SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall187
Korvpall154
Võrkpall150
Kergejõustik139
Võimlemine130

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine24850
Jalgpall21483
Kulturism ja fitness19675
Ujumine17228
Korvpall8947

- Spordi harrastamine
- Spordiühendus või -liit
- Muu spordialane tegevus
- Spordikool
- Andmed puuduvad
- Ei tegutse
- Muu organisatsioon
* - 2019.a. andmed esitatud
- selgitus


  Eesti Jalgpalli Liit

Andmed seisuga: 28.10.2019



Organisatsiooni liik:Spordialaliit
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80091598
Registreeritud:30.04.1999
Asutatud:14.12.1921
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Aadress:Jalgpalli tn 21, Kesklinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Telefon:+372 627 9960
E-post:efa@jalgpall.ee
Veebileht:http://www.jalgpall.ee
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah

Liikmelisus spordis:
Eesti Olümpiakomitee

Juriidilisest isikust liikmeid: (115)
Nimi KOV www Spordialad
Adavere Spordiklubi  *Põltsamaa
Eesti Leegionäride Jalgpalliklubi * Tallinn
Emmaste Spordiklubi Kiili
FC Velldoris Tallinn
Infonet Fc MTÜ *Tallinnwww
Jalgpalliklubi "Lootos"  *Põlvawww
Jalgpalliklubi "Merkuur-Juunior"  * Tartu linnwww
Jalgpalliklubi Ajax TLMK  *Tallinnwww
Jalgpalliklubi Fauna *Tartu linnwww
Jalgpalliklubi FC Ararat  * Tallinnwww
Jalgpalliklubi FC Elva  *Elvawww
Jalgpalliklubi FC Kuressaare  *Saaremaawww
Jalgpalliklubi FC Mulgi  *Mulgi
Jalgpalliklubi FC Nõmme United  *Tallinnwww
Jalgpalliklubi FC Otepää  *Otepääwww
Jalgpalliklubi FC Reaal *Tallinn
Jalgpalliklubi FC Toompea * Tallinn
Jalgpalliklubi FC Valga  * Valga
Jalgpalliklubi FC Valga Warrior * Valga
Jalgpalliklubi FC Viru Star  * Kohtla-Järve
Jalgpalliklubi FC Warrior  *Valga
Jalgpalliklubi FCF  *Tallinnwww
Jalgpalliklubi FCF Jalgpallikool  *Tallinnwww
Jalgpalliklubi FCF Järvamaa Jalgpallikool  *Tallinn
Jalgpalliklubi FS Junior Maardu
Jalgpalliklubi Irbis  *Lüganusewww
Jalgpalliklubi Järve  *Kohtla-Järvewww
Jalgpalliklubi Kernu Kadakas  *Saue
Jalgpalliklubi Kuusalu Kalev  *Kuusaluwww
Jalgpalliklubi Narva Trans  *Narvawww
Jalgpalliklubi Olympic  * Tallinnwww
Jalgpalliklubi Paide Linnameeskond  *Paidewww
Jalgpalliklubi Penalti  * Kohtla-Järve
Jalgpalliklubi Piraaja  * Tallinnwww
Jalgpalliklubi Puuma  * Tallinnwww
Jalgpalliklubi Püsivus Kohila * Kohila
Jalgpalliklubi Tabasalu  * Harkuwww
Jalgpalliklubi Tallinna Kalev  *Tallinnwww
Jalgpalliklubi Tribling Kehtna
Jalgpalliklubi Tsempion *Rakvere linn
Jalgpalliklubi Võru * Võru linn
Jalgpalliklubi Vändra Vaprus  *Põhja-Pärnumaawww
Jalgpalliklubi Welco  *Tartu linnwww
Järvamaa Jalgpalliklubi *Paide
Kiviõli Linna Spordiklubi  * Lüganuse
Koeru Spordiklubi  *Järva
Kohtla-Järve Jalgpalliklubi FC Lootus  * Kohtla-Järve
Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi  * Läänerannawww
Läänemaa Jalgpalliklubi  *Haapsalu
MTÜ Eesti Rannajalgpalli Liit * Viimsiwww
MTÜ FC Ajax-Tallinn  *Tallinnwww
MTÜ FC Helios  *Tartu linnwww
MTÜ FC Helios Võru  * Võru linnwww
MTÜ FC Kose  * Kosewww
MTÜ FC Kuressaare Jalgpallikool  *Saaremaawww
MTÜ FC Lelle *Kehtna
MTÜ FC Santos  *Tartu linnwww
MTÜ FC Viljandi *Viljandi linn
MTÜ Harju Jalgpallikool  *Sauewww
MTÜ Hiiumaa Jalgpall  *Hiiumaawww
MTÜ JalgpallihaiglaTallinnwww
MTÜ Jalgpalliklubi Dünamo  * Tallinn
MTÜ Jalgpallikool FC Kalev Sillamäe  *Sillamäe
MTÜ Jalgpallikool FC Tallinn  * Tallinnwww
MTÜ Jalgpallikool Tammeka  *Tartu linnwww
MTÜ JK Pärnu Poseidon  *Pärnuwww
MTÜ Jõgeva Spordiklubi Noorus-96  *Jõgeva
MTÜ Jõhvi Jalgpalliklubi Fc Phoenix  *Jõhviwww
MTÜ Keila JK  *Keilawww
MTÜ Kohila Jalgpallikool  *Kohila
MTÜ Kotka StaadionTallinnwww
MTÜ Litsentseeritud Jalgpallitreenerite Ühendus * Tallinn
MTÜ Maardu LM  * Maarduwww
MTÜ Nõmme Kalju FC  * Tallinnwww
MTÜ Rakvere JK Tarvas  *Rakvere linnwww
MTÜ Raplamaa Jalgpallikool  *Raplawww
MTÜ Saku Sporting  *Sakuwww
MTÜ SK Zenit  * Kohtla-Järve
MTÜ Spordiklubi Martin Reimi Jalgpallikool  *Viimsiwww
MTÜ Spordiklubi Mercury  *Tallinnwww
MTÜ Tallinna Jalgpalliklubi Legion  * Tallinnwww
MTÜ Viimsi Jk  *Viimsiwww
MTÜ Viljandi Tulevikujalgpalli Klubi  *Viljandi linnwww
Märjamaa Spordiklubi  *Märjamaa
Narva Jalgpalliklubi Baltika  *Narva
Pakri Spordiklubi  *Lääne-Harjuwww
Põhja-Tallinna Jalgpalliklubi  *Tallinnwww
Põltsamaa Jalgpalliklubi Sport  *Põltsamaa
Pärnu Jalgpalliklubi  *Pärnuwww
Pärnu Jalgpalliklubi Vaprus  *Pärnuwww
Pärnu Jalgpalliklubide Liit *Pärnu
Pärnu Spordiselts Kalev  *Pärnu
Raasiku Jalgpalliklubi FC Joker  *Raasikuwww
Rapla Jalgpalliklubi Atli *Rapla
Saaremaa Jalgpalli Liit * Saaremaa
Saaremaa Jalgpalliklubi * Saaremaawww
Saue Jalgpalliklubi  *Sauewww
Sillamäe Jalgpalliklubi Dina  *Sillamäewww
Sõrve Jalgpalliklubi * Saaremaawww
Spordiklubi 10 *Tartu linnwww
Spordiklubi Etland *Tallinn
Spordiklubi FC Levadia  *Tallinnwww
Spordiklubi Imavere  *Järva
Spordiklubi Kärla  *Saaremaa
Spordiklubi Palivere  *Lääne-Nigula
Spordiklubi Real Tallinn
Spordiklubi Risti *Lääne-Nigulawww
Spordiklubi SK Spartak Tallinn
Spordiklubi Tapa  *Tapa
Swedbank Spordiklubi  *Tallinn
Taebla Valla Spordiklubi  *Lääne-Nigula
Tartu Jalgpalliklubi  *Tartu linn
Tõrva Jalgpalliklubi  * Tõrvawww
Türi Ganvix Jalgpalliklubi  *Türiwww

Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 28.10.2019
NimiTreenerikutse või spordiala
Mikhail ArtyukhovVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Artjom GolubevTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Mario HansiTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Jan HarendVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Kätlin HeinNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 4)
Norbert HurtMeistertreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 7)
Kaidi JekimovaTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Mati JürissonVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Martin KaalmaTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Paul KaskVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Urmas KirsMeistertreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 7)
Martin KlasenVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Kalmer KlettenbergTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Raiko KokmannAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 3)
Andres KoogasTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Indrek KoserMeistertreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 7)
Martin KuldmägiTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Ats KutterVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Karel KübarAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 3)
Karli KüttTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Roland KüttTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Marko LelovMeistertreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 7)
Joonas LjašTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Andrus LukjanovVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Harles LästAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 3)
Ilja MonakovNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 4)
Reti MändAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 3)
Kristiina MųllerTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Silver NõmmiksaarTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Laur NurmeTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Rait OjaAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 3)
Ermo OjasteTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Aiko OrglaVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Pirjo OrnTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Kevin PaavoVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Kaire PalmaruAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 3)
Oskar PedoskNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 4)
Mart PoomVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Igor PrinsMeistertreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 7)
Mart PulstTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Aleksandr PuštovMeistertreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 7)
Marti PähnTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Marko PärnpuuVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Maddi RennelAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 3)
Sirje RoopsTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Kelly RosenTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Antti RosenbergVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Riho RosenthalAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 3)
Henri RüütliNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 4)
Igor ShashkovVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Ats SillasteTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Dmitry SkiperskiyVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Maria SootakTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Frank SumbergNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 4)
Jüri TaluTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Ain TammusMeistertreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 7)
Ludvig TasaneTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Timo TenisteTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Taavi TrasbergVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Theimo TülpVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Vladimir VassiljevTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Andrei VeisVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Kristel VidajaTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Reivo VinterAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 3)
Maarja VirulaAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 3)
Jaanus VislapuuVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Karel VoolaidMeistertreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 7)
Aleksandra ŠevoldajevaVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Aivar AnnisteJalgpall
Richard Michael BarnwellJalgpall
Alo BärengrubJalgpall
Imbi HoopJalgpall
Mihhail KolesnikovJalgpall
Arvo KäkkJalgpall
Kristian MarmorJalgpall
Jarmo Kalevi MatikainenJalgpall
Ruslan MironovJalgpall
Andres OperJalgpall
Mairon PihorJalgpall
Getriin StriginJalgpall
Mattias TraublumJalgpall
© 2019. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee