SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall181
Korvpall158
Võrkpall154
Võimlemine140
Kergejõustik136

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine26273
Jalgpall21797
Kulturism ja fitness20694
Ujumine17433
Korvpall9184

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Jalgpalliklubi FC Ararat

Andmed seisuga: 16.06.2020



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80302287
Registreeritud:15.01.2010
Asutatud:06.01.2010
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Ei
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine, muu spordialane tegevus (Noorte talentide edendamise tegevus; tippjalgpallurite agenditeenused; ettevõtte ja kaubamärgi edendamise teenused läbi jalgpalli.)
Tegutseb spordikoolina:Jalgpallikool FC Ararat

2. Kontaktandmed
Aadress:Akadeemia tee 47, Mustamäe linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Telefon:+372 6560515
E-post:info@fcararat.ee
Veebileht:http://www.fcararat.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Jalgpalli Liit
Tallinna Spordiliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 16.06.2020
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
JALGPALL5002247844852Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Lasnamäe Sportmängude Maja staadion ja spordiväljakud,
Tallinna Allika Lasteaed,
Tallinna Tähekese Lasteaed,
Habersti Vene Gümnaasiumi jalgpalliväljak,
Tallinna Lasteaed Sinilill ,
Tallinna Lasteaed Kajakas,
Tallinna Lindakivi Lasteaed,
Tallinna Ümera Lasteaed,
Tallinna Südameke Lasteaed,
Tallinna Rukkilille Lasteaed,
Tallinna Pallasti Lasteaed,
Tallinna Järveotsa Gümnaasiumi spordisaalid,
Lasnamäe Vene Gümnaasiumi spordisaalid,
Tallinna Kadaka Põhikooli spordisaal,
Tallinna Suur-Pae Lasteaed,
Tallinna Laagna Gümnaasiumi spordisaal,
Tallinna Linnamäe Lasteaed,
Tallinna Kirsike Lasteaed,
Lasnamäe Spordikompleksi staadion,
Tallinna Järveotsa Lastead,
Lasnamäe Vene Gümnaasiumi spordiväljakud,
Tallinna Järveotsa Gümnaasiumi staadion,
Lasnamäe Spordikompleksi spordihoone,
Tallinna Muhu Lasteaed,
Sõle Spordikeskuse jalgpalliväljak/jalgpallihall,
Tallinna Kuristiku Lasteaed,
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasiumi spordisaalid,
Kristiine Spordihall,
Tallinna Spordihall
    - jalgpall5002247844852

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 16.06.2020
NimiTreenerikutse või spordiala
Vaagn Arutjunjan
FCA 11-12 Ettevalmistusrühm (Lasnamäe)
T 17:30-19:00
N 17:30-19:00
R 17:30-19:00

FCA 10-11 Spetsialiseerumisrühm II
E 17:30-19:00
T 19:00-20:30
K 17:30-19:00
N 19:00-20:30
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Maksim BabjakAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 3)
Svyatoslav GrekovNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 4)
Bogdan Lukashenko
FCA 08-09 Tüdrukud Spetsialiseerumisrühm
E 18:00-20:30
K 19:00-20:30
R 17:30-19:00
L 10:30-12:00

FCA 14 (Mustamäe/Õismäe)
T 17:00-18:30
N 17:00-18:30

FCA 11-12 Ettevalmistusrühm (Mustamäe/Õismäe)
T 18:30-19:30
N 18:30-19:30
R 19:00-20:30
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Vitali PavlovAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 3)
Aleksandr Puštov
FCA 07 Spetsialiseerumisrühm
E 17:15-19:00
K 17:00-19:00
N 16:00-17:30
R 16:00-17:30
L 12:00-14:00

FCA 08-09 Spetsialiseerumisrühm
E 19:15-20:30
K 19:15-20:30
R 19:00-20:30
L 10:00-12:00
Meistertreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 7)
Sergey Serednitskiy
FCA 07-09 Ettevalmistusrühm
E 16:00-17:15
T 16:00-17:30
R 19:00-20:30

FCA 13 (Lasnamäe)
T 17:45-19:00
N 17:30-19:00
L 10:30-13:00
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Yury Shalamov
FCA 10-11 Spetsialiseerumisrühm I
E 17:30-19:00
T 19:00-20:30
K 17:30-19:00
N 19:00-20:30
L 10:30-12:00

FCA 11-12 Spetsialiseerumisrühm
T 17:30-19:00
N 17:30-19:00
R 17:30-19:00
L 09:00-10:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Igor Shemyatkov
FCA 05-06 Spetsialiseerumisrühm
E 17:15-19:00
K 17:00-19:00
N 16:00-17:30
R 16:00-17:30
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Aleksandr Ševtsov
FCA 07-10 Algajate rühm
E 16:00-17:15
T 16:00-17:30
R 19:00-20:30

FCA 14 (Lasnamäe)
T 17:30-19:00
R 17:30-19:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Avetis HarutjunjanJalgpall
© 2020. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee