SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall164
Võrkpall124
Korvpall118
Võimlemine117
Kergejõustik109

SpordialaHarrastajaid
Kulturism ja fitness39121
Võimlemine28314
Jalgpall24566
Ujumine17700
Korvpall8788

- Spordi harrastamine
- Spordiühendus või -liit
- Muu spordialane tegevus
- Spordikool
- Andmed puuduvad
- Ei tegutse
- Muu organisatsioon
* - 2024.a. andmed esitatud
- selgitus


  Eesti Jalgpalli Liit

Andmed seisuga: 11.12.2023



Organisatsiooni liik:Spordialaliit
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80091598
Registreeritud:30.04.1999
Asutatud:14.12.1921
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Aadress:Jalgpalli tn 21, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Telefon:+372 627 9960
E-post:efa@jalgpall.ee
Veebileht:http://www.jalgpall.ee
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah

Liikmelisus spordis:
Eesti Olümpiakomitee

Juriidilisest isikust liikmeid: (105)
Nimi KOV www Spordialad
Eesti Leegionäride JalgpalliklubiTallinn
Emmaste Spordiklubi Kiili
Fci Levadia MTÜ Tallinnwww
Infonet FC MTÜTallinnwww
Jalgpalliklubi "Lootos" Põlvawww
Jalgpalliklubi "Merkuur-Juunior" Tartu linnwww
Jalgpalliklubi Ajax TLMK  Tallinnwww
Jalgpalliklubi FC AllianceLüganuse
Jalgpalliklubi FC Ararat Tallinnwww
Jalgpalliklubi FC Elva Elvawww
Jalgpalliklubi FC Kuressaare  *Saaremaawww
Jalgpalliklubi FC Mulgi Mulgiwww
Jalgpalliklubi FC Nõmme United  *Tallinnwww
Jalgpalliklubi FC Otepää Otepääwww
Jalgpalliklubi FC ReaalTallinn
Jalgpalliklubi FC Toompea Tallinn
Jalgpalliklubi FC Valga  *Valga
Jalgpalliklubi FC Warrior Valga
Jalgpalliklubi FCF  *Tallinnwww
Jalgpalliklubi FCF Jalgpallikool  *Tallinnwww
Jalgpalliklubi FCF Tallinna Jalgpallikool Tallinn
Jalgpalliklubi Irbis Lüganusewww
Jalgpalliklubi Kernu Kadakas Saue
Jalgpalliklubi Kuusalu Kalev Kuusaluwww
Jalgpalliklubi Narva Trans Narvawww
Jalgpalliklubi Olympic Tallinnwww
Jalgpalliklubi Paide Linnameeskond Paidewww
Jalgpalliklubi Piraaja Tallinnwww
Jalgpalliklubi Puuma  Tallinnwww
Jalgpalliklubi Püsivus Kohila Kohila
Jalgpalliklubi Tabasalu  *Harkuwww
Jalgpalliklubi Tallinna Kalev Tallinnwww
Jalgpalliklubi TsempionRakvere linn
Jalgpalliklubi Vändra Vaprus Põhja-Pärnumaawww
Jalgpalliklubi Welco Tartu linnwww
Jalgpallikool Noova MTÜ  *Kohtla-Järvewww
Järvamaa JalgpalliklubiPaide
Koeru Spordiklubi Järva
Kohtla-Järve FC Järve Kohtla-Järvewww
Kohtla-järve Jalgpalliklubi Fc Lootus Jalgpallikool Järve MTÜ Kohtla-Järvewww
Kohtla-Järve Jalgpallikool FC Storm Kohtla-Järvewww
Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi  Läänerannawww
Läänemaa Jalgpalliklubi Haapsalu
Mart Poomi Jalgpallikool Tallinnwww
MTÜ Eesti Rannajalgpalli Liit Viimsiwww
MTÜ FC Ajax-Tallinn  Tallinnwww
MTÜ FC Helios Tartu linnwww
MTÜ FC Helios Võru Võru linnwww
MTÜ FC Kose Kosewww
MTÜ FC Kuressaare Jalgpallikool  Saaremaawww
MTÜ FC LelleKehtna
MTÜ FC Santos Tartu linnwww
MTÜ FC Viljandi Viljandi linn
MTÜ Harju Jalgpallikool  *Sauewww
MTÜ Hiiumaa Jalgpall Hiiumaawww
MTÜ JalgpallihaiglaTallinnwww
MTÜ Jalgpalliklubi Dünamo  Tallinn
MTÜ Jalgpallikool FC Kalev Sillamäe Sillamäe
MTÜ Jalgpallikool FC Tallinn  *Tallinnwww
MTÜ Jalgpallikool Tammeka Tartu linnwww
MTÜ JK Pärnu Poseidon Pärnuwww
MTÜ JK Vaprus Pärnuwww
MTÜ Jõgeva Spordiklubi Noorus-96 Jõgeva
MTÜ Jõhvi Jalgpalliklubi FC Phoenix  *Jõhviwww
MTÜ Keila JK Keilawww
MTÜ Kohila Jalgpallikool Kohilawww
MTÜ Kotka StaadionTallinnwww
MTÜ Litsentseeritud Jalgpallitreenerite ÜhendusTallinn
MTÜ Maardu LM  Maarduwww
MTÜ Nõmme Kalju FC Tallinnwww
MTÜ Rakvere JK Tarvas  *Rakvere linnwww
MTÜ Raplamaa Jalgpallikool Raplawww
MTÜ Saku Sporting Sakuwww
MTÜ SK Zenit Kohtla-Järve
MTÜ Spordiklubi Martin Reimi Jalgpallikool  *Viimsiwww
MTÜ Tallinna Jalgpalliklubi Legion Tallinnwww
MTÜ Tartu Kalev Jalgpalliakadeemia  *Tartu linnwww
MTÜ Viimsi JK  *Viimsiwww
MTÜ Viljandi Tulevikujalgpalli Klubi  *Viljandi linnwww
Narva Jalgpalliklubi Baltika Narva
Pakri Spordiklubi  *Lääne-Harju
Põhja-Tallinna Jalgpalliklubi  *Tallinnwww
Põltsamaa Jalgpalliklubi Sport Põltsamaa
Pärnu Jalgpalliklubi Pärnuwww
Pärnu Jalgpalliklubi VaprusPärnuwww
Pärnu Jalgpalliklubide LiitPärnu
Pärnu Spordiselts Kalev  *Pärnu
Raasiku Jalgpalliklubi FC Joker Raasikuwww
Rapla Jalgpalliklubi Atli Rapla
Saalijalgpallikool FC Cosmos MTÜ Tallinnwww
Saaremaa Jalgpalli LiitSaaremaa
Saaremaa Jalgpalliklubi Saaremaawww
Saue Jalgpalliklubi Sauewww
Sillamäe Jalgpalliklubi Dina Sillamäewww
Sõrve Jalgpalliklubi Saaremaawww
Spordiklubi 10Tartu linn
Spordiklubi EtlandTallinn
Spordiklubi Imavere Järva
Spordiklubi Palivere Lääne-Nigula
Swedbank Spordiklubi Tallinn
Taebla Valla Spordiklubi  *Lääne-Nigula
Tallinna Jalgpallikool Legion  *Tallinn
Tartu Jalgpalliklubi Tartu linn
Tõrva Jalgpalliklubi  *Tõrvawww
Türi Ganvix Jalgpalliklubi Türi

Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 11.12.2023
NimiTreenerikutse või spordiala
Alo BärengrubTreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Joonas EinfeldtTreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Aleksei GalkinVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 6)
Norbert HurtMeistertreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 7)
Joel IndermitteVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 6)
Kaidi JekimovaTreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Martin KaalmaTreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Sirje KapperTreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Paul KaskVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 6)
Algis KelderTreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Urmas KirsMeistertreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 7)
Kalmer KlettenbergTreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Kevin KrünvaldTreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Kristin KukliNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 4)
Martin KuldmägiTreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Ats KutterVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 6)
Karel KübarNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 4)
Karli KüttTreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Carmen KärgTreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Janar LarinTreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Marko LelovMeistertreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 7)
Aivar LillevereMeistertreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 7)
Joonas LjašTreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Artur LõhmusTreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Andrus LukjanovVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 6)
Harles LästTreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Ljubov MaksimovaNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 4)
Kärt MereNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 4)
Anastassia MorkovkinaTreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Igor MorozovNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 4)
Andres OperAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 3)
Aiko OrglaVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 6)
Pirjo OrnTreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Mart PoomVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 6)
Marko PärnpuuVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 6)
Kerlin RassadkinAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 3)
Kelly RosenVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 6)
Deniss SamoilovTreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Igor ShashkovVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 6)
Anastasija-Grazyna ShcherbacheniaTreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Jonna SoometsAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 3)
Ludvig TasaneTreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Krista TeinveldNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 4)
Timo TenisteTreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Laada TereštšenkovaNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 4)
Nikolai ToštševVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 6)
Mattias TraublumNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 4)
Theimo TülpVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 6)
Siim ValtnaTreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Katariina VardjaAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 3)
Kristel VidajaTreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Reivo VinterTreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Ander VoolTreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Aleksandra ŠevoldajevaVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 6)
Martin AasnaJalgpall
Ragne GromovJalgpall
Thomas HäberliJalgpall
Karina JakovlevaJalgpall
Jaanika JärveJalgpall
Enar JäägerJalgpall
Brigitta KrasavinJalgpall
Artem LeviziJalgpall
Kelly LilleojaJalgpall
Marten MetsniitJalgpall
Hendrik NälkJalgpall
Rait OjaJalgpall
Priit PikkerJalgpall
Sander PostJalgpall
Angela RaidmetsJalgpall
Madis RajandoJalgpall
Frank SumbergJalgpall
Glairika ToomemägiJalgpall
© 2024. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee