SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall178
Korvpall127
Võrkpall124
Võimlemine116
Kergejõustik112

SpordialaHarrastajaid
Jalgpall22995
Kulturism ja fitness21689
Võimlemine21104
Ujumine16505
Korvpall9078

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Jalgpalliklubi FCF

Andmed seisuga: 20.01.2022



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80052376
Registreeritud:15.10.1998
Asutatud:10.03.1990
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Ei
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine

2. Kontaktandmed
Aadress:Jalgpalli tn 21, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Telefon:+372 6279940
E-post:fcflora@fcflora.ee
Veebileht:http://www.fcflora.ee/

3. Liikmelisus spordis
Eesti Jalgpalli Liit
Tallinna Spordiliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 20.01.2022
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
JALGPALL9146454348Tegutsemiskohad
    - jalgpall9146454348

5. Treenerid Andmed seisuga 20.01.2022
NimiTreenerikutse või spordiala
Silver Grauberg
FC Flora U21 A
E 18:00-19:30
T 18:00-19:30
K 18:00-19:30
N 18:00-19:30
R 18:00-19:30
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Jürgen Henn
FC Flora A
E 10:30-12:00
T 10:30-12:00
T 15:00-16:30
K 10:30-12:00
N 10:30-12:00
R 10:30-12:00
L 10:30-12:00
P 10:30-12:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Norbert HurtMeistertreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 7)
Joel Indermitte
FC Flora B
E 10:30-12:00
T 10:30-12:00
T 15:00-16:30
K 10:30-12:00
N 10:30-12:00
R 10:30-12:00
L 10:30-12:00
P 10:30-12:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Johan-Kaspar IvaskTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Jürmo Jürgen
U19 B
E 19:30-21:00
T 16:30-18:00
N 16:30-18:00
R 16:30-18:00
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Oskar Mihkel KalpusNooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 4)
Andrus LukjanovVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Aiko OrglaVanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Oskar Pedosk
U19
E 19:30-21:00
T 16:30-18:00
N 16:30-18:00
R 16:30-18:00
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Taavi ViikTreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 5)
Aleksandra Ševoldajeva
FC Flora Naiskond
T 19:30-21:00
K 19:30-21:00
R 18:00-19:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
© 2022. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee