SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall163
Võrkpall122
Korvpall119
Võimlemine113
Kergejõustik107

SpordialaHarrastajaid
Kulturism ja fitness39021
Võimlemine28229
Jalgpall24484
Ujumine17584
Korvpall8815

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Pärnu Spordiselts Kalev

Andmed seisuga: 10.01.2024



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80083879
Registreeritud:19.04.1999
Asutatud:01.01.1991
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Pärnumaa, Pärnu
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Pärnu Spordiselts Kalev Spordikool

2. Kontaktandmed
Aadress:Ringi tn 14a, Pärnu linn, Pärnu linn, Pärnu maakond
Telefon:+372 56461431
E-post:skparnukalev@gmail.com

3. Liikmelisus spordis
Eesti Aerutamisföderatsioon
Eesti Jalgpalli Liit
Eesti Jalgratturite Liit
MTÜ Eesti Spordiselts Kalev
Pärnu Jalgpalliklubide Liit
Pärnu Spordiliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 10.01.2024
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
AERUTAMINE1101183Tegutsemiskohad
    - aerutamine1101183
JALGPALL197019716928Tegutsemiskohad
    - jalgpall197019716928
JALGRATTASPORT42240375Tegutsemiskohad
    - maanteesõit42240375
    - maastikusõit40040355
S?UDMINE380382414Tegutsemiskohad
TENNIS680682543Tegutsemiskohad

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 10.01.2024
NimiTreenerikutse või spordiala
Olena Kapinos
OL1
E 16:00-17:30
T 15:00-17:15
K 16:00-17:30
N 16:00-17:30
R 15:30-17:00
L 10:00-12:15

OL2
E 17:30-19:00
T 17:15-18:45
K 17:30-19:00
N 17:30-19:00
R 17:00-18:30
Treener: spetsialiseerumine aerutamine (tase 5)
Aleksei Galkin
Galkin 1
E 17:30-19:00
T 17:30-19:00
N 17:30-19:00

Galkin 3
N 14:00-15:30
R 17:00-18:30

Galkin 2
E 19:00-20:30
T 19:00-20:30
N 19:00-20:30
L 11:00-12:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 6)
Kaido Juurik
Ratas 1
E 17:45-20:00
T 17:00-19:15
N 17:00-19:15
R 17:45-19:15
L 11:00-13:15

Ratas 2
E 15:30-17:45
T 15:30-17:00
N 15:30-17:00
R 15:30-17:45
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgrattasport (tase 6)
Silver Schultz
S1
E 12:15-14:30
K 11:00-14:00
N 12:15-16:00
R 12:15-14:30
L 11:00-14:45
P 11:00-14:00
Treener: spetsialiseerumine jalgrattasport (tase 5)
Tatjana Jaanson
TJ
E 16:30-18:00
T 16:30-18:00
K 16:30-18:00
N 16:30-18:00
R 17:00-18:30
L 09:00-10:30
Meistertreener: spetsialiseerumine sõudmine (tase 7)
Roman Lutoškin
Lutoškin 1
E 15:30-17:00
T 15:00-16:30
K 15:00-16:30
N 15:00-16:30
R 15:00-16:30

Lutoškin M
E 17:30-19:00
T 16:30-18:45
K 16:30-18:00
N 16:30-18:00
R 16:30-18:00
P 10:00-12:15
Vanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine (tase 6)
Siim Schvede
SSC
E 16:00-17:30
T 18:30-20:00
K 17:45-19:15
N 16:00-17:30
R 16:00-17:30
L 10:00-11:30
Treener: spetsialiseerumine sõudmine (tase 5)
Artjom JurjevAbitreener: spetsialiseerumine tennis (tase 3)
Kenneth KoortAbitreener: spetsialiseerumine tennis (tase 3)
Roland Kvelstein
ÕT-1
T 15:00-16:30
N 15:00-16:30
R 15:00-16:30
L 10:00-11:30

ÕT-2
T 16:30-18:00
N 16:30-18:00
R 16:30-18:00
L 11:30-13:00

ÕT-3
T 18:00-19:30
N 18:00-19:30
R 18:00-19:30
L 18:00-19:30
Meistertreener: spetsialiseerumine tennis (tase 7)
Sten RanneAbitreener: spetsialiseerumine tennis (tase 3)
Mait KünnapTennis
© 2024. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee