SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall164
Võrkpall124
Võimlemine119
Korvpall119
Kergejõustik109

SpordialaHarrastajaid
Kulturism ja fitness43641
Võimlemine28624
Jalgpall24566
Ujumine17700
Korvpall8804

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Audentese Spordiklubi

Andmed seisuga: 12.02.2024



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80132187
Registreeritud:25.08.2000
Asutatud:04.08.2000
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Spordikool Fortuna

2. Kontaktandmed
Aadress:Tondi tn, Kristiine linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Telefon:+372 6996580
E-post:noortesport@audentes.ee
Veebileht:https://www.audentes.ee/spordiklubi

3. Liikmelisus spordis
Eesti Cheerleadingu Liit
Eesti Judoliit
Eesti Kergejõustikuliit
Eesti Korvpalliliit
Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit
Eesti Moodsa Viievõistluse Liit
Eesti Triatloni Liit
Eesti Ujumisliit
MTÜ Eesti Ju-Jutsu Liit
MTÜ Eesti Tennise Liit
MTÜ Eesti Võimlemisliit
Tallinna Spordiliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 12.02.2024
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
JUDO10010100Tegutsemiskohad
KERGEJ?USTIK2610261120141Tegutsemiskohad
KORVPALL113111026152Tegutsemiskohad
    - korvpall113111026152
KULTURISM JA FITNESS00000Tegutsemiskohad
MOODNE VIIEV?ISTLUS20119155Tegutsemiskohad
ORIENTEERUMINE390391920Tegutsemiskohad
    - orienteerumisjooks390391920
    - rattaorienteerumine390391920
    - rogain390391920
    - suusaorienteerumine390391920
TENNIS870873849Tegutsemiskohad
UJUMINE5866580334252Tegutsemiskohad
V?IMLEMINE180018067113Tegutsemiskohad
    - aeroobika ja rühmatreeningud29729700297
    - akrobaatiline võimlemine180018067113
    - vesiaeroobika10310300103
CHEERLEADING50050050Tegutsemiskohad

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 12.02.2024
NimiTreenerikutse või spordiala
Andre OrgTreener: spetsialiseerumine cheerleading (tase 5)
Katrin HiiepuuAbitreener: spetsialiseerumine fitness (tase 3)
Janika Koch-MäeTreener: spetsialiseerumine fitness ja kulturism (tase 5)
Heidy LjadovNooremtreener: spetsialiseerumine fitness (tase 4)
Dmitri LeppVanemtreener: spetsialiseerumine judo (tase 6)
Sigrid AndersonTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 5)
Mikk-Mihkel ArroVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 6)
Ksenija BaltaNooremtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 4)
Julian Ernesto Gonzalez ZuluagaTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 5)
Ants KiisaMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 7)
Marielle KleemeierTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 5)
Natalia KonkinaTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 5)
Hennit KüppasVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 6)
Annette RohunurmTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 5)
Karl Robert SaluriAbitreener: spetsialiseerumine kergejõustik (tase 3)
Merike AndersonNooremtreener: spetsialiseerumine korvpall (tase 4)
Ksenija LebedevaAbitreener: spetsialiseerumine korvpall (tase 3)
Kati RausbergTreener: spetsialiseerumine korvpall (tase 5)
Reet RausbergMeistertreener: spetsialiseerumine korvpall (tase 7)
Imre TiidemannTreener: spetsialiseerumine moodne viievõistlus (tase 5)
Piibe TammemäeVanemtreener: spetsialiseerumine orienteerumine (tase 6)
Teele TšobaAbitreener: spetsialiseerumine orienteerumine (tase 3)
Riina KajariMeistertreener: spetsialiseerumine rühmatreeningud (tase 7)
Janika Koch-MäeTreener: spetsialiseerumine rühmatreeningud (tase 5)
Jelena LapimaaTreener: spetsialiseerumine tennis (tase 5)
Harri NeppiMeistertreener: spetsialiseerumine tennis (tase 7)
Kersti OrekTreener: spetsialiseerumine tennis (tase 5)
Elin PõiklikTreener: spetsialiseerumine tennis (tase 5)
Kaja AljandVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 6)
Aivi KullaVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 6)
Kalle LiivamägiVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 6)
Sirli LindorgTreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 5)
Siiri PõlluveerEliittreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 8)
Nonna SaranaTreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 5)
Piret TääkerAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 3)
Elin ViiaskAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 3)
Margit ViilepVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 6)
Tiina MöllMeistertreener: spetsialiseerumine vesiaeroobika (tase 7)
Andre OrgTreener: spetsialiseerumine võimlemine (tase 5)
Stig PajuTreener: spetsialiseerumine võimlemine (tase 5)
Kristiin RaudseppTreener: spetsialiseerumine võimlemine (tase 5)
Viktor SaaronMeistertreener: spetsialiseerumine võimlemine (tase 7)
Gratšik StepanjanTreener: spetsialiseerumine võimlemine (tase 5)
Nadežda TšudakovaAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine (tase 3)
Laura IkaunieceKergejõustik
Sören JõõrasKergejõustik
Liiljan NeerotKergejõustik
Lenne Allandi-Väliaeroobika ja rühmatreeningud
Kai-Riin Bachmannaeroobika ja rühmatreeningud
Maris Benitaaeroobika ja rühmatreeningud
Laura Herneaeroobika ja rühmatreeningud
Katrin Hiiepuuaeroobika ja rühmatreeningud
Rain Karlsonaeroobika ja rühmatreeningud
Triin Kibaraeroobika ja rühmatreeningud
Pilleriin Raudamaeroobika ja rühmatreeningud
Anu Ruutuaeroobika ja rühmatreeningud
Kaja Tuiskaeroobika ja rühmatreeningud
Julianna Vasilišinaeroobika ja rühmatreeningud
Villem LapimaaTennis
Karin PisaUjumine
Garita-Beth PuuseppUjumine
Ave-Riin SeppUjumine
Ave-Riin Seppvesiaeroobika
Kirsi Mari LaanVõimlemine
© 2024. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee