SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall164
Võrkpall124
Korvpall118
Võimlemine117
Kergejõustik109

SpordialaHarrastajaid
Kulturism ja fitness39121
Võimlemine28314
Jalgpall24566
Ujumine17700
Korvpall8788

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Jalgpalliklubi FC Ararat

Andmed seisuga: 21.11.2023



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80302287
Registreeritud:15.01.2010
Asutatud:06.01.2010
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Ei
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine, muu spordialane tegevus (Noorte talentide edendamise tegevus; tippjalgpallurite agenditeenused; ettevõtte ja kaubamärgi edendamise teenused läbi jalgpalli.)
Tegutseb spordikoolina:Jalgpallikool FC Ararat

2. Kontaktandmed
Aadress:Pae tn 1, Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Telefon:+372 656 0515
E-post:info@fcararat.ee
Veebileht:https://www.fcararat.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Jalgpalli Liit
Tallinna Spordiliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 21.11.2023
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
JALGPALL24024240Tegutsemiskohad
    - jalgpall24024240
V?IMLEMINE28028199Tegutsemiskohad
    - akrobaatiline võimlemine28028199

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 21.11.2023
NimiTreenerikutse või spordiala
Vaagn Arutjunjan
FCA 14 Spetsialiseerumisrühm (Mustamäe/Õismäe)
E 15:30-17:00
K 15:30-17:00
L 16:00-17:30

FCA 14 Spetsialiseerumisrühm (Lasnamäe)
T 16:00-17:15
N 15:45-17:15
R 16:00-17:30

FCA 09 Spetsialiseerumisrühm II
E 19:00-20:30
T 19:00-20:30
K 19:00-20:30
N 19:00-20:30

FCA 15-16 Algajate rühm (Lasnamäe)
T 17:30-18:30
N 17:30-18:30
R 18:45-20:00
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Paytsar Asatryan
FCA 18 (Mustamäe/Õismäe)
K 19:00-20:30
R 19:00-20:30

FCA 12-13 Tüdrukud Spetsialiseerumisrühm I
E 19:00-20:30
K 17:00-18:30
N 19:30-21:00
L 10:00-11:30

FCA 14-16 Tüdrukud
E 17:30-19:00
L 11:30-13:00

FCA 17 (Mustamäe/Õismäe)
R 17:30-19:00
L 14:00-15:30

FCA 09-11 Tüdrukud Spetsialiseerumisrühm II
T 19:30-21:00
P 15:00-16:30
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Juri BelogorodtsevAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 3)
Sven Elenurm
FCA 16 (Kesklinn)
T 19:00-20:30
K 13:30-15:00
R 13:30-15:00

FCA 16-17 (Peetri)
E 17:00-18:15
K 17:00-18:15
P 13:00-14:30
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Liana Hayrapetyan
FCA 09-11 Tüdrukud Spetsialiseerumisrühm I
E 17:30-19:00
T 19:30-21:00
K 17:00-18:30
P 14:30-15:00
P 15:00-16:30

FCA 08-09 Tüdrukud Spetsialiseerumisrühm I
T 17:00-17:30
T 17:30-19:00
K 18:30-20:00
N 17:00-18:30
R 17:00-17:30
R 17:30-19:00
L 11:30-13:00

FCA 12-13 Tüdrukud Spetsialiseerumisrühm II
N 19:30-21:00
L 10:00-11:30
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Veiko Kampus
FCA 09 Spetsialiseerumisrühm II
E 19:00-20:30
T 19:00-20:00
K 19:00-20:00
N 19:00-20:00

FCA 13-14 Spetsialiseerumisrühm
T 16:00-17:30
K 16:00-17:30
N 15:45-17:15
R 16:00-17:30

FCA 06-08 Spetsialiseerumisrühm I
T 20:30-22:00
K 20:30-22:00
N 20:30-22:00
R 20:30-22:00
P 16:00-17:30
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Anneli LiivamägiAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 3)
Pavel Londak
FCA 13 Spetsialiseerumisrühm
E 15:45-17:15
T 16:00-17:30
K 16:00-17:30
N 19:00-20:30
P 14:00-15:30

FCA 06-08 Spetsialiseerumisrühm II
E 20:30-22:00
K 20:30-22:00
N 20:30-22:00
R 20:30-22:00
P 16:00-17:30

FCA GK
K 17:30-19:00
N 16:00-17:30
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Vitali PavlovAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 3)
Maria SakhinovaAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 3)
Manuk Sargsyan
FCA 11-12 Spetsialiseerumisrühm II
E 17:30-19:00
L 13:00-14:30

FCA 08-09 Tüdrukud Spetsialiseerumisrühm II
T 17:00-17:30
T 17:30-18:30
K 18:30-20:00
N 17:00-18:15
R 17:00-17:30
R 17:30-18:30
L 11:30-13:00

FCA 10 Spetsialiseerumisrühm I
T 18:30-19:00
T 19:00-20:30
K 20:00-21:30
N 18:15-19:30
R 18:30-19:00
R 19:00-20:30
L 10:00-11:30
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Sergey Serednitskiy
FCA 16 (Lasnamäe)
T 17:15-18:45
N 17:15-18:45
L 10:00-11:30

FCA 15 (Lasnamäe)
T 18:45-20:15
N 18:45-20:15
L 11:30-13:00

FCA 15 (Mustamäe/Õismäe)
E 18:30-20:00
K 18:30-20:00
R 19:00-20:30

FCA 16 (Mustamäe/Õismäe)
E 17:00-18:30
K 17:00-18:30
R 17:30-19:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 6)
Yury Shalamov
FCA 09-11
E 19:00-20:30
R 17:00-18:30
L 11:30-13:00

FCA 10 Spetsialiseerumisrühm II
T 19:30-20:30
K 20:00-21:30
R 18:30-19:00
R 19:00-20:30
L 10:00-11:30

FCA 11-12 Spetsialiseerumisrühm I
E 17:30-19:00
T 17:30-19:00
K 17:30-19:00
N 17:30-19:00
L 13:00-14:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 6)
Igor ShashkovVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 6)
Dmitri ŽidkovNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 4)
Gratšik Stepanjan
FCA Akrobaatika
L 15:30-17:00
P 13:00-14:30
Treener: spetsialiseerumine võimlemine (tase 5)
Veronika AsatryanJalgpall
Vadim ChistolJalgpall
Oleh LautaJalgpall
Dmytro SkrynnykJalgpall
Gratšik StepanjanJalgpall
© 2024. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee