SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall186
Korvpall153
Võrkpall151
Kergejõustik138
Võimlemine134

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine25800
Jalgpall21372
Kulturism ja fitness20317
Ujumine17283
Korvpall8988

- Spordi harrastamine
- Spordiühendus või -liit
- Muu spordialane tegevus
- Spordikool
- Andmed puuduvad
- Ei tegutse
- Muu organisatsioon
* - 2019.a. andmed esitatud
- selgitus


  Eesti Korvpalliliit

Andmed seisuga: 29.10.2019



Organisatsiooni liik:Spordialaliit
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80007140
Registreeritud:25.04.1997
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Aadress:Paldiski mnt 104b, Haabersti linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Telefon:+372 6031540
E-post:info@basket.ee
Veebileht:http://www.basket.ee
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah

Liikmelisus spordis:
Eesti Olümpiakomitee

Juriidilisest isikust liikmeid: (65)
Nimi KOV www Spordialad
Abja Korvpalliklubi  *Mulgi
Audentese Spordiklubi  *Tallinnwww
Delta Spordiklubi MTÜ *Tartu linnwww
Eesti Korvpallikohtunike Kogu Tallinn
Eesti Korvpallisõprade SeltsTallinn
Eesti Maaülikooli Spordiklubi  *Tartu linnwww
Haaberst Sport Spordiklubi  *Tallinnwww
Hiidlaste Korvpalliklubi Askus  *Hiiumaa
Kohila Spordiklubi  *Kohilawww
Kohtla-Järve Spordiklubi Eola  *Kohtla-Järvewww
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev  *Tallinn
Korvpalliklubi Hito  *Kohtla-Järvewww
Korvpalliklubi Karud  *Põhja-Pärnumaawww
Korvpalliklubi Paulus  *Pärnuwww
Korvpalliklubi Pärnu  *Pärnuwww
Korvpalliklubi Räpina Kotkad *Räpinawww
Korvpalliklubi Seitse  *Paidewww
Korvpalliklubi Viimsi  *Viimsiwww
MTÜ Erkmaa Korvpallikool  *Tartu linnwww
MTÜ Esto Maxibasket *Tallinn
MTÜ Eurokorvpall  *Tallinnwww
MTÜ Final Four Tallinn
MTÜ Keila Korvpallikool  *Keilawww
MTÜ Korvpalliklubi Tallinn  *Tallinnwww
MTÜ Korvpalliklubi Valgamaa  *Valga
MTÜ Korvpalliklubi Ülenurme  *Kambja
MTÜ Kuremaa Kultuuri- ja Spordiklubi  *Jõgeva
MTÜ Märjamaa Korvpallikool  *Märjamaa
MTÜ Orissaare Sport  *Saaremaawww
MTÜ Pärnumaa Korvpall *Pärnuwww
MTÜ Rae Koss  *Raewww
MTÜ Rapla Korvpallikool  *Raplawww
MTÜ Saku Korvpalliklubi  * Sakuwww
MTÜ Spordiklubi "Rafter"  * Tallinnwww
MTÜ Spordiklubi Nord  *Tallinnwww
MTÜ Spordiklubi Vesse  *Saaremaa
MTÜ Tallinna Ülikooli Spordiklubi  *Tallinnwww
MTÜ Tartu Palliklubi * Tartu linnwww
MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi  *Tartu linnwww
MTÜ TTÜ Korvpallikool  *Tallinnwww
MTÜ Viru Bull  * Rakvere linn
Märjamaa Spordiklubi  *Märjamaa
OÜ ReprokodaTallinn
Parksepa Spordiklubi  *Võru valdwww
Pirita Palliklubi  *Tallinn
Rahvaspordiklubi SportKunda  *Viru-Nigulawww
Reinar Halliku Korvpallikool  *Alutagusewww
Siili Palliklubi *Tallinn
Sillamäe Spordiklubi Kalev  *Sillamäe
SOPS MTÜ  * Rakvere vald
Spordiklubi BC Karjamaa  *Jõhviwww
Spordiklubi BC Viru Basket *Toila
Spordiklubi Haapsalu  *Haapsalu
Spordiklubi Intro  *Kohtla-Järve
Spordiklubi Los Toros  *Tapa
Spordiklubi Rim  *Tallinnwww
Spordiklubi Urvaste  *Antsla
Spordiklubi Vaba Vise *Tallinn
Sportmängude Kohtunike Klubi Vile *Tartu linnwww
Tabasalu Palliklubi  *Harku
Tallinna Tehnikaülikooli Spordiklubi  *Tallinn
Tartu Spordiselts "Kalev"  *Tartu linnwww
Valga Spordiselts "Kalev" Valga
Väike-Maarja Valla Rahvaspordiklubi  *Väike-Maarjawww

Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 29.10.2019
NimiTreenerikutse või spordiala
Aivo ErkmaaMeistertreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 7)
Howard Fletcher Frier
Frieri korvpall
E 08:00-09:45
E 18:00-20:00
T 08:00-10:45
T 17:00-19:00
K 08:00-10:45
N 08:00-09:45
N 17:30-20:30
R 08:00-10:00
Treener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Aivar KuusmaaTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Marko Parkonen
Parkonen korvpall
E 08:15-10:00
E 17:00-19:00
T 08:15-10:45
T 17:00-18:30
K 08:15-10:45
N 08:15-10:00
N 18:30-20:00
R 08:15-10:45
Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Rauno Pehka
Pehka korvpall
E 08:00-09:45
E 18:00-20:00
T 08:00-10:45
T 17:00-19:00
K 08:00-10:45
N 08:00-09:45
N 17:30-20:30
R 08:00-10:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Martin RausbergTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Raido RingmetsTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Janne SchasminMeistertreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 7)
Allan SiimannTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Tiit SokkMeistertreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 7)
Alar VarrakMeistertreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 7)
Olari NaritsVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Mailis PokkKorvpall
© 2019. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee