SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall178
Korvpall127
Võrkpall124
Võimlemine116
Kergejõustik112

SpordialaHarrastajaid
Jalgpall22995
Kulturism ja fitness21689
Võimlemine21104
Ujumine16505
Korvpall9078

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  MTÜ Harju Jalgpallikool

Andmed seisuga: 25.01.2022



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80296316
Registreeritud:07.10.2009
Asutatud:27.08.2009
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Saue
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Tegutseb spordikoolina:Harju Jalgpallikool

2. Kontaktandmed
Aadress:Veskitammi tn 22, Laagri alevik, Saue vald, Harju maakond
Telefon:+372 56907970
E-post:info@harjujk.ee
Veebileht:http://www.harjujk.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Jalgpalli Liit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 25.01.2022
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
JALGPALL55055550Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Jüri Spordihoone,
Laagri spordihoone staadion ja palliväljakud,
Laagri spordihoone võimla,
Kindluse spordihoone pneumohall,
Pangapealse Lasteaed,
Jüri Spordihoone staadion ja palliväljakud,
Laulasmaa lasteaed,
Tallinna Pääsküla Kooli spordisaalid,
Peetri Spordihoone staadion ja korvpalliväljak,
Saue Spordihoone,
Kiili Lasteaed,
Aruküla staadion ja spordiväljakud,
Peetri Spordihoone spordisaal,
Rannamõisa Lasteaed,
Harku Lasteaed,
Veskitammi Lasteaed,
Laagri Lasteaed,
Veskimöldre Lasteaed,
Nõlvaku Lasteaed,
Nõlvaku Lasteaia Tuleviku filiaal,
Tallinna Lasteaed Kaseke,
Aruküla spordihoone,
Tallinna Lasteaed Rabarüblik,
Rännaku lasteaed,
Tallinna Lauliku Lasteaed,
Lasteaed Nõmmekannike,
Tallinna Lasteaed Sinilind,
Rõõmupesa Lasteaed,
Tallinna Lepistiku lasteaed,
Tallinna Lepatriinu Lasteaed,
Tallinna Kadaka Lasteaed,
Pääsusilma Lasteaed,
Lasteaed Karikakar,
Tallinna Lasteaed Kullatera,
Tallinna Päikesejänku lasteaed,
Tallinna Kristiine Lasteaed,
Lasteaed Rukkilill,
Assaku Lasteaed,
Õie Lasteaed,
Taaramäe Lasteaed,
Aruküla Lasteaed Rukkilill,
Laagri Kooli Möldre maja staadion,
Laagri Kooli Möldre maja spordisaal ja liikumisruum,
Kaseke lasteaed Külvi tn maja,
Kiili Spordihall,
Männimudila lasteaed
    - jalgpall55055550

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 25.01.2022
NimiTreenerikutse või spordiala
Victor Manuel Gomes Da Silva
Harju JK 2007/08
E 17:00-18:30
K 17:00-18:30
N 17:00-18:30
R 17:00-18:30

Harju JK Duubel/Esindus
E 18:30-20:00
T 18:30-20:00
K 18:30-20:00
N 18:30-20:00
R 18:30-20:00

Harju JK III
E 20:15-21:45
K 20:15-21:45
N 20:15-21:45
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Andre JärvaAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 3)
Helena Kallastu
Harju JK Tüdrukud
E 16:00-17:30
T 15:00-16:30
N 16:00-17:30

Harju JK 2011/12
E 18:45-20:15
K 18:45-20:15
R 18:45-20:15
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Kalmar Liiv
Harju JK Duubel/Esindus
E 18:30-20:00
T 18:30-20:00
K 18:30-20:00
N 18:30-20:00
R 18:30-20:00

Harju JK 2007/08
E 17:00-18:30
K 17:00-18:30
N 17:00-18:30
R 17:00-18:30
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Erik ListmannNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 4)
Margus Martsep
Harju JK Kiili 2010-12
E 19:00-20:00
K 16:30-17:30
R 15:30-16:30

Harju JK Aruküla
T 13:30-15:00
N 13:30-15:00

Harju JK Jüri 2010/12
T 18:15-19:45
N 17:30-19:00
R 17:30-19:00

Harju JK Jüri 2013-16
K 19:00-20:30
N 19:15-20:45
R 19:00-20:30

Harju JK Kiili 2013-15
K 15:00-16:00
R 14:00-15:00
P 18:30-19:30
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Aivo Menken PartsAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 3)
Andre MoppelAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 3)
Lauri Nuuma
Harju JK 2009/10
E 17:00-18:30
T 17:00-18:30
K 17:00-18:30
R 17:00-18:30

Harju JK Duubel/Esindus
E 18:30-20:00
T 18:30-20:00
K 18:30-20:00
N 18:30-20:00
R 18:30-20:00

Harju JK III
E 20:15-21:45
K 20:15-21:45
N 20:15-21:45
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Siim NuumaAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 3)
René PiiriselgNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 4)
Erik ReinumägiNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 4)
Urmo TimuskNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 4)
Indrek NuumaJalgpall
Sten-Marten VahiJalgpall
© 2022. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee