SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall181
Korvpall158
Võrkpall154
Võimlemine140
Kergejõustik136

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine26273
Jalgpall21797
Kulturism ja fitness20694
Ujumine17433
Korvpall9184

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Võimlemisklubi Janika

Andmed seisuga: 22.01.2020



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80072404
Registreeritud:22.02.1999
Asutatud:19.12.1991
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Tartumaa, Tartu linn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:VK Janika Võimlemiskool

2. Kontaktandmed
Aadress:Ihaste tee 7, Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond
Telefon:+372 7303099
E-post:lea@vkjanika.ee
Veebileht:http://www.vkjanika.ee

3. Liikmelisus spordis
MTÜ Eesti Spordiselts Kalev
MTÜ Eesti Võimlemisliit
Tartu Spordiliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 22.01.2020
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
VÕIMLEMINE36103610361Tegutsemiskohad
    - ilu- ja rühmvõimlemine36103610361Tegutsemiskohad

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 22.01.2020
NimiTreenerikutse või spordiala
Eliise AbelNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 4)
Elina Gorelašvili
Meistereliit
T 17:30-20:30
R 18:30-20:30
L 15:00-18:00

Tantsueliit
E 19:15-21:30
N 19:30-21:30
P 17:00-20:00
Meistertreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 7)
Merike Kalme
Mirabel
E 17:00-18:00
K 18:00-19:00
R 17:00-18:30

Kristallid
E 18:00-19:30
K 16:00-18:00
N 16:15-18:15
R 15:00-17:00
Treener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Kristin LaupaNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 4)
Janika MölderMeistertreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 7)
Tuulika Mölder
Celena
E 15:30-17:00
K 16:00-17:30

Penelope
E 17:00-18:30
N 17:15-18:45

Abella
T 14:30-16:00
R 14:00-16:00

Noorte B-Laste B
T 16:30-17:30
K 17:30-19:30
P 17:00-20:00
Treener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Kristiina Noor
Iluvõimlejad noored-juuniorid
E 17:00-19:30
T 17:00-18:30
N 17:00-20:30
R 16:30-19:00

Iluvõimlejad laste -noorte A 2009
E 15:30-17:00
T 15:30-17:00
K 15:45-18:00
N 15:45-17:00
R 15:00-16:30
Treener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Pille-Riin PaasNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 4)
Sirje PalloNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 4)
Liisel PerlinVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Helena PuuseppNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 4)
Teivi Siimon
Minella
N 18:00-19:45
R 16:30-18:00
L 10:00-12:30

Minelly
R 18:00-19:30
L 12:30-15:00
Treener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Karin ToomAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 3)
Kristel Võsoberg
Grisete
E 18:00-20:00
K 17:15-20:00
R 17:00-19:45
P 15:00-17:00
Meistertreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 7)
Saskia VunkAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 3)
Aziza MamadzhanovaVõimlemine
© 2020. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee