SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall164
Võrkpall124
Korvpall118
Võimlemine117
Kergejõustik109

SpordialaHarrastajaid
Kulturism ja fitness39121
Võimlemine28314
Jalgpall24566
Ujumine17700
Korvpall8788

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Tallinna Jalgpallikool Legion

Andmed seisuga: 05.01.2024



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80428999
Registreeritud:05.12.2017
Asutatud:01.12.2017
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Ei
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Tegutseb spordikoolina:Tallinna Jalgpallikool LEGION

2. Kontaktandmed
Aadress:Wismari tn 15a, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Telefon:+372 5681 4180
E-post:info@legion.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Jalgpalli Liit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 05.01.2024
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
JALGPALL437043742017Tegutsemiskohad
    - jalgpall437043742017

5. Treenerid Andmed seisuga 05.01.2024
NimiTreenerikutse või spordiala
Gleb Artjuhhov
GLEB ARTJUHOV 2010 - 2012
E 18:30-20:00
R 18:30-20:00
P 10:00-11:00

GLEB ARTJUHOV 2011 - 2012
T 16:30-18:00
R 16:30-18:00
L 10:00-11:30

GLEB ARTJUHOV 2007
T 18:30-20:00
K 20:00-21:30
L 11:30-13:00
P 13:45-15:15

GLEB ARTJUHOV 2013 - 2014
N 18:30-20:00
L 14:00-15:30
P 11:30-13:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 6)
Mikhail Artyukhov
ARTYUKHOV - I
E 15:00-16:30
K 15:30-17:00
R 15:30-17:00
P 16:30-18:00

ARTYUKHOV - II
E 19:30-21:00
K 19:30-21:00
R 19:30-21:00
P 18:30-20:00

ARTYUKHOV 2014 - 2015
N 16:00-17:30
L 14:30-16:00
P 14:30-16:00

ARTYUKHOV - III
T 19:30-21:00
N 19:30-21:00
L 12:00-13:30
P 12:00-13:30
Meistertreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 7)
Igor Garmatyuk
GARMATYUK 2012 - 2013-I
E 17:00-18:30
K 17:00-18:30
R 17:00-18:30

GARMATYUK 2012 - 2013-II
T 17:30-19:00
L 14:00-15:30
P 13:30-15:00

GARMATYUK 2014 - 2015
N 18:00-19:30
L 15:30-17:00
P 12:00-13:30

GARMATYUK 2015 - 2016
N 19:30-21:00
L 12:00-13:30
P 10:30-12:00
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Radina-Diana Neifert
NEIFERT 2016
K 18:00-19:30
L 11:30-13:00
P 14:00-15:30

NEIFERT 2013 - 2015
R 18:30-20:00
L 13:30-15:00
P 11:00-12:30
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Viktor Passikuta
PASSIKUTA 2014 - 2015
E 17:00-18:30
N 17:00-18:30
L 13:45-15:15

PASSIKUTA 2016
T 17:00-18:30
R 17:00-18:30
P 13:30-15:00

PASSIKUTA 2012 - 2014
K 19:30-21:00
L 12:00-13:45
P 11:30-13:15
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 6)
Vladimir Tšistjakov
TŠISTJAKOV 2012 - 2013
T 17:00-18:30
N 17:00-18:30
P 16:00-17:30

TŠISTJAKOV 2010 - 2011
T 18:30-20:00
K 18:30-20:00
L 11:00-13:00
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
© 2024. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee