SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall235
Võimlemine191
Korvpall178
Võrkpall163
Kergejõustik149

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine33124
Kulturism ja fitness24486
Jalgpall21555
Ujumine15974
Korvpall8953

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  MTÜ Eksperimentaalse Liikumise Keskus

Andmed seisuga: 03.02.2021



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80060223
Registreeritud:10.12.1998
Asutatud:10.12.1998
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Erahuvikool Akrobaatika Kool

2. Kontaktandmed
Aadress:Ristiku tn 89-12, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinna linn, Harju maakond
Telefon:+372 5152159
E-post:heidi@omatsirkus.ee
Veebileht:http://www.omatsirkus.ee

3. Liikmelisus spordis
MTÜ Eesti Võimlemisliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 03.02.2021
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
VÕIMLEMINE45045243Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Akrobaatika Kooli spordisaal (Kopli 25)
    - akrobaatiline võimlemine45045243Tegutsemiskohad

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 03.02.2021
NimiTreenerikutse või spordiala
Lisette ErmAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 3)
Liis Maria KaabelAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 3)
Heidi Kann
Kaalium
E 15:00-16:00
K 15:30-17:00
P 12:00-13:30

Alumiinium
E 18:30-20:00
T 17:30-19:00
K 18:30-20:00
N 17:30-19:00

Titaan
N 16:00-17:30
P 16:00-17:30

Kloor
E 16:00-17:30
K 17:00-18:30
R 17:00-18:30
Meistertreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 7)
Anastasija Le˛epjokovaAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 3)
Marite LõhmussaarAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 3)
Johanna SoobaNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 4)
Kreete TarmoAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 3)
Anni VeskimäeTreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Matthias KannVõimlemine
Helery KuldVõimlemine
Emma KutmanVõimlemine
Triin MartsVõimlemine
Kädi MetsojaVõimlemine
Katre SabbalVõimlemine
Elen SüldVõimlemine
Mari-Ann TederVõimlemine
Berta ValdmaVõimlemine
Anu VaskVõimlemine
© 2021. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee