SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall235
Võimlemine191
Korvpall178
Võrkpall163
Kergejõustik149

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine33124
Kulturism ja fitness24486
Jalgpall21555
Ujumine15974
Korvpall8953

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Audentese Spordiklubi

Andmed seisuga: 27.04.2021



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80132187
Registreeritud:25.08.2000
Asutatud:04.08.2000
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Spordikool Fortuna

2. Kontaktandmed
Aadress:Tondi tn 84/2, Kristiine linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Telefon:+372 6996572
E-post:peeter.tishler@audentes.ee
Veebileht:https://www.audentes.ee/spordiklubi

3. Liikmelisus spordis
Eesti Cheerleadingu Liit
Eesti Judoliit
Eesti Kergejõustikuliit
Eesti Korvpalliliit
Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit
Eesti Moodsa Viievõistluse Liit
Eesti Triatloni Liit
Eesti Ujumisliit
MTÜ Eesti Ju-Jutsu Liit
MTÜ Eesti Tennise Liit
MTÜ Eesti Võimlemisliit
Tallinna Spordiliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 27.04.2021
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
JUDO175616915817Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Audentese Spordikeskuse spordihoone,
Decora keskus,
Rännaku lasteaed,
Tallinna Päikesejänku lasteaed,
Muinasjutu lasteaed,
Mesimummu lasteaed
KERGEJÕUSTIK83046784379451Tegutsemiskohad
KORVPALL27510265150125Tegutsemiskohad
    - korvpall27510265150125
KULTURISM JA FITNESS11010Tegutsemiskohad
MOODNE VIIEVÕISTLUS261251511Tegutsemiskohad
ORIENTEERUMINE27027189Tegutsemiskohad
    - orienteerumisjooks27027189
TENNIS890894940Tegutsemiskohad
UJUMINE6575652273384Tegutsemiskohad
VÕIMLEMINE203020372131Tegutsemiskohad
    - aeroobika ja rühmatreeningud980980012968
    - akrobaatiline võimlemine203020372131
    - vesiaeroobika24624600246

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 27.04.2021
NimiTreenerikutse või spordiala
Katrin HiiepuuAbitreener: spetsialiseerumine fitness (EKR 3)
Janika Koch-MäeTreener: spetsialiseerumine fitness ja kulturism (EKR 5)
Dmitri Lepp
JUDO 1 (PRO grupp)
E 15:30-17:00
K 17:00-19:00
N 15:30-17:00
R 17:00-19:00
Treener: spetsialiseerumine judo (EKR 5)
Julia ÕismaaTreener: spetsialiseerumine judo (EKR 5)
Aliaksandr Pashkevich
JUDO 3
T 15:30-17:00
K 15:30-17:00
R 15:30-17:00

JUDO 1 (PRO grupp)
E 15:30-17:00
T 19:00-21:00
K 17:00-19:00
N 15:30-17:00
R 17:00-19:00

JUDO 2
T 17:00-18:30
K 19:00-20:00
R 19:00-20:00
Treener: spetsialiseerumine judo (EKR 5)
Aavo PõhjalaMeistertreener: spetsialiseerumine judo (EKR 7)
Künter Rothberg
JUDO 7
T 15:00-16:30
K 15:00-16:30
N 15:00-16:00
R 15:00-16:30

JUDO 8
E 13:40-15:00
K 13:40-15:00
N 13:40-15:00

JUDO 6
T 16:30-18:00
K 16:30-18:00
N 16:00-17:00
R 16:30-18:00
Treener: spetsialiseerumine judo (EKR 5)
Vladimir Stepanjan
JUDO 1 (PRO grupp)
E 15:30-17:00
T 19:00-21:00
K 11:15-12:45
K 17:00-19:00
N 15:30-17:00
R 17:00-19:00

JUDO 3
T 15:30-17:00
K 15:30-17:00
R 15:30-17:00

Judo 2
T 17:00-18:30
K 19:00-20:00
R 19:00-20:00
Meistertreener: spetsialiseerumine judo (EKR 7)
Sven Andresoo
KJ18c
T 16:00-17:30
N 16:00-17:30
L 11:30-13:00

KJ10
E 16:00-17:30
T 17:30-19:00
K 16:00-17:30
R 16:00-17:30
L 10:00-11:30

KJ11
E 17:30-19:00
K 17:30-19:00
N 17:30-19:00
R 17:30-19:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Mikk-Mihkel Arro
KJ 17
E 15:00-16:30
K 15:00-16:30
R 15:00-16:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Leonid Brjuhov
KJ21
E 16:15-17:45
K 16:15-17:45
R 16:15-17:45

KJ23
E 17:45-19:15
K 17:45-19:15
R 17:45-19:15
L 10:00-11:30

KJ20
T 16:15-17:45
N 16:15-17:45
L 13:00-14:30

KJ22
T 17:45-19:15
N 17:45-19:15
L 11:30-13:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Liivi Eerik
KJ 33
E 15:00-16:30
K 15:30-16:30
R 15:00-16:30

KJ 25b
T 16:30-18:00
N 16:30-18:00
L 13:00-14:30

KJ25a
E 16:30-18:00
K 16:30-18:00
R 16:30-18:00
L 11:30-13:00

KJ26
E 18:00-19:30
T 18:00-19:30
N 18:00-19:30
R 18:00-19:30
L 10:00-11:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Valter EspeMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 7)
Kaire KaljustoNooremtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 4)
Ants Kiisa
KJ 24
E 17:45-19:15
T 17:45-19:15
N 17:45-19:15
Meistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 7)
Natalia Konkina
KJ 37
E 16:30-18:00
T 16:30-18:00
N 16:30-18:00
R 16:30-18:00

KJ 30
E 18:00-19:30
T 18:00-19:30
N 18:00-19:30
R 18:00-19:30
Treener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Kelly Kvarnstrom
KJ5
E 17:00-18:30
T 17:00-18:00
K 17:00-18:00
R 17:00-18:00
L 11:00-12:30

KJ2
T 15:30-17:00
K 15:30-17:00
R 15:30-17:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Hennit Küppas
KJ 34b
E 16:30-18:00
T 16:30-18:00
K 16:30-18:00
N 16:30-18:00
R 16:30-18:00

KJ 34a
T 15:00-16:30
K 15:00-16:30
N 15:00-16:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Maile Mangusson
KJ28
E 16:00-17:30
T 16:15-17:45
K 16:00-17:30
N 16:15-17:45
R 16:00-17:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Annette Rohunurm
KJ29
E 17:00-18:30
K 17:00-18:30
N 17:00-18:30
Treener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Toivo Ruut
KJ14
E 10:30-11:30
E 18:00-19:30
T 10:30-11:30
T 18:00-19:30
N 10:30-12:00
R 10:30-12:00
L 11:00-12:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Sigrid SempelsonTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Juhan Toimet
KJ12
E 15:00-17:00
T 15:00-17:00
N 15:00-17:00
R 15:00-18:00
Meistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 7)
Kätlin Tõllasson
KJ 3
E 16:00-17:30
K 16:00-17:30
R 15:00-16:30

KJ 9
E 18:15-19:45
T 17:30-19:00
K 18:15-19:45
N 17:30-19:00

KJ 35
T 16:00-17:30
N 16:00-17:30
R 16:30-18:00
Treener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Grete Udras
KJ 19
E 14:30-16:00
T 14:30-16:00
N 14:30-16:00

KJ 15
E 16:00-17:30
T 16:00-17:30
N 16:00-17:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Jaak UudmäeMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 7)
Maie Uudmäe
KJ31
E 16:30-18:00
T 16:30-18:00
K 16:30-18:00
N 16:30-18:00

KJ32
E 18:00-19:20
T 18:00-19:20
N 18:00-19:20
Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Krista Viipsi
KJ 8
E 16:00-17:30
K 16:00-17:30
R 15:00-16:30

KJ 7
E 14:30-16:00
T 15:00-16:30
N 15:00-16:30

ÜKE 10
E 18:30-19:30
K 18:30-19:30
N 18:00-19:00

KJ 13
T 16:30-18:00
N 16:30-18:00
R 16:30-18:00
Treener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Heiko Väät
KJ4A
E 16:30-18:00
T 16:30-18:00
N 16:30-18:00

KJ18a
E 18:00-19:30
N 18:00-19:30
R 16:30-18:00
L 10:00-11:00

KJ4B
T 15:00-16:30
K 16:30-18:00
R 15:00-16:30

KJ18b
T 18:00-19:30
K 18:00-19:30
R 18:00-19:30
L 11:00-12:00

KJ1
E 15:00-16:30
K 15:00-16:30
N 15:00-16:30
Meistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 7)
Maia Dorbek
KP 13
E 15:15-16:30
T 16:00-17:15
K 15:15-16:30
N 16:00-17:30
R 16:00-17:15

KP 11
T 14:45-16:00
N 14:45-16:00
R 14:45-16:00

KP 17
E 17:00-18:30
T 17:15-18:30
K 16:30-17:45
N 17:15-18:30
R 17:15-18:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Merilin MetsaluTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Erik Mäe
KP5
T 16:30-18:00
K 16:30-18:00
R 16:30-18:00
L 14:00-15:30
Treener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Rauno Pehka
KP4a
T 18:30-20:00
K 17:00-18:30
N 07:00-08:00
N 16:30-18:00
R 18:00-20:00
L 12:30-14:00
P 12:30-14:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Liana Piirsoo
KP 16
T 18:00-19:30
K 17:30-19:00
N 18:00-19:30

KP 15
T 15:00-16:30
K 15:00-16:30
N 15:00-16:30

KP 12
E 17:30-18:30
R 17:00-18:30
L 09:30-11:00
Treener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Reet Rausberg
KP8
E 15:30-17:00
T 15:30-17:00
K 16:30-18:00
N 15:30-17:00
R 16:30-18:00

KP 6a
E 17:00-18:30
T 19:00-20:30
K 18:30-20:00
N 17:00-18:30
R 18:00-19:30
Meistertreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 7)
Meelis Songe
KP7
T 15:30-17:00
N 15:30-17:00
R 15:30-17:00
L 09:30-11:00
Treener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Tair Tenno
KP3
K 14:00-15:30
R 14:00-15:30

KP4b
T 18:30-20:00
K 17:00-18:30
R 18:00-20:00
L 12:30-14:00
P 12:30-14:00
Treener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Sixten Tomingas
KP 2
E 18:00-19:30
K 15:30-17:00
N 18:00-19:30
R 16:30-18:00
L 11:00-12:30
Treener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Andra Viirpalu
KP Kuristiku
T 14:30-16:00
N 13:45-15:05
L 10:30-12:00

KP 9
E 15:30-17:00
K 15:00-16:30
N 15:30-17:00
R 15:00-16:30

KP 6b
E 17:00-18:30
T 19:00-20:30
K 18:30-20:00
N 17:00-18:30
R 18:00-19:30
Treener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Imre Tiidemann
MVV2
E 15:00-17:00
T 16:30-18:00
K 17:45-19:15
R 16:00-17:00

MVV1
T 18:00-19:30
R 17:00-18:30
Treener: spetsialiseerumine moodne viievõistlus (EKR 5)
Piibe Tammemäe
Orienteerumine grupp nr. 1
E 15:00-16:30
T 15:30-17:00
N 15:30-17:00
Treener: spetsialiseerumine orienteerumine (EKR 5)
Riina KajariMeistertreener: spetsialiseerumine rühmatreeningud (EKR 7)
Janika Koch-MäeTreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud (EKR 5)
Jelena Lapimaa
Tennis 5
E 13:30-14:30
K 13:30-14:30
N 14:30-15:30
L 10:00-10:45

Tennis 6
T 16:00-17:00
K 15:30-16:30
N 16:00-17:00
R 15:30-16:30

Tennis 4
E 14:30-15:30
T 14:30-15:30
R 14:30-15:30
L 10:45-12:30
Treener: spetsialiseerumine tennis (EKR 5)
Harri Neppi
Tennis 2
E 14:20-15:10
T 14:20-15:10
K 14:20-15:10
N 14:20-15:10
R 14:20-15:30

Tennis 1
E 15:10-16:30
T 15:10-16:00
K 15:10-16:30
N 15:10-16:00

Tennis 3
T 16:00-17:00
N 16:00-17:00
R 15:30-16:30
L 10:00-10:45
Meistertreener: spetsialiseerumine tennis (EKR 7)
Kersti OrekTreener: spetsialiseerumine tennis (EKR 5)
Elin PõiklikNooremtreener: spetsialiseerumine tennis (EKR 4)
Kaja Aljand
JÄRELKASV 1
E 15:00-16:00
T 15:00-16:00
N 15:00-16:00
R 15:00-16:00

AS 9
T 13:40-15:00
K 15:00-16:00
N 13:40-15:00

SPORT 2
E 16:00-17:30
T 17:30-18:30
K 16:00-17:30
N 17:30-18:30
R 16:00-17:30
L 09:30-12:00

AS 7
E 13:40-15:00
K 13:40-15:00
R 13:40-15:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 6)
Aivi Kulla
JÄRELKASV 2
E 15:00-16:30
T 15:00-16:30
K 15:00-16:30
N 15:00-16:30
R 15:00-16:30

AS 6
E 13:40-15:00
K 13:40-15:00
R 13:40-15:00

SPORT 1
E 16:30-18:00
T 18:00-19:00
K 16:30-18:00
N 18:00-19:00
R 16:30-18:00
L 09:30-12:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 6)
Karl Johan LeichterNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 4)
Kalle Liivamägi
AS 18
E 20:05-21:05
T 19:45-21:05
N 19:45-21:05

AS 12
E 18:00-19:00
K 18:00-19:00
R 18:00-19:00

AS 15
E 19:00-20:05
K 19:00-20:05
R 19:00-20:05
Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 6)
Sirli Lindorg
MS 1
E 15:00-16:00
T 15:00-16:00
K 15:00-16:00
N 15:00-16:00

MS 3
E 16:00-17:00
T 16:00-17:00
K 16:00-17:00
N 16:00-17:00

MS 5
E 17:00-18:00
T 17:00-18:00
K 17:00-18:00
N 17:00-18:00

MS 7
E 18:00-19:00
T 18:00-19:00
K 18:00-19:00
N 18:00-19:00
Treener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Siiri Põlluveer
AS 2
E 09:15-10:45
K 09:15-10:45
R 09:15-10:45

AS 4
T 09:15-10:45
N 09:15-10:45
Eliittreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 8)
Nonna Sarana
AL 2
E 16:30-17:30
K 16:30-17:30
L 11:00-12:00

AS 3
T 09:15-10:45
N 09:15-10:45
R 09:15-10:45

AS 5
E 13:40-15:00
K 13:40-15:00
R 13:40-15:00

AS 10
E 15:00-16:20
K 15:00-16:20
R 15:00-16:20

AL 11
T 18:15-19:15
N 18:15-19:15
R 16:30-17:30
Treener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Ave-Riin SeppNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 4)
Margit Viilep
AL 3
E 17:00-18:00
T 16:45-17:45
K 17:00-18:00
N 16:45-17:45

AL 1
E 16:00-17:00
T 17:45-18:45
K 16:00-17:00
N 17:45-18:45

AS 14
E 18:45-20:05
K 18:45-20:05
R 18:45-20:05
Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 6)
Tiina MöllVanemtreener: spetsialiseerumine vesiaeroobika (EKR 6)
Andre Org
AKRO 9
E 15:30-17:00
K 15:30-17:00
R 14:30-16:00

AKRO 6
E 17:00-18:30
K 17:00-18:30
R 17:30-19:00

AKRO 5
T 16:00-17:30
N 16:00-17:30
Treener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Stig PajuNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 4)
Toivo PeegelNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 4)
Kristiin RaudseppNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 4)
Viktor Saaron
AKRO 17
E 17:30-18:30
T 17:30-18:30
N 17:30-18:30

AKRO 16
E 16:00-17:30
T 16:00-17:30
N 16:00-17:30
Meistertreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 7)
Sören JõõrasKergejõustik
Vahur KiisKergejõustik
Kristel LäätsKergejõustik
Kati RausbergKorvpall
Aili SempelsonMoodne viievõistlus
Lenne Allandi-Väliaeroobika ja rühmatreeningud
Kai-Riin Bachmannaeroobika ja rühmatreeningud
Maris Benitaaeroobika ja rühmatreeningud
Laura Herneaeroobika ja rühmatreeningud
Katrin Hiiepuuaeroobika ja rühmatreeningud
Marielle Jõgiaeroobika ja rühmatreeningud
Rain Karlsonaeroobika ja rühmatreeningud
Triin Kibaraeroobika ja rühmatreeningud
Katrin Koortaeroobika ja rühmatreeningud
Enn Meiesaaraeroobika ja rühmatreeningud
Meeme Männisteaeroobika ja rühmatreeningud
Eveli Nikolajevskiaeroobika ja rühmatreeningud
Pilleriin Raudamaeroobika ja rühmatreeningud
Heti-Helen Rohtlaaeroobika ja rühmatreeningud
Anu Ruutuaeroobika ja rühmatreeningud
Anne Tipner-Tornaeroobika ja rühmatreeningud
Kaja Tuiskaeroobika ja rühmatreeningud
Julianna Vasilišinaeroobika ja rühmatreeningud
Villem LapimaaTennis
Ave-Riin Seppvesiaeroobika
Kirsi Mari LepikVõimlemine
© 2021. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee