SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall181
Korvpall158
Võrkpall154
Võimlemine140
Kergejõustik136

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine26273
Jalgpall21797
Kulturism ja fitness20694
Ujumine17433
Korvpall9184

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Ujumise Spordiklubi MTÜ

Andmed seisuga: 11.10.2019



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80200598
Registreeritud:13.05.2004
Asutatud:13.05.2004
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Tartumaa, Tartu linn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine, muu spordialane tegevus (koolitus)
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Ujumise Spordikool

2. Kontaktandmed
Aadress:Turu tn 8, Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond
Telefon:+372 5117839
E-post:info@ujumine.ee
Veebileht:http://www.ujumine.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Triatloni Liit
Eesti Ujumisliit
Tartu Spordiliit
Tartumaa Spordiliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 11.10.2019
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
TRIATLON6612544422Tegutsemiskohad
UJUMINE70632674406300Tegutsemiskohad

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 11.10.2019
NimiTreenerikutse või spordiala
Arthur KooserNooremtreener: spetsialiseerumine triatlon (EKR 4)
Geil Siim
Triatlon
E 15:45-16:35
K 15:45-16:35
N 19:15-20:45
R 15:45-16:35
Treener: spetsialiseerumine triatlon (EKR 5)
Maire AruTreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Kaja Haljaste
NS_EMV
E 17:30-19:45
T 16:30-18:45
N 17:30-19:45
R 17:30-20:00
L 09:45-11:00

EMV
E 16:00-17:00
T 06:30-08:30
N 06:30-08:30
L 11:00-12:15
L 13:00-14:15
Meistertreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 7)
Mare JärvVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 6)
Kärt Kokk-JakinAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 3)
Arthur KooserAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 3)
Helerin KoppelTreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Andrus KuuskAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 3)
Keidi KüttAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 3)
Laura LaumetsAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 3)
Ivo Lobjakas
Vahumeistrid
T 16:15-17:30
N 16:15-17:30
P 17:30-18:45
Treener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Liisa Lodi
Vahumeistrid
E 14:45-16:00
K 14:45-16:00
R 14:45-16:00

Noortesari
E 16:30-18:15
T 18:15-20:00
K 16:30-18:15
N 16:30-18:15
R 16:30-18:15
L 11:00-12:45

Hobi
T 14:45-16:00
N 14:45-16:00
P 18:30-19:45
Treener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Otto MännaVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 6)
Irina Pani
Vetesell
E 14:45-15:45
K 14:45-15:45
P 17:30-18:30

Vahumeistrid
E 15:45-16:45
K 15:45-16:45
R 15:45-16:45

Hobi
E 19:30-21:00
K 19:30-21:00

Vetesell
T 14:45-15:45
N 14:45-15:45
R 14:45-15:45

Harrastus
T 15:45-16:45
N 15:45-16:45
P 18:30-19:30

Vahumeistrid
T 16:45-17:45
N 16:45-17:45
P 19:30-20:30
Treener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Diana Päslane
Vahumeistrid EKR 14.30
E 14:30-15:45
K 14:30-15:45
R 14:30-15:45

Vahumeistrid EKR 15.45
E 15:45-17:00
K 15:45-17:00
R 15:45-17:00

Vahumeistrid II
E 17:30-18:30
K 17:30-18:30
P 16:30-17:30

Vahumeistrid_Sport_TNP 17.30
T 17:30-18:45
N 17:30-18:45
P 17:30-18:45

Vetesellid_TNP 18.45
T 18:45-20:00
N 18:45-20:00
P 18:30-20:00
Treener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Mart Leo RuusAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 3)
Grete SavilaAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 3)
Geil Siim
Vetesellid 2
E 16:45-18:00
K 16:45-18:00
R 16:45-18:00
P 16:00-18:30

Vahumeistrid
E 18:00-19:15
K 18:00-19:15
R 18:00-19:45

Vahumeistrid 1
T 17:45-19:15
P 14:00-15:30
Treener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Gretel-Marie SiimarNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 4)
Paula-Brit SiimarAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 3)
Reeli-Marta SiimarAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 3)
Maire AruTriatlon
Kaja HaljasteTriatlon
Ireen TartoUjumine
© 2020. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee