Sirvi

Vali piirkond
Vali spordiala

Uued kutsed

NimiSpordialaEKRVäljastatudKutsenimetus
Raimond LutsKergejõustik628.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Margit AarnaWu-shu528.10.2020Treener: spetsialiseerumine wu-shu, kutsenimetus
Nika NedoseikinaVõimlemine527.10.2020Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Karl VästerRulluisutamine327.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine rulluisutamine, kutsenimetus
Madis SuurmäeJudo426.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Kelli MetsUjumine426.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Edward MurelJudo526.10.2020Treener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Veiko SaleMootorrattasport525.10.2020Treener: spetsialiseerumine mootorrattasport, kutsenimetus
5 treeneritUjumine424.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine ujumine, Treener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
5 treeneritUjumine324.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
15 treeneritUjumine524.10.2020Treener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Margit ViilepUjumine624.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine, kutsenimetus
Alexey LapshinAllveesport424.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine allveesport, kutsenimetus
Olga KutikovaAllveesport424.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine allveesport, kutsenimetus
Olga BobrovaAllveesport424.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine allveesport, kutsenimetus
Anton RzhanovKujundujumine524.10.2020Treener: spetsialiseerumine kujundujumine, kutsenimetus
Ksenia TokarevaAllveesport324.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine allveesport, kutsenimetus
18 treeneritRatsutamine323.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine ratsutamine, kutsenimetus
5 treeneritRatsutamine523.10.2020Treener: spetsialiseerumine ratsutamine, kutsenimetus
Taniel SuviWu-shu423.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine wu-shu, kutsenimetus
Artur ŠarõpinCapoeira623.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine capoeira, kutsenimetus
Ülle PalumetsRatsutamine423.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine ratsutamine, kutsenimetus
Kaidi LunterRatsutamine423.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine ratsutamine, kutsenimetus
Stella KuusemetsRatsutamine423.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine ratsutamine, kutsenimetus
Teele TaltsRatsutamine423.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine ratsutamine, kutsenimetus
Sergei TerehhovJalgpall723.10.2020Meistertreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Svetlana PritulinaMale523.10.2020Treener: spetsialiseerumine male, kutsenimetus
Sergey TitovMale523.10.2020Treener: spetsialiseerumine male, kutsenimetus
Dina EllermannRatsutamine623.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine ratsutamine, kutsenimetus
Ana Linnamiagi-ElmanovaSulgpall423.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine sulgpall, kutsenimetus
Hannes KunartJu-jutsu623.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine ju-jutsu, kutsenimetus
Koit PõderAerutamine723.10.2020Meistertreener: spetsialiseerumine aerutamine, kutsenimetus
Igor GolubevKudo623.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine kudo, kutsenimetus
Liis NeedritMäesuusatamine423.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine suusatamine, mäesuusatamine, kutsenimetus
Avo KeelVõrkpall723.10.2020Meistertreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Mati PütseppMäesuusatamine623.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, mäesuusatamine, kutsenimetus
Arved KülanurmMaadlus723.10.2020Meistertreener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
Marko KristalJalgpall723.10.2020Meistertreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Sergei BobrovSport chanbara623.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine sport chanbara, kutsenimetus
Aleksandr AbelAllveesport623.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine allveesport, kutsenimetus
Karmen ReinpõldJalgrattasport623.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgrattasport, kutsenimetus
Ludvig TasaneJalgpall523.10.2020Treener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Ago KalbergLaevamudelism523.10.2020Treener: spetsialiseerumine laevamudelism, kutsenimetus
Enn LiivrandRaadiosport523.10.2020Treener: spetsialiseerumine raadiosport, kutsenimetus
Ramid NiftalijevCapoeira623.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine capoeira, kutsenimetus
Dmitri BudõlinJudo723.10.2020Meistertreener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Victoria KorobovaSulgpall322.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine sulgpall, kutsenimetus
Merit MägiSulgpall322.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine sulgpall, kutsenimetus
Helina RüütelSulgpall522.10.2020Treener: spetsialiseerumine sulgpall, kutsenimetus
Krista KiviTennis320.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Priit SulusteTennis320.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Kristiina GrünbergTennis420.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Evelin VainoTennis420.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Andrei LuzginTennis620.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine tennis, kutsenimetus
Dmitri VorobjovKickboxing619.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine kickboxing, kutsenimetus
8 treeneritMaadlus319.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
5 treeneritMaadlus519.10.2020Treener: spetsialiseerumine maadlus, kutsenimetus
15 treeneritJalgpall519.10.2020Treener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
23 treeneritJalgpall319.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Martin KokkutaKäsipall519.10.2020Treener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
11 treeneritJalgpall419.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Olesja Atamanova-VorobjovaKickboxing519.10.2020Treener: spetsialiseerumine kickboxing, kutsenimetus
Silja GoroškoJalgpall619.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Anton BrussinKickboxing619.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine kickboxing, kutsenimetus
Bert RotbergJalgpall619.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall, kutsenimetus
Rain RuuderKickboxing619.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine kickboxing, kutsenimetus
Angelina TkachKulturism ja fitness317.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness, kutsenimetus
Merily PalmissaarKulturism ja fitness317.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness, kutsenimetus
Karl TerepingKulturism ja fitness317.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness, kutsenimetus
Triinu KirimägiKulturism ja fitness317.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness, kutsenimetus
Virgo VagulSuusahüpped ja kahevõistlus316.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine suusatamine, kahevõistlus ja suusahüpped, kutsenimetus
Karl-August TiirmaaSuusahüpped ja kahevõistlus316.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine suusatamine, kahevõistlus ja suusahüpped, kutsenimetus
Kerli JõksKäsipall516.10.2020Treener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Merit MoroKäsipall516.10.2020Treener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Daisy KudreOrienteerumine316.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine orienteerumine, kutsenimetus
Olle KärnerOrienteerumine316.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine orienteerumine, kutsenimetus
Tõnu RaidOrienteerumine316.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine orienteerumine, kutsenimetus
Emily RaudkeppOrienteerumine316.10.2020Treener: spetsialiseerumine orienteerumine, kutsenimetus
Kristo JärveKäsipall316.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Marjette Maie MüntserKäsipall316.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Epp KäpaOrienteerumine516.10.2020Treener: spetsialiseerumine orienteerumine, kutsenimetus
Ella ŠvedOrienteerumine516.10.2020Treener: spetsialiseerumine orienteerumine, kutsenimetus
Piibe TammemäeOrienteerumine516.10.2020Treener: spetsialiseerumine orienteerumine, kutsenimetus
Olev RootsSuusahüpped ja kahevõistlus616.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, kahevõistlus ja suusahüpped, kutsenimetus
Tambet PikkorSuusahüpped ja kahevõistlus616.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, kahevõistlus ja suusahüpped, kutsenimetus
Katriina PärnpuuAeroobika ja rühmatreeningud415.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud, kutsenimetus
Aire NõmmVesiaeroobika415.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine vesiaeroobika, kutsenimetus
Noella-Madleen PärnVõimlemine415.10.2020Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Jevgenia MelnikovaVõimlemine415.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Stig PajuVõimlemine415.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
6 treeneritAeroobika ja rühmatreeningud315.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud, kutsenimetus
Tatjana MannimaMurdmaasuusatamine415.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine, kutsenimetus
17 treeneritVõimlemine315.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Ago VahtraMurdmaasuusatamine615.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine, kutsenimetus
Jarmo LõhmussaarWu-shu415.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine wu-shu, kutsenimetus
Margaret RodtšenkovaVõimlemine515.10.2020Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Anni VeskimäeVõimlemine515.10.2020Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Jaak MaeMurdmaasuusatamine515.10.2020Treener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine, kutsenimetus
Artur ZavorotovWu-shu315.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine wu-shu, kutsenimetus
Sergey BelovWu-shu315.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine wu-shu, kutsenimetus
Monica LauriAeroobika ja rühmatreeningud615.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud, kutsenimetus
Gennadi RitsnjakJudo512.10.2020Treener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Ants-Hindrek TiidoJudo312.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Ralf ToomeJudo312.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Aslanbeg MagomedkerimovJudo312.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Madis LaidJudo412.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Keio KalmJudo412.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine judo, kutsenimetus
Vladimir GalkinTriatlon409.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine triatlon, kutsenimetus
Margus TammTriatlon609.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine triatlon, kutsenimetus
Gunnar TõnningTriatlon609.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine triatlon, kutsenimetus
Ronald SmorodinTaekwon-do306.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine taekwon-do, kutsenimetus
Young Hun JungTaekwon-do506.10.2020Treener: spetsialiseerumine taekwon-do, kutsenimetus
Viktoria ŠutovaTaekwon-do406.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine taekwon-do, kutsenimetus
Jevgenia OstrovskajaKäsipall305.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Anastassia VolkovaKäsipall305.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Siiri UuskülaKäsipall505.10.2020Treener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Henri SillasteKäsipall605.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Mari RaunaGolf505.10.2020Treener: spetsialiseerumine golf, kutsenimetus
Madis KokkutaKäsipall605.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Taavi TibarKäsipall605.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine käsipall, kutsenimetus
Tõnis VarePurjetamine401.10.2020Treener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Maris SeersantPurjetamine401.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Imre TaveterPurjetamine401.10.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Katrin VisnapuuPurjetamine301.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Stiven SõukandPurjetamine301.10.2020Abitreener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Jane AluvePurjetamine501.10.2020Treener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Elise UmbPurjetamine601.10.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus
Mariya MenivVõimlemine330.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Anneli KuldkeppVõimlemine330.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Anastassia ŠtšerbakovaVõimlemine330.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Egle LeppVõimlemine330.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Yury UrzhumovJäähoki530.09.2020Treener: spetsialiseerumine jäähoki, kutsenimetus
Martin TernaJäähoki530.09.2020Treener: spetsialiseerumine jäähoki, kutsenimetus
Balint FektiJäähoki530.09.2020Treener: spetsialiseerumine jäähoki, kutsenimetus
Viljo GraudingKergejõustik530.09.2020Treener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Olga KovaljovaKergejõustik530.09.2020Treener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
6 treeneritVõimlemine530.09.2020Treener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Kristina ZeljukanovaSõudmine330.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine sõudmine, kutsenimetus
Ekaterina GrigorevaSõudmine330.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine sõudmine, kutsenimetus
Riho MeriKergejõustik630.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik, kutsenimetus
Mihkel VõrangJäähoki430.09.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine jäähoki, kutsenimetus
Rait MerisaarSõudmine530.09.2020Treener: spetsialiseerumine sõudmine, kutsenimetus
Toivo PeegelVõimlemine430.09.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Irina Kikkas-NõomaaVõimlemine630.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine, kutsenimetus
Anne-Mari JaagoAeroobika ja rühmatreeningud330.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud, kutsenimetus
Gert PrantsKorvpall629.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Anna ProninaIluuisutamine529.09.2020Treener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Irina ŠtorkIluuisutamine529.09.2020Treener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Oxana KodenkoIluuisutamine529.09.2020Treener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Viktoriya SpelmanIluuisutamine629.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
7 treeneritKorvpall329.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Alina Škuleta-GromovaIluuisutamine629.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
18 treeneritKorvpall529.09.2020Treener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Aljona LazarevaIluuisutamine429.09.2020Treener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Inga MičuleIluuisutamine429.09.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Lehar KumariKorvpall629.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Johanna AllikIluuisutamine329.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Kristina Kiudmaa-ButjajevIluuisutamine329.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Alessio LandraKorvpall429.09.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Aivar LiibakKorvpall429.09.2020Nooremtreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Romet PriimägiVõrkpall329.09.2020Abitreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus
Kaire AsiKorvpall629.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus
Jelena AbolinaIluuisutamine629.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine, kutsenimetus
Iivi KaljuveeKorvpall629.09.2020Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall, kutsenimetus