SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall166
Võrkpall123
Korvpall121
Võimlemine114
Kergejõustik108

SpordialaHarrastajaid
Jalgpall23053
Võimlemine22917
Kulturism ja fitness21048
Ujumine16546
Korvpall9218

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Audentese Spordiklubi

Andmed seisuga: 21.07.2023



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80132187
Registreeritud:25.08.2000
Asutatud:04.08.2000
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Spordikool Fortuna

2. Kontaktandmed
Aadress:Tondi tn 84/2, Kristiine linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Telefon:+372 6996580
E-post:noortesport@audentes.ee
Veebileht:https://www.audentes.ee/spordiklubi

3. Liikmelisus spordis
Eesti Cheerleadingu Liit
Eesti Judoliit
Eesti Kergejõustikuliit
Eesti Korvpalliliit
Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit
Eesti Moodsa Viievõistluse Liit
Eesti Triatloni Liit
Eesti Ujumisliit
MTÜ Eesti Ju-Jutsu Liit
MTÜ Eesti Tennise Liit
MTÜ Eesti Võimlemisliit
Tallinna Spordiliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 21.07.2023
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
JUDO14311421385Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Audentese Spordikeskuse spordihoone,
Decora keskus,
Mesimummu lasteaed,
Kannikese lasteaed
KERGEJ?USTIK64251591402240Tegutsemiskohad
KORVPALL26013247120140Tegutsemiskohad
    - korvpall26013247120140
KULTURISM JA FITNESS00000Tegutsemiskohad
MOODNE VIIEV?ISTLUS1701789Tegutsemiskohad
ORIENTEERUMINE380382018Tegutsemiskohad
    - orienteerumisjooks380382018
TENNIS790794534Tegutsemiskohad
UJUMINE6240624264360Tegutsemiskohad
V?IMLEMINE211021163148Tegutsemiskohad
    - aeroobika ja rühmatreeningud29729700297
    - akrobaatiline võimlemine211021163148
    - vesiaeroobika10310300103
CHEERLEADING35035035Tegutsemiskohad

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 21.07.2023
NimiTreenerikutse või spordiala
Andre OrgTreener: spetsialiseerumine cheerleading (tase 5)
Katrin HiiepuuAbitreener: spetsialiseerumine fitness (tase 3)
Janika Koch-MäeTreener: spetsialiseerumine fitness ja kulturism (tase 5)
Heidy LjadovNooremtreener: spetsialiseerumine fitness (tase 4)
Dmitri LeppVanemtreener: spetsialiseerumine judo (tase 6)
Künter RothbergVanemtreener: spetsialiseerumine judo (tase 6)
Vladimir StepanjanMeistertreener: spetsialiseerumine judo (tase 7)
Sigrid AndersonTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 5)
Sven AndresooVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 6)
Mikk-Mihkel ArroVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 6)
Leonid BrjuhovVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 6)
Liivi EerikMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 7)
Valter EspeMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 7)
Kaire KaljustoNooremtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 4)
Katri KarindiNooremtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 4)
Ants KiisaMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 7)
Natalia KonkinaTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 5)
Kelly KvarnstromVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 6)
Hennit KüppasVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 6)
Maile MangussonVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 6)
Annette RohunurmTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 5)
Toivo RuutVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 6)
Juhan ToimetMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 7)
Krista ViipsiVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 6)
Heiko VäätMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 7)
Maia DorbekMeistertreener: spetsialiseerumine korvpall (tase 7)
Merilin MetsaluTreener: spetsialiseerumine korvpall (tase 5)
Erik MäeTreener: spetsialiseerumine korvpall (tase 5)
Liana PiirsooTreener: spetsialiseerumine korvpall (tase 5)
Kati RausbergTreener: spetsialiseerumine korvpall (tase 5)
Reet RausbergMeistertreener: spetsialiseerumine korvpall (tase 7)
Tair TennoTreener: spetsialiseerumine korvpall (tase 5)
Sixten TomingasTreener: spetsialiseerumine korvpall (tase 5)
Andra ViirpaluTreener: spetsialiseerumine korvpall (tase 5)
Imre TiidemannTreener: spetsialiseerumine moodne viievõistlus (tase 5)
Piibe TammemäeTreener: spetsialiseerumine orienteerumine (tase 5)
Riina KajariMeistertreener: spetsialiseerumine rühmatreeningud (tase 7)
Janika Koch-MäeTreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud (tase 5)
Jelena LapimaaTreener: spetsialiseerumine tennis (tase 5)
Harri NeppiMeistertreener: spetsialiseerumine tennis (tase 7)
Kersti OrekTreener: spetsialiseerumine tennis (tase 5)
Elin PõiklikTreener: spetsialiseerumine tennis (tase 5)
Kaja AljandVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 6)
Aivi KullaVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 6)
Kalle LiivamägiVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 6)
Sirli LindorgTreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 5)
Siiri PõlluveerEliittreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 8)
Nonna SaranaTreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 5)
Ave-Riin SeppNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 4)
Margit ViilepVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 6)
Tiina MöllMeistertreener: spetsialiseerumine vesiaeroobika (tase 7)
Andre OrgTreener: spetsialiseerumine võimlemine (tase 5)
Stig PajuTreener: spetsialiseerumine võimlemine (tase 5)
Toivo PeegelNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine (tase 4)
Kristiin RaudseppTreener: spetsialiseerumine võimlemine (tase 5)
Viktor SaaronMeistertreener: spetsialiseerumine võimlemine (tase 7)
Gratšik StepanjanTreener: spetsialiseerumine võimlemine (tase 5)
Nadežda TšudakovaAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine (tase 3)
Julia ÕismaaTreener: spetsialiseerumine judo (tase 5)
Aliaksandr PashkevichJudo
Sören JõõrasKergejõustik
Marielle KleemeierKergejõustik
Kristel LäätsKergejõustik
Rauno PehkaKorvpall
Meelis SongeKorvpall
Lenne Allandi-Väliaeroobika ja rühmatreeningud
Kai-Riin Bachmannaeroobika ja rühmatreeningud
Maris Benitaaeroobika ja rühmatreeningud
Laura Herneaeroobika ja rühmatreeningud
Katrin Hiiepuuaeroobika ja rühmatreeningud
Rain Karlsonaeroobika ja rühmatreeningud
Triin Kibaraeroobika ja rühmatreeningud
Pilleriin Raudamaeroobika ja rühmatreeningud
Anu Ruutuaeroobika ja rühmatreeningud
Kaja Tuiskaeroobika ja rühmatreeningud
Julianna Vasilišinaeroobika ja rühmatreeningud
Villem LapimaaTennis
Karl Johan LeichterUjumine
Ave-Riin Seppvesiaeroobika
Kirsi Mari LaanVõimlemine
© 2023. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee