SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall181
Korvpall153
Võrkpall152
Kergejõustik137
Võimlemine134

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine26071
Jalgpall21851
Kulturism ja fitness20455
Ujumine17418
Korvpall9064

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Nõmme Spordiklubi

Andmed seisuga: 07.01.2020



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80140599
Registreeritud:19.01.2001
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Ei
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Nõmme Spordiklubi Spordikool

2. Kontaktandmed
Aadress:Külmallika tn 15b, Nõmme linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Telefon:+372 6718546, +372 6718544
E-post:nommespordiklubi@hot.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon
Eesti Lauatenniseliit
Eesti Suusaliit
Tallinna Spordiliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 07.01.2020
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
KERGEJÕUSTIK183018370113Tegutsemiskohad
LASKESUUSATAMINE80835Tegutsemiskohad
LAUATENNIS48048399Tegutsemiskohad
SUUSASPORT219021912297
    - kahevõistlus200201010Tegutsemiskohad
    - murdmaasuusatamine199019911287Tegutsemiskohad
TENNIS810813249Tegutsemiskohad
UJUMINE990995841Tegutsemiskohad

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 07.01.2020
NimiTreenerikutse või spordiala
Hele BerendsenVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Epp MaasikVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Ingrid ReiljanVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Anu VackermannTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Monica VainolaNooremtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 4)
Anti KuulmataTreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine (EKR 5)
Tõnu PääsukeMeistertreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine (EKR 7)
Sirli JaanimägiAbitreener: spetsialiseerumine lauatennis (EKR 3)
Pille PataTreener: spetsialiseerumine lauatennis (EKR 5)
Mairi RammulTreener: spetsialiseerumine lauatennis (EKR 5)
Külli HallikVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 6)
Anti KuulmataVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 6)
Andre MetsTreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 5)
Siiri MetsTreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 5)
Aita PääsukeVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 6)
Daniil SteptšenkoTreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 5)
Juhan LindVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, kahevõistlus ja suusahüpped (EKR 6)
Kersti OrekTreener: spetsialiseerumine tennis (EKR 5)
Hannes RaschinskiTreener: spetsialiseerumine tennis (EKR 5)
Katrin ArruTreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Raili MaripuuAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 3)
Tõnu MaripuuVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 6)
Toomas PuksTennis
Andres TrammTennis
Marin AleksejevaUjumine
© 2020. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee