SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall164
Võrkpall124
Korvpall118
Võimlemine117
Kergejõustik109

SpordialaHarrastajaid
Kulturism ja fitness39121
Võimlemine28314
Jalgpall24566
Ujumine17700
Korvpall8788

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Ujumise Spordiklubi MTÜ

Andmed seisuga: 03.10.2023



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80200598
Registreeritud:13.05.2004
Asutatud:13.05.2004
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Tartumaa, Tartu linn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine, muu spordialane tegevus (koolitus)
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Ujumise Spordikool

2. Kontaktandmed
Aadress:Turu tn 8, Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond
Telefon:+372 511 7839
E-post:info@ujumine.ee
Veebileht:http://www.ujumine.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Triatloni Liit
Eesti Ujumisliit
Tartu Spordiliit
Tartumaa Spordiliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 03.10.2023
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
TRIATLON3714232512Tegutsemiskohad
UJUMINE30312Tegutsemiskohad

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 03.10.2023
NimiTreenerikutse või spordiala
Geil SiimTreener: spetsialiseerumine triatlon (tase 5)
Maire Aru
Hobi - 6
E 19:00-20:00
K 19:00-20:00
P 18:15-19:15

Hobi - 7
E 20:10-21:40
K 20:10-21:40
Treener: spetsialiseerumine ujumine (tase 5)
Kaja Haljaste
Vahumeistrid 8
E 15:40-17:10
R 15:40-17:10

Vahumeistrid 10
E 17:10-18:40
K 18:10-19:40

Hobi 6
T 20:10-21:40
N 20:10-21:40
P 18:50-20:20

Vahumeistrid - Sport 3
T 18:20-19:50
N 18:20-19:50
L 10:00-11:30
Meistertreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 7)
Kelly KalmTreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 5)
Kärt Kokk-JakinNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 4)
Emma Anni KoppelAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 3)
Monika KrilloNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 4)
Hanna-Maria KukkAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 3)
Andrus KuuskAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 3)
Marie LindepuuAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 3)
Alar LodiNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 4)
Liisa Lodi
Vahumeistrid 1 - Liisa
E 16:00-17:30
K 16:00-17:30

Vahumeistrid 3 - Liisa
E 19:15-20:45
K 19:15-20:45

Vahumeistrid 5 - Liisa
T 15:40-17:10
R 15:10-16:40

Vahumeistrid 4 - Liisa
E 17:30-19:00
K 17:30-19:00

Vahumeistrid Sport 1 - Liisa
T 14:20-15:35
N 14:20-15:35
L 10:00-11:30

Hobi 2 - Liisa
T 17:40-19:10
N 17:40-19:10
Treener: spetsialiseerumine ujumine (tase 5)
Katariina MällNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 4)
Otto MännaVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 6)
Irina Pani
Vahumeistrid 5 - Irina
E 15:40-16:40
K 15:40-16:40
P 15:40-16:40

Vetesell 6 - Irina
T 15:40-17:10
N 15:40-17:10

Harrastajad 3 - Irina
T 19:40-21:10
N 19:40-21:10

Vahumeistrid 9 - Irina
E 14:30-15:30
K 14:30-15:30
R 14:30-15:30

Hobi 1 - Irina
K 16:40-18:10
R 15:40-17:10

Vahumeistrid 10 - Irina
T 14:30-15:30
N 14:30-15:30
P 14:30-15:30
Treener: spetsialiseerumine ujumine (tase 5)
Martin PiilbergNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 4)
Anett PärismaaAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 3)
Diana Päslane
Vetesell Sport - 1
E 14:40-16:20
K 14:40-16:20
R 14:40-16:20
L 13:10-14:10

Vetesell/ NS 1
T 16:30-18:30
N 16:30-18:30
L 14:15-16:15

Noortesari Sport
E 16:30-18:30
K 06:30-08:30
R 16:30-18:30
L 12:00-13:00
Treener: spetsialiseerumine ujumine (tase 5)
Mart Leo RuusNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 4)
Gerli SavilaAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 3)
Cevin Anders Siim
EMV 2
E 17:40-19:40
T 06:30-08:30
N 06:30-08:30
R 20:10-21:40
L 11:30-13:00

Vahumeistrid - 11 - Cevin
K 15:40-17:10
P 15:40-17:10

Hobi - 5
K 17:10-18:40
R 17:10-18:40

Vahumeistrid - 6 Cevin
N 15:20-16:50
P 17:50-19:20

Vahumeistrid 5 - Cevin
T 14:10-15:40
P 14:10-15:40
Treener: spetsialiseerumine ujumine (tase 5)
Geil Siim
EMV
E 18:20-20:20
T 06:30-08:30
K 19:10-21:10
N 06:30-08:30
R 18:20-20:20

EMV - 1
T 17:00-18:00
T 18:20-20:20
N 17:00-18:00
N 18:20-20:20
L 10:00-11:00
L 11:20-13:20
Treener: spetsialiseerumine ujumine (tase 5)
Helerin VapperTreener: spetsialiseerumine ujumine (tase 5)
Maire AruTriatlon
Kaja HaljasteTriatlon
Diana PäslaneTriatlon
Mart Leo RuusTriatlon
© 2024. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee