Browse

Pick region
Pick sports

New coaches

NameSportEQFIssuedQualification
Madis SuurmäeJudo426.10.2020Treener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Edward MurelJudo526.10.2020Treener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
18 treeneritEquestrian323.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine ratsutamine, kutsenimetus
5 treeneritEquestrian523.10.2020Treener: spetsialiseerumine ratsutamine, kutsenimetus
Ülle PalumetsEquestrian423.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine ratsutamine, kutsenimetus
Kaidi LunterEquestrian423.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine ratsutamine, kutsenimetus
Stella KuusemetsEquestrian423.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine ratsutamine, kutsenimetus
Teele TaltsEquestrian423.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine ratsutamine, kutsenimetus
Svetlana PritulinaChess523.10.2020Treener: spetsialiseerumine male, kutsenimetus
Sergey TitovChess523.10.2020Treener: spetsialiseerumine male, kutsenimetus
Dina EllermannEquestrian623.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine ratsutamine, kutsenimetus
Ana Linnamiagi-ElmanovaBadminton423.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine sulgpall, kutsenimetus
Victoria KorobovaBadminton322.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine sulgpall, kutsenimetus
Merit MägiBadminton322.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine sulgpall, kutsenimetus
Helina RüütelBadminton522.10.2020Treener: spetsialiseerumine sulgpall, kutsenimetus
Krista KiviTennis320.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Priit SulusteTennis320.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Kristiina GrünbergTennis420.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Evelin VainoTennis420.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Andrei LuzginTennis620.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Dmitri VorobjovKickboxing619.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine kickboxing, kutsenimetus
8 treeneritWrestling319.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
5 treeneritWrestling519.10.2020Treener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
15 treeneritFootball519.10.2020Treener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
23 treeneritFootball319.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Martin KokkutaHandball519.10.2020Treener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
11 treeneritFootball419.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Olesja Atamanova-VorobjovaKickboxing519.10.2020Treener: spetsialiseerumine kickboxing, kutsenimetus
Silja GoroškoFootball619.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Anton BrussinKickboxing619.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine kickboxing, kutsenimetus
Bert RotbergFootball619.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Rain RuuderKickboxing619.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine kickboxing, kutsenimetus
Angelina TkachBodybuilding and fitness317.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness, kutsenimetus
Merily PalmissaarBodybuilding and fitness317.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness, kutsenimetus
Karl TerepingBodybuilding and fitness317.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness, kutsenimetus
Triinu KirimägiBodybuilding and fitness317.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness, kutsenimetus
Virgo VagulSki jumping and nordic combined316.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine suusatamine, kahevõistlus ja suusahüpped, kutsenimetus
Karl-August TiirmaaSki jumping and nordic combined316.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine suusatamine, kahevõistlus ja suusahüpped, kutsenimetus
Kerli JõksHandball516.10.2020Treener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Merit MoroHandball516.10.2020Treener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Daisy KudreOrienteering316.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine orienteerumine, kutsenimetus
Olle KärnerOrienteering316.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine orienteerumine, kutsenimetus
Tõnu RaidOrienteering316.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine orienteerumine, kutsenimetus
Emily RaudkeppOrienteering316.10.2020Treener: spetsialiseerumine orienteerumine, kutsenimetus
Kristo JärveHandball316.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Marjette Maie MüntserHandball316.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Epp KäpaOrienteering516.10.2020Treener: spetsialiseerumine orienteerumine, kutsenimetus
Ella ŠvedOrienteering516.10.2020Treener: spetsialiseerumine orienteerumine, kutsenimetus
Piibe TammemäeOrienteering516.10.2020Treener: spetsialiseerumine orienteerumine, kutsenimetus
Olev RootsSki jumping and nordic combined616.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, kahevõistlus ja suusahüpped, kutsenimetus
Tambet PikkorSki jumping and nordic combined616.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, kahevõistlus ja suusahüpped, kutsenimetus
Katriina PärnpuuAerobics and group trainings415.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud, kutsenimetus
Aire NõmmWater aerobics415.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine vesiaeroobika, kutsenimetus
Noella-Madleen PärnGymnastics415.10.2020Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Jevgenia MelnikovaGymnastics415.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Stig PajuGymnastics415.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
6 treeneritAerobics and group trainings315.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud, kutsenimetus
Tatjana MannimaCross country skiing415.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine, kutsenimetus
17 treeneritGymnastics315.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Ago VahtraCross country skiing615.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine, kutsenimetus
Jarmo LõhmussaarWushu415.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine wu-shu, kutsenimetus
Margaret RodtšenkovaGymnastics515.10.2020Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Anni VeskimäeGymnastics515.10.2020Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Jaak MaeCross country skiing515.10.2020Treener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine, kutsenimetus
Artur ZavorotovWushu315.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine wu-shu, kutsenimetus
Sergey BelovWushu315.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine wu-shu, kutsenimetus
Monica LauriAerobics and group trainings615.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud, kutsenimetus
Gennadi RitsnjakJudo512.10.2020Treener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Ants-Hindrek TiidoJudo312.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Ralf ToomeJudo312.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Aslanbeg MagomedkerimovJudo312.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Madis LaidJudo412.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Keio KalmJudo412.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Vladimir GalkinTriathlon409.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine triatlon, kutsenimetus
Margus TammTriathlon609.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine triatlon, kutsenimetus
Gunnar TõnningTriathlon609.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine triatlon, kutsenimetus
Ronald SmorodinTaekwondo306.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine taekwon-do, kutsenimetus
Young Hun JungTaekwondo506.10.2020Treener: spetsialiseerumine taekwon-do, kutsenimetus
Viktoria ŠutovaTaekwondo406.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine taekwon-do, kutsenimetus
Jevgenia OstrovskajaHandball305.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Anastassia VolkovaHandball305.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Siiri UuskülaHandball505.10.2020Treener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Henri SillasteHandball605.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Mari RaunaGolf505.10.2020Treener: spetsialiseerumine golf, kutsenimetus
Madis KokkutaHandball605.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Taavi TibarHandball605.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Tõnis VareSailing401.10.2020Treener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Maris SeersantSailing401.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Imre TaveterSailing401.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Katrin VisnapuuSailing301.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Stiven SõukandSailing301.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Jane AluveSailing501.10.2020Treener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Elise UmbSailing601.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Mariya MenivGymnastics330.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Anneli KuldkeppGymnastics330.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Anastassia ŠtšerbakovaGymnastics330.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Egle LeppGymnastics330.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Yury UrzhumovIce hockey530.09.2020Treener: spetsialiseerumine jäähoki, kutsenimetus
Martin TernaIce hockey530.09.2020Treener: spetsialiseerumine jäähoki, kutsenimetus
Balint FektiIce hockey530.09.2020Treener: spetsialiseerumine jäähoki, kutsenimetus
Viljo GraudingAthletics530.09.2020Treener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Olga KovaljovaAthletics530.09.2020Treener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
6 treeneritGymnastics530.09.2020Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Kristina ZeljukanovaRowing330.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine sõudmine, kutsenimetus
Ekaterina GrigorevaRowing330.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine sõudmine, kutsenimetus
Riho MeriAthletics630.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Mihkel VõrangIce hockey430.09.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine jäähoki, kutsenimetus
Rait MerisaarRowing530.09.2020Treener: spetsialiseerumine sõudmine, kutsenimetus
Toivo PeegelGymnastics430.09.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Irina Kikkas-NõomaaGymnastics630.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Anne-Mari JaagoAerobics and group trainings330.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud, kutsenimetus
Gert PrantsBasketball629.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Anna ProninaFigure skating529.09.2020Treener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Irina ŠtorkFigure skating529.09.2020Treener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Oxana KodenkoFigure skating529.09.2020Treener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Viktoriya SpelmanFigure skating629.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
7 treeneritBasketball329.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Alina Škuleta-GromovaFigure skating629.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
18 treeneritBasketball529.09.2020Treener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Aljona LazarevaFigure skating429.09.2020Treener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Inga MičuleFigure skating429.09.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Lehar KumariBasketball629.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Johanna AllikFigure skating329.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Kristina Kiudmaa-ButjajevFigure skating329.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Alessio LandraBasketball429.09.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Aivar LiibakBasketball429.09.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Romet PriimägiVolleyball329.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Kaire AsiBasketball629.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Jelena AbolinaFigure skating629.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Iivi KaljuveeBasketball629.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Reimo AlasVolleyball328.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Hiie MoosusFencing428.09.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine vehklemine, kutsenimetus
Brit OjamuFencing428.09.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine vehklemine, kutsenimetus
Grete Mai RohtmetsVolleyball528.09.2020Treener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Laura RogenbaumVolleyball528.09.2020Treener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Aarne NeimannVolleyball528.09.2020Treener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Tauno PõldpereVolleyball428.09.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Kaisa TornVolleyball428.09.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
6 treeneritTennis526.09.2020Treener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Juku-Kalle AdratTennis326.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Irene KuuraTennis426.09.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Indrek KrigulTennis426.09.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus