SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall181
Korvpall158
Võrkpall154
Võimlemine140
Kergejõustik136

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine26329
Jalgpall21817
Kulturism ja fitness20694
Ujumine17429
Korvpall9184

- Spordi harrastamine
- Spordiühendus või -liit
- Muu spordialane tegevus
- Spordikool
- Andmed puuduvad
- Ei tegutse
- Muu organisatsioon
* - 2020.a. andmed esitatud
- selgitus


  Eesti Korvpalliliit

Andmed seisuga: 30.03.2020



Organisatsiooni liik:Spordialaliit
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80007140
Registreeritud:25.04.1997
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Aadress:Paldiski mnt 104b, Haabersti linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Telefon:+372 6031540
E-post:info@basket.ee
Veebileht:http://www.basket.ee
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah

Liikmelisus spordis:
Eesti Olümpiakomitee

Juriidilisest isikust liikmeid: (66)
Nimi KOV www Spordialad
Abja Korvpalliklubi Mulgi
Audentese Spordiklubi Tallinnwww
Delta Spordiklubi MTÜ *Tartu linnwww
Eesti Korvpallikohtunike Kogu Tallinn
Eesti Korvpallisõprade SeltsTallinn
Eesti Maavara/Baltic Agro Korvpalliklubi  *Viljandi vald
Eesti Maaülikooli Spordiklubi  *Tartu linnwww
Haaberst Sport Spordiklubi Tallinnwww
Hiidlaste Korvpalliklubi Askus Hiiumaa
Kohila Spordiklubi Kohilawww
Kohtla-Järve Spordiklubi Eola  *Kohtla-Järvewww
Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev Tallinn
Korvpalliklubi Hito Kohtla-Järvewww
Korvpalliklubi Karud Põhja-Pärnumaawww
Korvpalliklubi Paulus Pärnuwww
Korvpalliklubi Pärnu Pärnuwww
Korvpalliklubi Räpina KotkadRäpinawww
Korvpalliklubi Seitse Paidewww
Korvpalliklubi Viimsi Viimsiwww
MTÜ BC Elva Elvawww
MTÜ Erkmaa Korvpallikool  *Tartu linnwww
MTÜ Esto MaxibasketTallinn
MTÜ Eurokorvpall  * Tallinnwww
MTÜ Keila Korvpallikool Keilawww
MTÜ Korvpalliklubi Tallinn Tallinnwww
MTÜ Korvpalliklubi Valgamaa Valga
MTÜ Korvpalliklubi Ülenurme Kambja
MTÜ Kuremaa Kultuuri- ja Spordiklubi Jõgeva
MTÜ Märjamaa Korvpallikool Märjamaa
MTÜ Orissaare Sport Saaremaawww
MTÜ Pärnumaa Korvpall *Pärnuwww
MTÜ Rae Koss Raewww
MTÜ Rapla Korvpallikool  *Raplawww
MTÜ Saku Korvpalliklubi  Sakuwww
MTÜ Spordiklubi "Rafter" Tallinnwww
MTÜ Spordiklubi Nord  *Tallinnwww
MTÜ Spordiklubi Vesse Saaremaa
MTÜ Tallinna Ülikooli Spordiklubi Tallinnwww
MTÜ Tartu Palliklubi Tartu linnwww
MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi  *Tartu linnwww
MTÜ TTÜ Korvpallikool  *Tallinnwww
MTÜ Viru Bull  Rakvere linn
Märjamaa Spordiklubi Märjamaa
OÜ ReprokodaTallinn
Parksepa Spordiklubi Võru valdwww
Pirita Palliklubi Tallinn
Rahvaspordiklubi SportKunda Viru-Nigulawww
Reinar Halliku Korvpallikool  *Alutagusewww
Rock korvpalliklubi  *Tartu linnwww
Siili PalliklubiTallinn
Sillamäe Spordiklubi Kalev Sillamäe
SOPS MTÜ  Rakvere vald
Spordiklubi BC Karjamaa Jõhviwww
Spordiklubi BC Viru BasketToila
Spordiklubi Haapsalu Haapsalu
Spordiklubi Intro Kohtla-Järve
Spordiklubi Los Toros Tapa
Spordiklubi Rim Tallinnwww
Spordiklubi Urvaste  *Antsla
Spordiklubi Vaba ViseTallinn
Sportmängude Kohtunike Klubi VileTartu linnwww
Tabasalu Palliklubi Harku
Tallinna Tehnikaülikooli Spordiklubi  *Tallinn
Tartu Spordiselts "Kalev"  *Tartu linnwww
Valga Spordiselts "Kalev" Valga
Väike-Maarja Valla Rahvaspordiklubi Väike-Maarjawww

Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 30.03.2020
NimiTreenerikutse või spordiala
Howard Fletcher Frier
Frieri korvpall
E 08:00-09:45
E 18:00-20:00
T 08:00-10:45
T 17:00-19:00
K 08:00-10:45
N 08:00-09:45
N 17:30-20:30
R 08:00-10:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Vadim GurjanovAbitreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 3)
Märt KermonEliittreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 8)
Kris KillingTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Raiko MatsaluTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Marko Parkonen
Parkonen korvpall
E 08:15-10:00
E 17:00-19:00
T 08:15-10:45
T 17:00-19:00
K 08:15-10:45
N 08:15-10:00
N 18:30-20:00
R 08:15-10:45
Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Rauno Pehka
Pehka korvpall
E 08:00-09:45
E 18:00-20:00
T 08:00-10:45
T 17:00-19:00
K 08:00-10:45
N 08:00-09:45
N 17:30-20:30
R 08:00-10:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Anastassia PtitsõnaTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Märt RaamMeistertreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 7)
Rein RaamAbitreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 3)
Heiko RannulaTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Martin RausbergTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Indrek ReinbokMeistertreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 7)
Janne SchasminMeistertreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 7)
Allan SiimannTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Predrag StanojčićTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Kaarel TraumannTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Alar VarrakMeistertreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 7)
Silver JurnoKorvpall
© 2020. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee