SpordialaSpordiorga-
nisatsioone
Jalgpall177
Korvpall125
Võrkpall124
Võimlemine116
Kergejõustik110

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine22940
Jalgpall22841
Kulturism ja fitness22225
Ujumine16544
Korvpall9088

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  MTÜ Eksperimentaalse Liikumise Keskus

Andmed seisuga: 15.09.2022



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80060223
Registreeritud:10.12.1998
Asutatud:10.12.1998
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Harjumaa, Tallinn
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Liitunud "Hea juhtimise tava" reeglistikuga spordiorganisatsioonis: Jah
Tegutseb spordikoolina:Erahuvikool Akrobaatika Kool

2. Kontaktandmed
Aadress:Ristiku tn 89-12, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Telefon:+372 5152159
E-post:heidi@omatsirkus.ee
Veebileht:http://www.omatsirkus.ee

3. Liikmelisus spordis
MTÜ Eesti Võimlemisliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 15.09.2022
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
VÕIMLEMINE32032032Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Akrobaatika Kooli spordisaal (Kopli 25)
    - akrobaatiline võimlemine32032032Tegutsemiskohad

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 15.09.2022
NimiTreenerikutse või spordiala
Lisette ErmNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 4)
Heidi Kann
Volfram
E 15:00-16:30
K 16:00-17:30
R 16:00-17:30

Alumiinium
E 16:30-17:30
T 16:30-18:30
N 17:00-18:30
P 16:00-17:30

Plii
T 18:30-20:00
N 14:30-16:00

Kroom
E 17:30-19:00
K 17:30-19:30
P 12:00-14:30
Meistertreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 7)
Marite LõhmussaarAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 3)
Johanna NiinemetsNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 4)
Katre SabbalAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 3)
Kreete TarmoAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 3)
Anni VeskimäeTreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Matthias KannVõimlemine
Helery KuldVõimlemine
Emma KutmanVõimlemine
Triin MartsVõimlemine
Kädi MetsojaVõimlemine
Mari-Ann TederVõimlemine
Anu VaskVõimlemine
© 2022. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee