SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall164
Võrkpall124
Korvpall118
Võimlemine117
Kergejõustik109

SpordialaHarrastajaid
Kulturism ja fitness39121
Võimlemine28314
Jalgpall24566
Ujumine17700
Korvpall8788

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  MTÜ Harju Jalgpallikool

Andmed seisuga: 09.02.2024



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80296316
Registreeritud:07.10.2009
Asutatud:27.08.2009
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Saue
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Tegutseb spordikoolina:Harju Jalgpallikool

2. Kontaktandmed
Aadress:Veskitammi tn 22, Laagri alevik, Saue vald, Harju maakond
Telefon:+372 56907970
E-post:info@harjujk.ee
Veebileht:http://www.harjujk.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Jalgpalli Liit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 09.02.2024
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
JALGPALL35035350Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Jüri Spordihoone,
Laagri spordihoone staadion ja palliväljakud,
Laagri spordihoone võimla,
Kindluse spordihoone pneumohall,
Pangapealse Lasteaed,
Kotka lasteaed,
Jüri Spordihoone staadion ja palliväljakud,
Laulasmaa lasteaed,
Tallinna Pääsküla Kooli spordisaalid,
Vaida Spordihoone staadion,
Peetri Spordihoone staadion ja korvpalliväljak,
Saue Spordihoone,
Kiili Lasteaed,
Aruküla staadion ja spordiväljakud,
Peetri Spordihoone spordisaal,
Rannamõisa Lasteaed,
Harku Lasteaed,
Veskitammi Lasteaed,
Laagri Lasteaed,
Veskimöldre Lasteaed,
Nõlvaku Lasteaed,
Nõlvaku Lasteaia Tuleviku filiaal,
Aruküla spordihoone,
Tallinna Lasteaed Rabarüblik,
Tallinna Rännaku Lasteaed,
Tallinna Lauliku Lasteaed,
Tallinna Lasteaed Sinilind,
Tallinna Rõõmupesa Lasteaed,
Tallinna Lepistiku lasteaed,
Tallinna Lepatriinu Lasteaed,
Tallinna Kadaka Lasteaed,
Pääsusilma Lasteaed,
Lasteaed Karikakar,
Tallinna Lasteaed Kullatera,
Tallinna Päikesejänku lasteaed,
Tallinna Kristiine Lasteaed,
Lasteaed Rukkilill,
Assaku Lasteaed,
Õie Lasteaed,
Taaramäe Lasteaed,
Aruküla Lasteaed Rukkilill,
Laagri Kooli Möldre maja staadion,
Laagri Kooli Möldre maja võimla ja peeglisaal,
Kiili Spordihall,
Männimudila lasteaed,
Harkujärve lasteaed
    - jalgpall35035350

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 09.02.2024
NimiTreenerikutse või spordiala
Victor Manuel Gomes Da Silva
Harju JK Esindus
E 15:30-17:00
T 15:30-17:00
K 15:30-17:00
N 15:30-17:00
R 15:30-17:00
L 11:00-12:30

Harju JK U21
E 17:00-18:30
T 17:00-18:30
K 17:00-18:30
N 17:00-18:30
R 17:00-18:30
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Helena Kallastu
Harju JK Tüdrukud 2013-16
E 17:00-18:30
N 17:00-18:30

Harju JK Tüdrukud
E 18:30-20:00
K 17:00-18:30
N 18:30-20:00
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Kalmar LiivTreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Erik Listmann
Harju JK U21
E 17:00-18:30
T 17:00-18:30
K 17:00-18:30
N 17:00-18:30
R 17:00-18:30
L 11:00-12:30

Harju JK 11/12
E 18:30-20:00
T 18:30-20:00
K 18:30-20:00
R 18:30-20:00
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Margus Martsep
Rae 2012
E 17:30-18:45
T 18:30-20:00
R 19:00-20:30
L 10:00-11:30

Aruküla 2011-2016
T 13:30-15:00
N 13:30-15:00

Kiili 2013-2016
K 16:30-17:30
R 15:00-16:00
L 11:30-13:00

Kiili Tüdrukud
K 17:30-19:00
R 16:00-17:30

Peetri 2014-2017
E 19:00-20:30
N 19:00-20:30
R 18:00-19:00
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Andre MoppelAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 3)
Indrek Nuuma
Harju JK 11/12
E 18:30-20:00
T 18:30-20:00
K 18:30-20:00
R 18:30-20:00

Harju JK U21
E 17:00-18:30
T 17:00-18:30
K 17:00-18:30
N 17:00-18:30
R 17:00-18:30
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Lauri Nuuma
Harju JK Esindus
E 15:30-17:00
T 15:30-17:00
K 15:30-17:00
N 15:30-17:00
R 15:30-17:00
L 11:00-12:30

Harju JK U21
E 17:00-18:30
T 17:00-18:30
K 17:00-18:30
N 17:00-18:30
R 17:00-18:30
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Siim NuumaAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 3)
Aivo Menken PartsAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 3)
René PiiriselgNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 4)
Erik ReinumägiNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 4)
Carolin KohavaJalgpall
Taavi LauritsJalgpall
Mark MeemaJalgpall
Jevgeni SamoilovJalgpall
Urmet StepanovJalgpall
Georg Markus TammverkJalgpall
Kevin TiitsoJalgpall
Sten-Marten VahiJalgpall
© 2024. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee