• 80059220 Jalgpalliklubi FCF Jalgpallikool
  • Jalgpalli tn 21, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond 11312
  • Andmed seisuga 04.04.2022
  • Spordiklubi (spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine)
  • +372 6279940

  • Asutatud 24.11.1998
  • fcflora@fcflora.ee
1332
89 mehed
11 naised
99 noored harrastajad
45
16
JALGPALL
89%
11%
99%
jalgpall
89%
11%
99%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutseTunniplaan
Marko KuusikTreener: spetsialiseerumine jalgpall2 rühma
Priit AdamsonVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall3 rühma
Marko KõivTreener: spetsialiseerumine jalgpall3 rühma
Mario SergoJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Dmitri UstritskiVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall2 rühma
Igor GarmatyukTreener: spetsialiseerumine jalgpall4 rühma
Vladimir TšistjakovTreener: spetsialiseerumine jalgpall4 rühma
Viktor PassikutaVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall2 rühma
Mikhail ArtyukhovMeistertreener: spetsialiseerumine jalgpall4 rühma
Gleb ArtjuhhovTreener: spetsialiseerumine jalgpall4 rühma
Ats KutterVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall2 rühma
Taavi TrasbergVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall3 rühma
Silja Goroško-LukjanovVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall2 rühma
Jürmo JürgenTreener: spetsialiseerumine jalgpall1 rühm
Toomas HurtTreener: spetsialiseerumine jalgpall2 rühma
Andres KoogasTreener: spetsialiseerumine jalgpall2 rühma
Egon TintseVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall2 rühma
Karl-Sander EensooNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Tarmo Erik HuttunenNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Aleksei NaaristeTreener: spetsialiseerumine jalgpall3 rühma
Ants JaaksonNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Norman PõderTreener: spetsialiseerumine jalgpall2 rühma
Kaupo MargusonovTreener: spetsialiseerumine jalgpall2 rühma
Oskar PedoskTreener: spetsialiseerumine jalgpall1 rühm
Kerlin RassadkinAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Taavi ViikTreener: spetsialiseerumine jalgpall2 rühma
Silver GraubergTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Nikita BalanenkovAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Ivan ZahharovTreener: spetsialiseerumine jalgpall2 rühma
Innar PaalNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Sander MölderTreener: spetsialiseerumine jalgpall
Märt VassiljevAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Artur LõhmusNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Andris AltsaarAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Alex-Marcus UlpJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Taavi AalisteAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Jaan PungaNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Creiton KojaloJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Robert Matthias MägiJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Ljubov MaksimovaJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Karl ValgeAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Igor ObuhovTreener: spetsialiseerumine jalgpall4 rühma
Kaspar KubberJalgpall (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Inger FridolinNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Morten PihlakNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Organisatsiooni nimiRegistrikoodLiikTegevusalad
Eesti Jalgpalli Liit80091598Spordialaliit