkpall517.06.2022Treener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Priit TiganeVõrkpall517.06.2022Treener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Karin PärtelVõrkpall517.06.2022Treener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Kaisa KarjaneVõrkpall617.06.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Aiki LippVõrkpall617.06.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Andrey MikhinVõrkpall617.06.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
8 treeneritMootorrattasport315.06.2022Abitreener: spetsialiseerumine mootorrattasport, kutsenimetus
Artur AjupovSulgpall314.06.2022Abitreener: spetsialiseerumine sulgpall, kutsenimetus
Alexey FedotovLaskmine306.06.2022Abitreener: spetsialiseerumine laskmine, kutsenimetus
Meelis KiiskLaskmine306.06.2022Abitreener: spetsialiseerumine laskmine, kutsenimetus
Hanna Kristin KivistikSõudmine506.06.2022Treener: spetsialiseerumine sõudmine, kutsenimetus
Maksim GrigorevSõudmine506.06.2022Treener: spetsialiseerumine sõudmine, kutsenimetus
Lauri MölderLumelauasport406.06.2022Nooremtreener: spetsialiseerumine suusatamine, lumelauasport, kutsenimetus
Helin PungasLumelauasport406.06.2022Nooremtreener: spetsialiseerumine suusatamine, lumelauasport, kutsenimetus
Stiina LiivrandLumelauasport306.06.2022Abitreener: spetsialiseerumine suusatamine, lumelauasport, kutsenimetus
Brita NurmikLumelauasport306.06.2022Abitreener: spetsialiseerumine suusatamine, lumelauasport, kutsenimetus
Aavo PekriLaskmine506.06.2022Treener: spetsialiseerumine laskmine, kutsenimetus
Kaupo KoplusSõudmine306.06.2022Abitreener: spetsialiseerumine sõudmine, kutsenimetus
Ken-Markus ÜleSõudmine306.06.2022Abitreener: spetsialiseerumine sõudmine, kutsenimetus
Jaanus MuguLaskmine406.06.2022Nooremtreener: spetsialiseerumine laskmine, kutsenimetus
Herik TölptKarate603.06.2022Vanemtreener: spetsialiseerumine karate, kutsenimetus
Sten AruKarate503.06.2022Treener: spetsialiseerumine karate, kutsenimetus
Imre PauklinKarate503.06.2022Treener: spetsialiseerumine karate, kutsenimetus
Merit VaabelKarate303.06.2022Abitreener: spetsialiseerumine karate, kutsenimetus
Karel TaalKarate403.06.2022Nooremtreener: spetsialiseerumine karate, kutsenimetus
Kertu VakarIaido303.06.2022Abitreener: spetsialiseerumine iaido, kutsenimetus