SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall244
Võimlemine199
Korvpall180
Võrkpall167
Kergejõustik157

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine33217
Kulturism ja fitness24488
Jalgpall21652
Ujumine16182
Korvpall9013

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Nõmme Spordiklubi

Andmed seisuga: 06.09.2021



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80140599
Registreeritud:19.01.2001
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Ei
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Nõmme Spordiklubi Spordikool

2. Kontaktandmed
Aadress:Külmallika tn 15b, Nõmme linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Telefon:+372 6718544
E-post:nommespordiklubi@hot.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon
Eesti Lauatenniseliit
Eesti Suusaliit
Tallinna Spordiliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 06.09.2021
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
KERGEJÕUSTIK184018469115Tegutsemiskohad
LAUATENNIS49049427Tegutsemiskohad
SUUSASPORT2150215112103
    - kahevõistlus19019118Tegutsemiskohad
    - murdmaasuusatamine196019610195Tegutsemiskohad
TENNIS750753144Tegutsemiskohad
UJUMINE910915338Tegutsemiskohad

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 06.09.2021
NimiTreenerikutse või spordiala
Hele BerendsenVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Epp MaasikMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 7)
Ingrid ReiljanVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Anu VackermannVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Monica VainolaTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Sirli JaanimägiAbitreener: spetsialiseerumine lauatennis (EKR 3)
Pille PataTreener: spetsialiseerumine lauatennis (EKR 5)
Külli HallikVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 6)
Anti KuulmataVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 6)
Andre MetsTreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 5)
Siiri MetsTreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 5)
Aita PääsukeVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 6)
Juhan LindVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, kahevõistlus ja suusahüpped (EKR 6)
Kersti OrekTreener: spetsialiseerumine tennis (EKR 5)
Hannes RaschinskiTreener: spetsialiseerumine tennis (EKR 5)
Katrin ArruTreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Tõnu MaripuuVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 6)
Alar ReiljanKergejõustik
Andres TrammTennis
Miryam CicettiUjumine
© 2021. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee