SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall182
Korvpall154
Võrkpall152
Kergejõustik137
Võimlemine137

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine26155
Jalgpall21944
Kulturism ja fitness20584
Ujumine17419
Korvpall9097

- Spordi harrastamine
- Spordiühendus või -liit
- Muu spordialane tegevus
- Spordikool
- Andmed puuduvad
- Ei tegutse
- Muu organisatsioon
* - 2020.a. andmed esitatud
- selgitus


  Eesti Suusaliit

Andmed seisuga: 31.10.2019



Organisatsiooni liik:Spordialaliit
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80071971
Registreeritud:01.03.1999
Asutatud:28.11.1921
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Aadress:Sõjakooli tn 10, Kristiine linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Telefon:+372 6031516
E-post:info@suusaliit.ee
Veebileht:http://www.suusaliit.ee
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah

Liikmelisus spordis:
Eesti Olümpiakomitee
Eesti Seeniorispordi Ja Spordiveteranide Liit

Juriidilisest isikust liikmeid: (73)
Nimi KOV www Spordialad
A2K spordiklubiPärnuwww
Aegviidu Spordiklubi Anija
Alutaguse Suusaklubi Alutaguse
Ambla Spordiklubi Järvawww
Andsumäe Suusaklubi Võru vald
Avinurme suusaklubi Mustvee
Eesti Spordiselts Põhjakotkas Tallinnwww
Eesti Worldloppeti Klubi Tallinnwww
Elva Suusaklubi Elva
Haanja Suusaklubi  Rõugewww
Kelly & Henry Sildaru Suusaklubi Tallinnwww
KF Suusaklubi Rakvere linnwww
Kiviõli SuusaklubiLüganuse
Klubi Tartu Maraton *Tartu linnwww
Kolgaküla Spordiklubi Rada Kuusalu
Lume- Ja Veelauatiim MTÜSaue
MTÜ A.B.G Westliches MittelgebirgeOtepää
MTÜ AlpijärelkasvTartu linn
MTÜ Arigato Spordiklubi  Tallinnwww
MTÜ EST 2018 Tallinnwww
MTÜ EstoloppetKadrinawww
MTÜ Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi Järva
MTÜ Karupesa Team Otepääwww
MTÜ Koidu Suusaklubi  Sauewww
MTÜ Kuningamäe Spordiklubi  *Põltsamaa
MTÜ Lumeakadeemia Tallinnwww
MTÜ Lumekool Harkuwww
MTÜ Lumelauakool  Järvawww
MTÜ Rapla X-Perience TeamRapla
MTÜ SkiSpiritKiili
MTÜ Skisport  Tallinn
MTÜ Spordiklubi Mäesuusakool *Tartu linn
MTÜ Surfhouse TeamTallinnwww
MTÜ Suusahullud  Tartu linnwww
MTÜ Tartu Slalom Tartu valdwww
MTÜ Treeningpartner Tallinnwww
MTÜ Šmigunide Suusaklubi Harku
Mäesuusaklubi Väike-Munamägi Otepää
Nõmme Spordiklubi *Tallinn
Nõmme Suusaklubi Tallinnwww
Otepää Spordiklubi Otepää
Paluküla Klubi Kehtnawww
RK Ebavere Suusaklubi Väike-Maarja
RR SuusaklubiJärvawww
Sakala Suusaklubi Viljandi linnwww
Saue Spordiklubi Saue
Sillamäe Suusaklubi Sillamäe
SPARTA Spordiselts  *Tallinnwww
Spordiklubi Airpark Raewww
Spordiklubi Albe TeamTallinnwww
Spordiklubi CFC  *Tallinnwww
Spordiklubi Exsequor  Tartu linnwww
Spordiklubi Järve Kohtla-Järve
Spordiklubi Nordiko Kuusalu
Spordiklubi Rakke Väike-Maarjawww
Spordiklubi Serviti Põlvawww
Spordiklubi Suusavägi Loksawww
Spordiklubi Vargamäe  *Järva
Spordiürituste Korraldamise KlubiTallinnwww
Suusa- Ja Lumelauakool MTÜ Tallinnwww
Suusaklubi "Jõulu" Pärnuwww
Suusaklubi Margus Alutaguse
Suusaklubi Sula Lääne-Nigula
Suusaklubi Telemark Rakvere vald
Tamsalu AO suusaklubi Tapawww
Tartu Suusaklubi Tartu linnwww
Tartu Vallavalitsus / Tartu Valla SpordikoolTartu vald
Vaguli SpordiklubiVõru vald
Vastseliina Spordiklubi Võru vald
Viljandi Suusaklubi Viljandi linn
Võru Suusaklubi Võru linn
Ülenurme Gümnaasiumi Spordiklubi Kambja
Äkke Suusaklubi Narvawww

Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 31.10.2019
NimiTreenerikutse või spordiala
Kerstin KotkasNooremtreener: spetsialiseerumine suusasport, lumelauasport (EKR 4)
Kalju Ojaste
meisterlikkuse aste
E 11:00-13:15
E 17:00-19:15
T 11:00-13:15
T 17:00-18:45
K 14:00-16:15
N 11:00-13:15
N 17:30-18:15
R 14:00-16:15
Meistertreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 7)
Margus Uibo
U23
E 11:00-13:15
E 17:00-18:45
T 11:00-13:15
T 17:00-18:00
K 14:00-16:15
N 11:00-13:15
N 17:00-18:45
R 10:00-12:15
Vanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 6)
Andrus IlvesVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, kahevõistlus ja suusahüpped (EKR 6)
Tambet Pikkor
meisterlikkuse rühm
E 12:00-12:45
E 16:45-19:00
T 10:45-12:30
T 16:45-19:15
K 15:00-16:45
K 19:00-20:15
N 10:45-12:30
N 17:00-18:30
R 14:00-16:15
Vanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, kahevõistlus ja suusahüpped (EKR 6)
Jaan Jürissuusahüpped ja kahevõistlus
Tõnis Sildaruvigursuusatamine
© 2020. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee