SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall164
Võrkpall124
Korvpall118
Võimlemine117
Kergejõustik109

SpordialaHarrastajaid
Kulturism ja fitness39121
Võimlemine28314
Jalgpall24566
Ujumine17700
Korvpall8788

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Mart Poomi Jalgpallikool

Andmed seisuga: 31.10.2023



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80156182
Registreeritud:19.10.2001
Asutatud:19.10.2001
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Mart Poomi Jalgpallikool

2. Kontaktandmed
Aadress:Võidu tn 16, Nõmme linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Telefon:+372 5212688
E-post:lissel22@gmail.com
Veebileht:http://www.fcnommu.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Jalgpalli Liit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 31.10.2023
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
JALGPALL3182829028038Tegutsemiskohad
    - jalgpall3182829028038Tegutsemiskohad

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 31.10.2023
NimiTreenerikutse või spordiala
Nikita BrõlinTreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Martin Klasen
FC Nõmme United 2008 I
T 17:30-19:00
K 17:30-19:00
N 19:00-20:30
R 19:00-20:30

FC Nõmme United meeskond
E 16:00-17:30
T 19:00-20:30
K 14:30-16:00
N 17:30-19:00
R 14:30-16:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 6)
Raimo Leosk
FC Nõmme United 2012 II
E 16:00-17:30
T 16:00-17:30
K 16:00-17:30
N 15:45-17:15

FC Nõmme United 2014 I
E 17:30-19:00
K 17:30-19:00
R 15:45-17:15

FC Nõmme United 2010 I
T 17:30-19:00
K 19:00-20:30
N 17:30-19:00
R 17:30-19:00
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Eero Maling
FC Nõmme United 2017 I
E 16:00-17:30
K 16:00-17:30

FC Nõmme United 2014 II
E 17:30-19:00
N 17:30-19:00
R 16:00-17:30

FC Nõmme United duubel/U19
T 17:30-19:00
K 17:30-19:00
N 19:00-20:30
R 19:00-20:30
Treener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Robert Matthias MägiAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 3)
Mart Poom
FC Nõmme United 2008 II
E 17:30-19:00
T 16:00-17:30
K 19:00-20:30
R 17:30-19:00

FC Nõmme United Väravavahid
E 16:00-17:30
T 17:30-19:00
N 16:00-17:30
R 16:00-17:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 6)
Randin RandeAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 3)
Kerlin RassadkinAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 3)
Priit Tomingas
FC Nõmme United 2016 I
T 17:30-19:00
K 17:30-19:00
R 16:00-17:30

FC Nõmme United 2018 I
E 17:30-19:00
K 16:00-17:30

FC Nõmme United 2016 II
E 16:00-17:30
T 16:00-17:30
R 17:30-19:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 6)
Ander Ott ValgeAbitreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 3)
Vladimir VassiljevTreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 5)
Atko Väikmeri
FC Nõmme United 2011
E 16:00-17:30
T 17:30-19:00
K 16:00-17:30
N 17:30-19:00

FC Nõmme United 2012 I
E 17:30-19:00
K 17:30-19:00
N 16:00-17:30
R 16:00-17:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (tase 6)
Oliver AniJalgpall
Elhan GasymovJalgpall
Georg Mattias LagusJalgpall
Madis MetsmägiJalgpall
Kenno MuraveiskiJalgpall
Kristjan TammeJalgpall
© 2024. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee