SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall178
Korvpall127
Võrkpall124
Võimlemine116
Kergejõustik112

SpordialaHarrastajaid
Jalgpall22995
Kulturism ja fitness21689
Võimlemine21104
Ujumine16505
Korvpall9078

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Põhja-Tallinna Jalgpalliklubi

Andmed seisuga: 26.10.2021



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80160093
Registreeritud:06.12.2001
Asutatud:06.12.2001
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Ei
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Tegutseb spordikoolina:Põhja-Tallinna Jalgpalliklubi Jalgpallikool

2. Kontaktandmed
Aadress:Sõle tn 40, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Telefon:+372 6864040
E-post:info@jkvolta.ee
Veebileht:http://www.jkvolta.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Jalgpalli Liit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 26.10.2021
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
JALGPALL3585430431147Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Lastead Pääsupesa,
Põhja-Tallinna linnaosa Sõle tn 40 spordisaal,
Sõle Spordikeskuse jalgpalliväljak/jalgpallihall,
Tallinna Kelmiküla lasteaed
    - jalgpall3585430431147
KORVPALL12120111Tegutsemiskohad
    - korvpall12120111

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 26.10.2021
NimiTreenerikutse või spordiala
Urmas Hepner
2010 must
E 16:00-17:30
T 16:00-17:30
R 16:00-17:30

2013-2014 V
E 17:45-19:15
K 17:30-19:00
N 18:00-19:30

2008
T 17:30-19:00
N 17:30-19:00
R 17:30-19:00

U17
T 19:00-20:30
K 19:00-20:30
N 20:30-22:00
R 19:00-20:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Vadim KelmiNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 4)
Vahur Kiis
2012 sinine
E 15:15-16:45
K 15:15-16:45
N 15:15-16:45

2012 must
E 16:45-18:15
K 16:45-18:15
N 16:45-18:15

2013-14 must
E 18:15-19:45
K 18:15-19:45
N 18:15-19:45

Ristiku
T 15:30-17:00
R 15:30-17:00
P 17:00-18:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Jaanus PõllumeesTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Albert ProsaAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 3)
Andrei Sidorenkov
2014-2015 ettevalmistav
E 16:45-18:15
K 16:45-18:15
N 16:45-18:15

2013-14 roheline
E 18:15-19:45
K 18:15-19:45
N 18:15-19:45

2009_1
T 17:30-19:00
N 15:00-16:30
R 17:00-18:30

2007 must
T 20:30-22:00
N 20:30-22:00
R 19:00-20:30
Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 4)
Allan Soomets
2010 sinine
E 16:00-17:30
T 16:00-17:30
R 15:30-17:00

U19
E 20:30-22:00
T 19:00-20:30
N 20:30-22:00
R 19:00-20:30
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Arthur VladõtšenkoNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 4)
Liana PiirsooTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Edvin PašunJalgpall
Priit SimsonJalgpall
© 2022. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee