SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall224
Võimlemine187
Korvpall176
Võrkpall159
Kergejõustik147

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine30135
Kulturism ja fitness22476
Jalgpall21309
Ujumine15960
Korvpall8929

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Jalgpalliklubi Fc Alliance/fc Järve MTÜ

Andmed seisuga: 25.01.2021



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80016009
Registreeritud:28.10.1997
Asutatud:28.10.1997
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Ei
Registrijärgne maakond, KOV:Ida-Virumaa, Kohtla-Järve
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine

2. Kontaktandmed
Aadress:Ahtme mnt 61, Ahtme linnaosa, Kohtla-Järve linn, Ida-Viru maakond
Telefon:+372 56658809
E-post:andrei@fcjarve.ee
Veebileht:http://www.fcjarve.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Jalgpalli Liit
Ida-Virumaa Spordiliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 25.01.2021
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
JALGPALL2404020018060Tegutsemiskohad
    - jalgpall2404020018060

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 25.01.2021
NimiTreenerikutse või spordiala
Timur AbubovAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 3)
Valeri DmitrijevNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 4)
Tetiana HozdykTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Mikhail KharitanovichAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 3)
Andrei Migalenja
Järve U-17 T
N 17:00-19:00
R 17:00-19:00
L 09:30-12:00
P 09:30-12:00

Järve Naised
N 19:00-21:00
R 19:00-21:00
L 12:00-14:30
P 12:00-14:30
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Emin NarinjanNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 4)
Radina-Diana Neifert
JÄRVE-RADINA Tallinn
E 19:00-21:00
K 19:00-21:00
L 13:00-15:00
P 13:00-15:00

JÄRVE- Naised U15-17 Radina
N 19:00-21:00
R 19:00-21:00
L 10:00-13:00
P 10:00-13:00
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Igor TomaševskiNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 4)
Andrei Škaleta
Järve-U21
T 17:30-19:00
K 17:30-19:00
N 17:30-19:00
R 17:30-19:00
L 10:00-11:30
P 10:00-11:30

Järve 1
T 19:00-20:30
K 19:00-20:30
N 19:00-20:30
R 19:00-20:30
L 12:00-13:30
P 12:00-13:30
Meistertreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 7)
Erik ŠteinbergVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Valery Ivanov
Järve 2009
T 17:30-19:00
K 17:30-19:00
N 17:30-19:00
R 17:30-19:00
L 10:30-12:00
P 10:30-12:00

Järve U-17
T 19:00-20:30
K 19:00-20:30
N 19:00-20:30
R 19:00-20:30
L 12:00-13:30
P 12:00-13:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Mikhail AnurevJalgpall
Aleksei BerdiuginJalgpall
Viktor FjodorovJalgpall
Kristina GvozdevaJalgpall
Jekaterina JermatšenkoJalgpall
Oleg TereštšenkoJalgpall
Nikolai UssovJalgpall
Pavel ZakutailoJalgpall
© 2021. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee