SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall164
Võrkpall124
Korvpall118
Võimlemine117
Kergejõustik109

SpordialaHarrastajaid
Kulturism ja fitness39121
Võimlemine28314
Jalgpall24566
Ujumine17700
Korvpall8788

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Jalgpalliklubi FCF Jalgpallikool

Andmed seisuga: 04.03.2024



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80059220
Registreeritud:24.11.1998
Asutatud:24.11.1998
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Ei
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Tegutseb spordikoolina:FCF Jalgpallikool

2. Kontaktandmed
Aadress:Jalgpalli tn 21, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Telefon:+372 6279940
E-post:fcflora@fcflora.ee
Veebileht:http://www.fcflora.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Jalgpalli Liit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 04.03.2024
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
JALGPALL872287079280Tegutsemiskohad
    - jalgpall872287079280

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 04.03.2024
NimiTreenerikutse või spordiala
Priit Adamson
2016
E 18:00-19:30
K 18:00-19:30
R 16:30-18:00

2018
T 18:00-19:30
N 18:00-19:30

2012 V
T 16:00-18:00
N 16:00-18:00
R 14:30-16:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 6)
Nikita BalanenkovAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 3)
Karl-Sander Eensoo
2010 A
E 19:00-21:15
T 16:00-18:15
K 17:30-18:30
N 16:00-18:15
R 16:00-18:15
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Silja Goroško-LukjanovVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 6)
Artur HolodovAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 3)
Tarmo Erik Huttunen
2013
E 16:00-18:00
T 17:30-19:30
N 16:00-18:00
R 16:00-18:00
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Jürmo Jürgen
2009 B
E 16:00-18:00
T 16:00-18:00
K 17:30-18:30
N 16:00-18:00
R 16:00-18:00

2008
E 18:00-20:00
T 18:00-20:00
K 18:30-19:30
N 18:00-20:00
R 18:00-20:00
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Jan-Martin Jäe
2011 RV
E 16:00-18:00
K 16:00-18:00
N 19:00-21:00

2014 V
T 16:00-18:00
K 18:00-20:00
R 16:00-18:00
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Marko Kõiv
2011 B
E 16:00-18:00
T 16:00-18:00
N 16:00-18:00
R 16:00-18:00

2011 V
E 18:15-20:15
K 18:00-20:00
N 18:15-20:15

2010 V
T 18:15-20:15
K 16:00-18:00
R 18:15-20:15
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 6)
Kaspar KubberNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 4)
Martin KukkAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 3)
Alex KupperNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 4)
Marko Kuusik
2017
E 18:00-19:30
K 18:00-19:30

2008 RV
E 19:30-21:00
K 16:30-18:00
N 16:30-18:00

2015 RV
T 15:00-16:15
N 15:00-16:15
R 15:00-16:30
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Artur LõhmusTreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Ljubov MaksimovaNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 4)
Kaupo Margusonov
2009 R
E 16:00-18:00
T 16:00-18:00
N 16:00-18:00
R 16:00-18:00

2014
E 18:00-20:00
T 18:00-20:00
N 18:00-20:00
R 18:00-20:00
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Chris MartinNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 4)
Aleksei Naariste
2010 R
E 17:30-19:45
T 17:30-19:45
N 17:30-19:45
R 16:00-18:15
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Innar Paal
2008 B
E 18:00-20:00
T 18:00-20:00
K 18:30-19:30
N 18:00-20:00
R 18:00-20:00

2011
E 16:00-18:00
T 16:00-18:00
N 16:00-18:00
R 16:00-18:00
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Mati Pari
2010 B
E 19:00-21:15
T 16:00-18:15
K 17:30-18:30
N 16:00-18:15
R 16:00-18:15
Meistertreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 7)
Simona PõlismäeAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 3)
Tanel PruuliAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 3)
Jaan Punga
2016 RV
T 18:00-19:30
N 18:00-19:30
R 16:30-18:00

2014 R
E 18:00-20:00
K 18:00-20:00
N 16:30-18:00
R 18:00-20:00
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Alex SalongAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 3)
Mario SergoAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 3)
Egon Tintse
TU13
E 18:00-20:00
T 16:00-18:00
N 18:00-20:00

2015
E 16:30-18:00
K 16:30-18:00
N 16:30-18:00
R 18:00-19:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 6)
Taavi Trasberg
2010 RV
T 18:00-19:30
N 18:00-19:30
R 18:00-19:30

2013 R
E 18:00-20:00
K 16:00-18:00
R 14:30-16:30

2011 R
E 16:00-18:00
T 16:00-18:00
N 16:00-18:00
R 16:30-18:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 6)
Dmitri Ustritski
2009
E 16:00-18:00
T 16:00-18:00
K 17:30-18:30
N 16:00-18:00
R 16:30-18:00

2012 R
E 18:00-19:30
T 18:00-19:30
N 18:00-19:30
R 15:00-16:15
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 6)
Karl ValgeNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 4)
Märt VassiljevAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 3)
Anastasija Zabello
TU16
T 17:45-19:45
K 17:45-19:45
R 17:45-19:45
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Ivan Zahharov
2014 B
E 18:00-19:30
T 18:00-19:30
N 18:00-19:30

2008 R
E 19:30-21:00
T 19:30-21:00
N 19:30-21:00
R 18:00-19:30

2012
E 16:00-18:00
T 16:00-18:00
N 16:00-18:00
R 16:00-18:00
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Oskar HendriksonJalgpall
German LariJalgpall
Andre MerileppJalgpall
Joosep PiirisildJalgpall
Moorits VeeringJalgpall
© 2024. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee