SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall181
Korvpall158
Võrkpall154
Võimlemine140
Kergejõustik136

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine26273
Jalgpall21797
Kulturism ja fitness20704
Ujumine17433
Korvpall9184

- Spordi harrastamine
- Spordiühendus või -liit
- Muu spordialane tegevus
- Spordikool
- Andmed puuduvad
- Ei tegutse
- Muu organisatsioon
* - 2020.a. andmed esitatud
- selgitus


  Eesti Suusaliit

Andmed seisuga: 31.10.2019



Organisatsiooni liik:Spordialaliit
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80071971
Registreeritud:01.03.1999
Asutatud:28.11.1921
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Aadress:Sõjakooli tn 10, Kristiine linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Telefon:+372 6031516
E-post:info@suusaliit.ee
Veebileht:http://www.suusaliit.ee
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah

Liikmelisus spordis:
Eesti Olümpiakomitee
Eesti Seeniorispordi Ja Spordiveteranide Liit

Juriidilisest isikust liikmeid: (73)
Nimi KOV www Spordialad
A2K spordiklubiPärnuwww
Aegviidu Spordiklubi Anija
Alutaguse Suusaklubi Alutaguse
Ambla Spordiklubi Järvawww
Andsumäe Suusaklubi  *Võru vald
Avinurme suusaklubi Mustvee
Eesti Spordiselts Põhjakotkas Tallinnwww
Eesti Worldloppeti Klubi Tallinnwww
Elva Suusaklubi Elva
Haanja Suusaklubi  Rõugewww
Kelly & Henry Sildaru Suusaklubi Tallinnwww
KF Suusaklubi Rakvere linnwww
Kiviõli SuusaklubiLüganuse
Klubi Tartu Maraton *Tartu linnwww
Kolgaküla Spordiklubi Rada Kuusalu
Lume- Ja Veelauatiim MTÜSaue
MTÜ A.B.G Westliches MittelgebirgeOtepää
MTÜ AlpijärelkasvTartu linn
MTÜ Arigato Spordiklubi  Tallinnwww
MTÜ EST 2018 Tallinnwww
MTÜ EstoloppetKadrinawww
MTÜ Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi Järva
MTÜ Karupesa Team Otepääwww
MTÜ Koidu Suusaklubi  Sauewww
MTÜ Kuningamäe Spordiklubi  *Põltsamaa
MTÜ Lumeakadeemia Tallinnwww
MTÜ Lumekool Harkuwww
MTÜ Lumelauakool  Järvawww
MTÜ Rapla X-Perience TeamRapla
MTÜ SkiSpiritKiili
MTÜ Skisport  Tallinn
MTÜ Spordiklubi Mäesuusakool *Tartu linn
MTÜ Surfhouse TeamTallinnwww
MTÜ Suusahullud  Tartu linnwww
MTÜ Tartu Slalom Tartu valdwww
MTÜ Treeningpartner Tallinnwww
MTÜ Šmigunide Suusaklubi Harku
Mäesuusaklubi Väike-Munamägi Otepää
Nõmme Spordiklubi *Tallinn
Nõmme Suusaklubi Tallinnwww
Otepää Spordiklubi Otepää
Paluküla Klubi Kehtnawww
RK Ebavere Suusaklubi Väike-Maarja
RR SuusaklubiJärvawww
Sakala Suusaklubi Viljandi linnwww
Saue Spordiklubi Saue
Sillamäe Suusaklubi Sillamäe
SPARTA Spordiselts  *Tallinnwww
Spordiklubi Airpark Raewww
Spordiklubi Albe TeamTallinnwww
Spordiklubi CFC  *Tallinnwww
Spordiklubi Exsequor  Tartu linnwww
Spordiklubi Järve Kohtla-Järve
Spordiklubi Nordiko  *Kuusalu
Spordiklubi Rakke Väike-Maarjawww
Spordiklubi Serviti Põlvawww
Spordiklubi Suusavägi Loksawww
Spordiklubi Vargamäe  *Järva
Spordiürituste Korraldamise KlubiTallinnwww
Suusa- Ja Lumelauakool MTÜ Tallinnwww
Suusaklubi "Jõulu" Pärnuwww
Suusaklubi Margus Alutaguse
Suusaklubi Sula Lääne-Nigula
Suusaklubi Telemark Rakvere vald
Tamsalu AO suusaklubi Tapawww
Tartu Suusaklubi Tartu linnwww
Tartu Vallavalitsus / Tartu Valla SpordikoolTartu vald
Vaguli Spordiklubi *Võru vald
Vastseliina Spordiklubi Võru vald
Viljandi Suusaklubi Viljandi linn
Võru Suusaklubi Võru linn
Ülenurme Gümnaasiumi Spordiklubi Kambja
Äkke Suusaklubi  *Narvawww

Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 31.10.2019
NimiTreenerikutse või spordiala
Kerstin KotkasNooremtreener: spetsialiseerumine suusasport, lumelauasport (EKR 4)
Kalju Ojaste
meisterlikkuse aste
E 11:00-13:15
E 17:00-19:15
T 11:00-13:15
T 17:00-18:45
K 14:00-16:15
N 11:00-13:15
N 17:30-18:15
R 14:00-16:15
Meistertreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 7)
Margus Uibo
U23
E 11:00-13:15
E 17:00-18:45
T 11:00-13:15
T 17:00-18:00
K 14:00-16:15
N 11:00-13:15
N 17:00-18:45
R 10:00-12:15
Vanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 6)
Andrus IlvesVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, kahevõistlus ja suusahüpped (EKR 6)
Tambet Pikkor
meisterlikkuse rühm
E 12:00-12:45
E 16:45-19:00
T 10:45-12:30
T 16:45-19:15
K 15:00-16:45
K 19:00-20:15
N 10:45-12:30
N 17:00-18:30
R 14:00-16:15
Vanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, kahevõistlus ja suusahüpped (EKR 6)
Jaan Jürissuusahüpped ja kahevõistlus
Tõnis Sildaruvigursuusatamine
© 2020. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee