• 75005268 Viljandi Spordikool
  • Kaalu tn 2, Viljandi linn, Viljandi maakond
  • Andmed seisuga 27.01.2023
  • Spordikool
  • +372 4333533
  • Asutatud 1946
  • spordikool@viljandi.ee
  • Munitsipaalomand
  • Viljandi Linnavalitsus
782
58 mehed
42 naised
100 noored harrastajad
31
13
AERUTAMINE
80%
20%
100%
aerutamine
80%
20%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Peeter BeckerVanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine
JUDO
78%
22%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Viljar KannelVanemtreener: spetsialiseerumine judo
Inessa MaksimovJudo (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Kaire LindepuuAbitreener: spetsialiseerumine judo
KERGEJÕUSTIK
53%
47%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Ants KuusikVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Leho EstornVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Liina PeelTreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Einar KaigasKergejõustik (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
KORVPALL
100%
0%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Rauno TammTreener: spetsialiseerumine korvpall
KÄSIPALL
100%
0%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Marko KoksMeistertreener: spetsialiseerumine käsipall
LASKESPORT
49%
51%
100%
laskmine
49%
51%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Kairi HeinsooTreener: spetsialiseerumine laskmine
LAUATENNIS
76%
24%
98%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Kert VillemsVanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis
Rivo SaaremäeTreener: spetsialiseerumine lauatennis
MAADLUS
95%
5%
100%
naistemaadlus
0%
100%
100%
vabamaadlus
100%
0%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Rain AleksandrovVanemtreener: spetsialiseerumine maadlus
Ahto RaskaVanemtreener: spetsialiseerumine maadlus
MUUD SPORDIALAD
83%
17%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Vahur VahtraMuud spordialad (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Elisabeth TeiderMuud spordialad (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
SÕUDMINE
62%
38%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Ruth VaarVanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine
Robert JürimaaTreener: spetsialiseerumine sõudmine
SUUSASPORT
54%
46%
100%
murdmaasuusatamine
54%
46%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Eve TammemäeVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Jaan KallakNooremtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
VIBUSPORT
63%
37%
100%
vibusport
63%
37%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Tõnu VarikVibusport (vastav kutsekvalifikatsioon puudub)
Aune VarikMeistertreener: spetsialiseerumine vibusport
VÕIMLEMINE
0%
100%
100%
ilu- ja rühmvõimlemine
0%
100%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Katrin PetersonTreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kersti PetersonTreener: spetsialiseerumine võimlemine
Urve TammVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine
Annika Karin VahterAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine
VÕRKPALL
42%
58%
100%
võrkpall
42%
58%
100%
Treenerid ja treenerikutseta isikud
NimiKutse
Merle KeerutajaMeistertreener: spetsialiseerumine võrkpall
Margit Keerutaja-MustVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Tauno LippAbitreener: spetsialiseerumine võrkpall
Jarek TiganeTreener: spetsialiseerumine võrkpall