SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall182
Korvpall154
Võrkpall152
Võimlemine139
Kergejõustik137

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine26273
Jalgpall21944
Kulturism ja fitness20584
Ujumine17419
Korvpall9097

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Jalgpalliklubi FCF Jalgpallikool

Andmed seisuga: 18.11.2019



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80059220
Registreeritud:24.11.1998
Asutatud:24.11.1998
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Ei
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Tegutseb spordikoolina:FCF Jalgpallikool

2. Kontaktandmed
Aadress:Jalgpalli tn 21, Kesklinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Telefon:+372 6279940
E-post:fcflora@fcflora.ee
Veebileht:http://www.fcflora.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Jalgpalli Liit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 18.11.2019
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
JALGPALL831083174487Tegutsemiskohad
    - jalgpall831083174487

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 18.11.2019
NimiTreenerikutse või spordiala
Priit Adamson
2013 A
E 18:00-19:30
K 18:00-19:30

2007 II
T 16:00-17:30
K 16:30-18:00
N 16:00-17:30
R 16:30-18:00

2004 II
T 18:00-19:30
N 18:00-19:30
R 18:00-19:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Markus ArakAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 3)
Gleb Artjuhhov
GLEB ARTJUHOV 2005-2006
T 16:00-17:30
N 16:00-17:30
P 11:30-13:00

GLEB ARTJUHOV 2009-2010
T 18:00-19:00
N 18:00-19:30
L 09:30-11:00

GLEB ARTJUHOV 2009-2010 II
K 18:30-20:00
R 19:00-20:30
L 11:45-12:45

GLEB ARTJUHOV 2007-2008
R 17:00-18:30
L 13:15-14:45
P 13:15-14:45
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Mikhail Artyukhov
ARTYUKHOV T 2000-2004
T 18:30-20:00
R 16:30-18:00
L 16:00-17:30
P 16:00-17:30

ARTYUKHOV 2003
E 18:00-19:30
K 18:00-19:30
R 18:00-19:30
P 12:00-13:30

ARTYUKHOV 2002
T 16:45-18:15
R 20:00-21:30
L 14:00-15:30
P 14:00-15:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Alo DupikovTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Igor Garmatyuk
GARMATYUK 2004-2005
E 16:30-18:00
K 16:30-18:00
R 16:30-18:00
P 16:00-17:30

GARMATYUK 2008-2010
E 18:30-20:00
R 19:00-20:00
P 11:00-12:30

GARMATYUK 2005-2007
T 16:00-17:30
N 16:00-17:30
L 14:00-15:30

GARMATYUK 2012
T 18:00-19:00
N 18:00-19:30
L 12:30-14:00
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Silja Goroško
Tüdrukud U12
T 16:30-18:00
K 16:30-18:00
R 16:00-17:30
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Toomas Hurt
2007 rohevalged
E 16:15-17:45
N 19:40-21:10
R 15:00-16:30

2007 I B
E 18:00-19:30
T 18:00-19:30
K 18:00-19:30
N 18:00-19:30

2008 mustad
T 15:00-16:30
K 16:15-17:45
R 16:30-18:00
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Tarmo Erik HuttunenAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 3)
Ants JaaksonAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 3)
Jürmo JürgenNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 4)
Oskar Mihkel KalpusAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 3)
Kuido KarlsonNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 4)
Marko Kõiv
2007 rohelised
E 16:30-18:00
T 16:30-18:00
N 16:30-18:00

2011 rohevalged
E 18:15-19:45
N 18:00-19:30
R 18:00-19:30

2010 rohemustad
T 18:15-19:45
K 16:45-18:15
R 16:30-18:00
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Andres Koogas
2009 rohelised A
E 16:30-18:00
T 16:30-18:00
N 16:30-18:00

2007 I A
E 18:00-19:30
T 18:00-19:30
K 18:00-19:30
N 18:00-19:30
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Ats Kutter
FC Flora U21 B
E 16:30-18:00
T 16:30-18:00
K 16:30-18:00
N 16:30-18:00
R 16:30-18:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Marko Kuusik
2008 rohevalged
E 18:00-19:30
K 16:30-18:00
N 16:30-18:00

2006 III
E 19:30-21:00
K 18:00-19:30
N 18:00-19:30
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Sander LahtTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Aleks LebenNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 4)
Katrin LooNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 4)
Kaupo Margusonov
2009 rohevalged
E 16:30-18:00
K 16:30-18:00
R 16:30-18:00

2005 I
E 18:00-19:30
T 18:00-19:30
N 18:00-19:30
R 18:00-19:30
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Ilja MonakovTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Aleksei Naariste
2009 mustad
E 16:30-18:00
T 16:30-18:00
N 16:30-18:00

2010 mustad
T 18:00-19:30
K 18:00-19:30
N 18:00-19:30
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Viktor Passikuta
PASSIKUTA II 2006-2007
E 16:30-18:00
N 16:30-18:00
L 14:30-16:00
P 14:30-16:00

PASSIKUTA I 2006-2007
T 16:00-17:30
L 11:00-12:30
P 11:00-12:30

PASSIKUTA 2001-2002
E 18:30-20:00
N 18:30-20:00
R 18:30-20:00
P 12:30-14:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Norman PõderNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 4)
Urmas RajaverVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Kelly Rosen
Tüdrukud U17
E 18:00-19:30
K 18:00-19:30
R 18:00-19:30

Tüdrukud U14
T 18:00-19:30
K 16:15-17:45
R 16:15-17:45
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Bert Rotberg
2009 rohelised B
E 16:30-18:00
T 16:30-18:00
N 16:30-18:00

2013 B
E 18:15-19:45
K 18:15-19:45

2011 valged
T 18:15-19:45
N 18:15-19:45
R 16:30-18:00
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Mario SergoNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 4)
Andrei Shapovalov
SHAPOVALOV LASN 2
E 17:30-19:00
L 09:30-11:00
P 09:30-11:00

SHAPOVALOV LASN 1
T 16:00-17:30
N 16:00-17:30
P 11:00-12:30

SHAPOVALOV LASN 4
K 19:00-20:30
R 18:00-19:30
P 13:00-14:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Egon Tintse
2010 valged
E 16:30-18:00
K 16:30-18:00
N 16:30-18:00

2012 valged
E 18:00-19:30
K 18:00-19:30
N 18:00-19:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Taavi Trasberg
2011 rohelised
E 16:30-18:00
T 16:30-18:00
N 18:00-19:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Rauno TutkVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Vladimir Tšistjakov
TŠISTJAKOV 2006-2008
E 16:15-17:45
K 16:15-17:45
R 16:15-17:45

TŠIST 2007 - 2009
E 18:15-19:45
K 18:15-19:45
R 18:15-19:15

TŠISTJAKOV 2010 - 2011
T 17:00-18:30
N 17:00-18:30
L 13:00-14:00

TŠISTJAKOV KADAKA
R 14:15-15:45
L 10:00-11:30
P 10:00-11:30
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Dmitri Ustritski
2006 I
E 16:30-18:00
T 16:30-18:00
N 16:30-18:00
R 16:30-18:00

2004 I
E 18:00-19:30
T 18:00-19:30
N 18:00-19:30
R 18:00-19:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Ivan ZahharovAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 3)
Rauno AllikuJalgpall
Karl-Sander EensooJalgpall
Jako KaristeJalgpall
Kevin KrünvaldJalgpall
Kristen LapaJalgpall
Mari Liis LillemäeJalgpall
Axel Mart SeppJalgpall
Egon-Eret RinaldoJalgpall
Getriin StriginJalgpall
© 2020. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee