SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall163
Võrkpall117
Korvpall116
Võimlemine110
Kergejõustik103

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine23083
Jalgpall22982
Kulturism ja fitness21656
Ujumine16386
Korvpall8903

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Pärnu Spordiselts Kalev

Andmed seisuga: 01.12.2022



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80083879
Registreeritud:19.04.1999
Asutatud:01.01.1991
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Pärnumaa, Pärnu
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Pärnu Spordiselts Kalev Spordikool

2. Kontaktandmed
Aadress:Ringi tn 14a, Pärnu linn, Pärnu linn, Pärnu maakond
Telefon:+372 56461431
E-post:skparnukalev@gmail.com

3. Liikmelisus spordis
Eesti Aerutamisföderatsioon
Eesti Jalgpalli Liit
Eesti Jalgratturite Liit
MTÜ Eesti Spordiselts Kalev
Pärnu Jalgpalliklubide Liit
Pärnu Spordiliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 01.12.2022
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
AERUTAMINE21120147Tegutsemiskohad
    - aerutamine21120147
JALGPALL201020118516Tegutsemiskohad
    - jalgpall201020118516
JALGRATTASPORT51051447Tegutsemiskohad
    - maanteesõit51051447
SÕUDMINE18117108Tegutsemiskohad
TENNIS230231310Tegutsemiskohad

5. Treenerid Andmed seisuga 01.12.2022
NimiTreenerikutse või spordiala
Aleksei Galkin
Galkin 1
E 17:30-19:00
T 17:30-19:00
N 17:30-19:00

Galkin 3
N 14:00-15:30
R 17:00-18:30

Galkin 2
E 19:00-20:30
T 19:00-20:30
N 19:00-20:30
L 11:00-12:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Kaido Juurik
Ratas 1
E 17:30-19:45
T 16:15-17:00
N 16:30-19:30
R 17:15-18:45
L 11:00-14:00

Ratas 2
E 15:00-17:15
T 17:15-18:45
N 15:00-16:30
R 15:00-17:15
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgrattasport (EKR 6)
Silver Schultz
S1
E 17:30-19:45
T 16:15-17:00
K 16:30-19:30
R 17:15-18:45
L 11:00-14:00

S2
E 15:00-17:15
T 17:15-18:45
N 15:00-16:30
R 15:00-17:15
Treener: spetsialiseerumine jalgrattasport (EKR 5)
Roman Lutoškin
Lutoškin 1
E 15:30-17:00
T 15:00-16:30
K 15:00-16:30
N 15:00-16:30
R 15:00-16:30

Lutoškin M
E 17:30-19:00
T 16:30-18:45
K 16:30-18:00
N 16:30-18:00
R 16:30-18:00
P 10:00-12:15
Vanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine (EKR 6)
Artjom JurjevAbitreener: spetsialiseerumine tennis (EKR 3)
Kenneth KoortAbitreener: spetsialiseerumine tennis (EKR 3)
Roland Kvelstein
ÕT-1
T 15:00-17:15
K 18:30-20:45
N 15:00-17:15
R 15:00-17:15

ÕT-2
E 15:30-17:00
T 17:15-19:30
N 17:15-19:30
R 17:15-19:30
L 10:00-11:30
Meistertreener: spetsialiseerumine tennis (EKR 7)
Mait KünnapNooremtreener: spetsialiseerumine tennis (EKR 4)
Sten RanneAbitreener: spetsialiseerumine tennis (EKR 3)
© 2022. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee