• 80059220 Jalgpalliklubi FCF Jalgpallikool
  • Jalgpalli tn 21, Kesklinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond 11312
  • Andmed seisuga 27.11.2020
  • Spordiklubi (spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine)
  • +372 6279940

  • Asutatud 24.11.1998
  • fcflora@fcflora.ee
979
93 mehed
7 naised
100 noored harrastajad
41
13
JALGPALL
93%
7%
100%
jalgpall
93%
7%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Marko KuusikTreener: spetsialiseerumine jalgpall2 rühma
Priit AdamsonVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall3 rühma
Marko KõivTreener: spetsialiseerumine jalgpall3 rühma
Mario SergoNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Dmitri UstritskiVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall2 rühma
Igor GarmatyukTreener: spetsialiseerumine jalgpall4 rühma
Vladimir TšistjakovTreener: spetsialiseerumine jalgpall3 rühma
Viktor PassikutaVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall3 rühma
Mikhail ArtyukhovVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall4 rühma
Gleb ArtjuhhovTreener: spetsialiseerumine jalgpall4 rühma
Ats KutterVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall1 rühm
Alo DupikovTreener: spetsialiseerumine jalgpall2 rühma
Taavi TrasbergVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall1 rühm
Kelly RosenVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall2 rühma
Silja GoroškoVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall1 rühm
Jürmo JürgenNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Toomas HurtTreener: spetsialiseerumine jalgpall3 rühma
Andrei ShapovalovVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall4 rühma
Aleks LebenNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Ilja MonakovTreener: spetsialiseerumine jalgpall1 rühm
Andres KoogasTreener: spetsialiseerumine jalgpall2 rühma
Egon TintseVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall2 rühma
Karl-Sander EensooAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Tarmo Erik HuttunenAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kristen LapaJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Aleksei NaaristeTreener: spetsialiseerumine jalgpall2 rühma
Ants JaaksonNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Norman PõderTreener: spetsialiseerumine jalgpall3 rühma
Kaupo MargusonovTreener: spetsialiseerumine jalgpall2 rühma
Oskar PedoskNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kerlin RassadkinAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Bert RotbergVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall3 rühma
Katrin LooNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Taavi ViikTreener: spetsialiseerumine jalgpall1 rühm
Silver GraubergJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Sander MölderTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Markus ArakAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Nikita BalanenkovJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Ivan ZahharovNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Innar PaalAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Getter LaarTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Organisatsiooni nimiRegistrikoodLiikTegevusalad
Eesti Jalgpalli Liit80091598Spordialaliit